bugün

entry'ler (18)

tüm insanlık sizi duyuyor ne söylemek isterdiniz

iyilik yaramıyo şerefsizlik yapın ulan .

izmir marşı

tarih 30 ağustos .
öğlen 1 den akşam 6 buçuğa kadar bağıra çağıra Alsancak'ta söylediğimiz marştır. zafer bayramınız kutlu olsun .

sinem sal

çok tatlı bi kadındır . başına garip vukuatlar geldiğinden garip garip tivitler atan kadındır. dank okuyun yesssssssss.

adam çıkmaz denilen şehirler

izmir . doğduğumdan beri burdayım. çıkmadı valla

hiç aşık olmamış erkek

hiç aşık olmamış kadın kadar şanssız erkektir.

mesajlaşmak istenilen yazarlar

sayın yazarlar , bana yazın . mesajdan yani .

hiçbir sebep yokken bir yazara mesaj atmak

Ali Lidar 'a kafam güzelken yazmışımdır. 'Niye sevmedi abi ?, niye sevmiyolar dük ' falan filan yazmışımdır. Yazmışımdır. Normaldir.

aşk

kendime sapladığım bir bıçaksın sen . aşk budur.
F. K.

gece olunca uyuyan insan

derdi olmayan insandır. mutlu insandır . aşık maşık da değildir.

tuğçe tayfur

az önce sen iste yeter programına çıkıp bi üniversite öğrencisinin bütün masraflarını üstlendiğini bütün türkiyeye duyuran insandır . ferdim tayfurumun kızıdır .

ali lidar

bizi ancak yan yana uzanacağımız bir çekyat eşitler diyip gönlümü fethetmiş şairdir.

bir kız için değer mi

vala kız var kız var ama kimse için değmez abi.

şiir sevmeyen insan

nasıl bir insandır . anlaması zordur. kalbi de kötüdür yüksek olasılık arkadaşlar

sizinle konuşmak için uyumayan insan

uzun süre sonra sizi ayakta uyutma ihtimali çok yüksek olan kimsedir .

mini etekli kızlara bakmayan erkek

normal bi şeydir. her mini giyene bakılmak zorunda değildir yani

istanbul da yaşanılacak yerler

hiç bi yer . istanbulda yaşanmaz . aranızda modern ve ileri görüşlü atatürkçü kişiler varsa izmir ksk taraflarına bekleriz.

hiçbir sebep yokken bir yazara mesaj atmak

Ali Lidar 'a kafam güzelken yazmışımdır. 'Niye sevmedi abi ?, niye sevmiyolar dük ' falan filan yazmışımdır. Yazmışımdır. Normaldir.

eski sevgilinin unutulmayan sözleri

'beni sakın bırakma, bırakırsan yeminlen öldürürüm seni'. O bıraktı arkadaşlar o yüzden fazla da takılmamak lazım bu başlığa.