bugün

aksaray'ın kıbrıs barış harekatı şehitlerinden. 1954 doğumludur.
şimdiki belediye başkanı mustafa zengin'in yerine belediye başkanı adayı olan ve büyük olasılıkla akp adayı ve eski milletvekili edibe sözen'e bayağı fark atarak maltepe belediye başkanı olacak chp'li siyasidir.
Yıllardır bitirilemeyen Gülsuyu Stadını bir yıl gibi kısa bir sürede bitirip hizmete açan şukela başkandır. Maltepenin herhangi bir yerinde herhangi bir saatte karşılaşmanız kuvvetle muhtemel. Zannımca uyumuyor, çalışıyor sürekli.

görsel
Maltepe'yi ihya eden belediye başkanı. bugün 17 hizmetin toplu açlışı yapıyor. bana kalırsa en önemlisi gülsuyu stadının açılışı. herkes bunu bekliyordu.
gülsuyu stadını açacam dedi, açtı. helal olsun.
CHP'lidir, bunun özellikle vurgulanması gerek.
gerçekten bulunduğu yere emek veren, makamını hak eden nadir başkanlardan.
ondan önce ve sonrasının maltepesini karşılaştırdığınızda insanların neden kendisine oy verdiğini anlıyorsunuz.
belki de istanbul'da halkla en iç içe olan başkan olur kendisi.
ibrahim küçükkaya ile nutuk okuyacaktır. izleyeceğiz efendim.
belediye başkanımız. bugün minibüste takılıyordu sanırım.
Hristiyan vatandaşlarımız apartman dairelerinden bozma kliselerde ibadet ediyor. Kılıç başkan bunuda gör.
Kılıç namı ile bilinen ve Mehmet Karahanlının yakın korumalığını yapan gerçek ismi Ali olan kurtlar vadisi karakteri.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

abi çok tuhaf ama bu adama acayip sempati besliyorum, maltepe belediyesi çanakkale gezisi düzenliyor vatandaşlarına özel... hani buraya kadar her şey normal sonra bir bakıyorsunuz, semt sakinlerini yolda ali başkan uğurluyor çanakkale'ye doğru. bu adam gece gündüz demeden çalışıyor vatandaşından asla ödün vermiyor. helal olsun valla.
bizim maltepenin belediye başkanı gerçekten çok severim kendisini, çocuklara özel bir ilgisi sevgisi var, çocuk tiyatrosundan asla ödün vermiyor. ara ara küçük kuzenimi türkan saylan kültür merkezindeki oyunlara götürüyorum. bayıla bayıla izliyor.
ilkokul 4e kadar okuduğum okuldan bir arkadaşımın adı.
maltepe belediye başkanıdır kendisi. haftasonu maltepe'nin maçında takıma devre arasında motivasyon konuşması falan yaptı baya duygulandım. adam sporla sporcuyla ilgileniyor onların halinden anlıyor. üstelik gülsuyu stadını maltepeye tekrar kazandırdı on numara bir iş çıkarttı.
görsel

belediye başkanlığının öyle makama oturup çalışanları yönetmek olmadığını çok iyi gösteren maltepe belediye başkanı. maltepede her şeyle herkesle ilgilenen adam gibi adam.
görsel

bir belediye başkanında olması gereken samimiyet bu cidden tebrik ederim mecra fark etmeksizin insanlarla iletişimi iyi kurmalı.

maltepe belediye başkanı işaret diliyle ünlüler aracılığıyla 29 ekim cumhuriyet bayramı için izmir marşını yorumlamışlar. çok güzel olmuş. izlerken tüylerim diken diken oldu.
annesi 87 yaşında vefat etmiş.

https://www.gercekgundem....inin-aci-gunu-299622h.htm
asıl mesleği teknikerlik olan, bilecik bölgesi c klasman yardımcı hakemi.
babası vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin.
babasının vefatıyla üzüldüğümüz başkan. mekanı cennet olsun.
sevgili pederini kaybetmiş maltepe belediye başkanı. acısını paylaşıyoruz.