bugün

Herkesin mutlaka eski sevgilisiyle ilgili bir anısının bulunduğu yazar. Benim de var ama pek anlatasım yok.
ot dergisinde yazı yazar.onu ilk defa parlamentide bozdular tutunacak dalimiz mı kaldı cümlesinin geçtiği alengirli şiirle tanimistim-ayni zamanda cok begendim-yakin zamanda kişisel edebiyat atlası çıkacakmış tavsiye edilir.
ben seni severim sevmesine de toplum buna hazır değil.
3.sınıf kötü bir edebiyatçı olduğunu düşünüyorum.yazdığı şiirleri gayet sıradan ve derinlikten yoksun.''Lüle taşından gerdanlığa gücüm yetmemiş,Sana Sapancadan bir sepet elma almışım'' diyen turgut uyar'ın denk olanı araması yerine varolan sıradanlıktaki güzelliği yakalaması gibi bir başarı yapamamıştır.izinden gitmeye çalıştığı ama hayal gücü ve disiplinden yoksun olduğu için ah muhsin ünlü'yü de yakalayamamıştır.kanımca şiirleri 5 dk'da yazılabilir.
ben sana söverim sövmesinede modlar buna hazır değil.

ali lidar yazar gibi yazardır, ne demek 3.sınıf.
Balon gibi şişirilebilen büyük şair.
Çok kötü yazan bir şahıs, yazar demek istemiyorum. iyi yazan adamlarla beraber olması dışında hiçbir numarası olmayan, zorlama romantizm, zorlama laflar söyleyen bi adam.
(img:#1494391)
bizi ancak yan yana uzanacağımız bir çekyat eşitler diyip gönlümü fethetmiş şairdir.
Uyuyorsun şimdi. Ya da uyuyacaksın birazdan. Uyu kuzum. Ama bir taraftan da beni dinle. ikisini birden nasıl yapayım deme, yaparsın sen. Senden önce sevdiğim kadın uyurken bile dinlermiş beni. Her ağladığımda yatağından fırlayıp kucaklar, öper, emzirir, tekrar uyutana kadar başımda beklermiş. Annemmiş..
Şimdilik işler iyi gitmiyor. Tabii şimdilik. Biliyorsun hepsi geçecek bunların. Umutsuzluğa kapıldığının farkındayım zaman zaman. En çok da o zamanlar üzülüyorum. inan bana hepsi geçecek. Pessoa şey diyor ya hani kitabında "Kuvvetli bir inanç ve yeterli isteğin üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey yok." Ben hem bütün gücümle inanıyorum sana hem de bütün kalbimle istiyorum. Sen de aynı şeyleri düşünüyorsan, gerisini zaman halleder hiç merak etme..
Günler iyice birbirine benzemeye başladı burada. Bu iyi bir şey mi yoksa kötü mü emin değilim. Ama şunu biliyorum ki o birbirine benzeyen günlerin içine sızan her şeyde biraz sen varsın. Kitap okurken senin sevebileceğin yerlerin altını çiziyorum, radyoda sevdiğin şarkılar çıktığında ben sevmesem de koşulsuz bir saygıyla sonuna kadar dinliyorum ve annemle günde en az bir kez senden konuşuyoruz..
Biraz içtim yine bu gece. içip içip yazıyorsun diye kızar mısın ki? Bu gece kızma e mi kuzum? insan Çarşamba gecesi neden içer? Çok özlediği biri vardır da ondan içer. Bu Çarşamba gecesi de çok özlüyorum ben seni. Ama biliyorum hepi geçecek bunların. Umutsuzluğa kapılıp beni üzme. Pessoa'yı aklına getir, beni oradan hiç çıkarma, üstünü sıkıca ört ve içinden bir şarkı tut. Ben de burada o şarkıyı mırıldanayım ve ayrı yerlerde yan yana uyuyalım.
Dogum gunun kutlu olsun duk.
'bazı şeyler söylenmez. utanmakla ya da korkmakla alakası yoktur bunun. bazen kelimeler bazı anlamlara gelmez.'
"Birbirimize soracağımız o kadar çok soru, konuşmamız gereken o kadar çok konu vardı ki, biz çareyi susmakta bulmuştuk."
Uzansan parmak uçlarınla dokunabileceğin biri, gerçekte sonsuzluk kadar uzaksa sana, bu durumu nasıl anlatırsın?

Bendeki durum da böyle işte.
saçları hagrid'i anımsatan şair/yazar.

birine gereğinden fazla değer verirseniz eğer, artık sürekli kendinizden verdiğiniz için siz değer kaybetmeye başlarsınız ve onun gözünde ona verdiğiniz değer ölçüsünde değersizleşirsiniz. soylu ve tutkulu başlayan pek çok yakınlaşmanın, son derece sefilce sonlanmasının en büyük nedeni de işte bu durumdur.
Okumayı özlediğim insanlardan.
görsel
görsel
seviyorum.
görsel
Ne zaman umudun azalsa seç bir yıldız yukarı bak
Bir çizgi çek dik açıyla kalbim altında olacak
Dün geçti bugün de geçer aslolan bir gün kavuşmak
'imanın en sevdiğim şartı Meleklere inanmak...'
Bir insan edebiyat yapmak için edebiyat dışında daha ne yapabilir bilmiyorum ki. Ya yazamıyorsun işte birader siktir git kendi dünyana ya. Mağdur popülizminden gına geldi ya.
ama günün başka kimselere anlamlı gelmeyen anlarında

bazen onu elli geçe mesela

bazen ikiye altı kala

çorabımın tekini ararken ya da

kaç yumurta kıracağımı düşünürken tavaya

mütemadiyen seni düşündüğümü söyleyebilirim...
ben seni seni severim sevmesine de toplum buna hazır değil.
Buna Şair demeye utanır insan. Gerçek şairlere hakarettir. Evet.
Yılar önce Eskişehir'de bir pavyonda kendisiyle tanışmıştım umarım o pezevenk lafını bana dememiştir.
yazdıklarından daha güzel şeyler yazan ama göz önünde olamayıp yalnızca kendi bloglarında yazdıklarını paylaşan bir çok kişi varken, kurduğu tek düze ve altından bir mana çıkmayan cümleler ile şair kategorisine dahil olan kişi.

blog yazarken bile gereksiz abartılıyordu.

kişisel görüşüm.