bugün

Akape lilerin hiç mi hiç hoşuna gitmeyen vamos bien tezahüratı.
ali ismail korkmaz olmasa da, fenerbahÇe yıkılmaz.
asil fenerbahçe'lilerin yaptığı tezahürattır. akp ye girsin hepsi.
(#26450999)
ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz

fenerbahçe yıkılmaz türkiye yıkılmaz ! *
ne sikim bir söz. çocuğu niye alet ediyorsunuz aq manyakları.
ak gsliler nasıl alay ediyor lan öldürülmüş çocukcağızla ! başkanları dedi zaten bizim taraftar akp ye verir oyu dedi...
Bugün ölüm yıldönümü ama hala ve hala

(bkz: ALi iSMAiL KORMAZ)
(bkz: FENERBAHÇE YIKILMAZ)
tüyleri diken diken eden marş. keşke, ali ismail korkmaz öldürülmeseydi de böyle bir eser ortaya çıkmasaydı.
her seferinde de duygulanılmaz ki! elimde değil, elimde değil...

Daha 19 Yaşında
Düşlerinde Özgür Dünya
Öptüğü Çubuklu Forma
Yaşayacak Anısına
Ali ismail Korkmaz
Fenerbahçe Yıkılmaz

görsel
bu işin rengi yoktur. hem akpli hem de hamsi kafalı olanlar bunu bilsin.
vicdanlı olma veya olmama meselesidir.
Akp'liyim Fenerbahçeliyim. Ben bu çocuğun adını statta duymak istemiyorum şahsen. O kargaşada her şey olurdu. Göze alarak gitmek nedir?
herhangi bir siyasi ideoloji parti vs taraftarı değilim gezi olaylarının iç yüzü oluşturulan terör ortamı vs nedenlerden ötürü gezinin karşısındayım lakin bir insanın böyle hunharca katli insan olanı rahatsız eder mide bulandırır içini acitir.
Dillere destan tezuharat nihayet gerçek oldu..
Saracoğlu artık daha gür bir şekilde haykiracak. Dik durduk kazandık..
Herkes kazısın aklına;
ali ismail korkmaz
Fenerbahçe yıkılmaz!
ali ismail'i öldüren devlet, aziz üzerinden alğı oluşturmak için, şike yok dedi. şimdi tüm fb'LILERIN OYU akepe'ye. devlette yıkılmış, alim de ölmüş, adalete tecavüz edilmiş.
akp'yi sevmedigin halde ali'yi linc ettin. birde sevseydin ne yapardın diye düşünmedim değil. senin gibi hacı yatmazların şerinden korunmak için yazı yazan ellerinizi, konuşan o dillerinizi kesmek lazım. fikrini söylerken bile dürüst değilsin. akp taraftarıyım dede, millet olumsuz görüş belirtsen de sana saygı duysun. şimdi sen bu fikirle chp'limisin, yoksa hdp'li mi? mhp'liysen ne farkın var senin yozlaşmış beyinlerden.
Ali ismail'i de Abdocan'ı da Berkin'i de diğerlerini de devlet öldürdü.insan merak edip sorar acaba ölenlerin hepsi niye aleviydi.Neyse Bu konuyla şike davasını bir tutmamak lazımdır. Aziz yıldırım bile itiraf etti yaptığını. Demirören şike yapılmıştır sahaya yansımamıştır diye basın açıklaması yapmadı mı kardeşim. Mahkemenin kararına bakarsan tapeler gerçek ancak usulsuz dinlendiği için delil sayılmıyormuş. Yani Fenerbahçe şike yaptı.Temizlenmiş falan da değil.
ali ismail korkmaz güçlünün güçsüzü ezdiği düzene direndi fenerbahçe ise güçlü olarak gücünü korumak için güçsüzleri ezdi.
bazi onun bunun cocuklarini deli eden slogan.

bir kez daha ve yuksek sesle

daha 19 yasinda
duslerinde özgür dunya
öptuğun o cubuklu forma
yasayacak anisina
Ali ismail korkmaz fenerbahce yıkılmaz
düşündürücü bir slogan. ali ismail korkmaz' ın savaşıp canını verdiği mücadelede sadece fenerbahçeliler değil, galatasaraylılar, beşiktaşlılar, trabzonsporlular ve diğerleri de vardı. bu yüzden bu kutsal davayı sadece fenerbahçe' yi sempatik göstermek için değerlendirmek hoş değildir. yanlıştır.
gassaraylılara kapak olan söz!
falan filan.
alakaya maydanoz
gel bize bazı bazı

tarzı bir slogan.
görsel
görsel
öncelikle gezi direnişini doğru buluyorum. sonrasında ali ismail korkmaz arkadaşımız ve kaybettiğimiz diğer güzel insanların beni üzdüğünü, onları sevgi ve saygıyla andığımı ifade etmek istiyorum.
ama... sadece fenerbahçelilerin değil, ölümüne vicdanı olan, sağ duyulu herkesin üzüldüğü ali ismail korkmaz' ın değerli isminin bir fenerbahçe tezahuratında neden kullanıldığını hiçbir zaman anlayamadım.
gezide sadece fenerbahçeliler mi vardı ? kaldı ki bu tezahuratın ortaya çıkmasının sebebi neydi ?
entrymi sonlandırırken ali ismail korkmaz ve kaybettiğimiz diğer güzel insanların huzur içerisinde uyumasını diler, ailesine sabır dileğimi sunmak isterim.
son olarak, bu yazıyı uzun zamandır yazmak istiyordum, bir yazarımızın entrysinde bahsi geçen tezahuratı görünce yazmam bugüne kısmet oldu.
yanlış anlaşılmamayı diler, herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.