bugün

saçma sapan fenerbahçe taraftarı bestesi. şu çocukları bari kendi çıkarlarınıza alet etmeyin. bırakın kazandıkları değerle kalbimizde yaşasınlar. fenerbahçe yediği şike haltına , asıl onurlu olanları karıştırmasın bi zahmet. şimdi yok fenerbahçeye operasyon apıldı bik bik demeyin , türkiyede futbolun temiz olmadığı apaçık belliyken e sizde yakalanmışken e böyle kirli oyunlara o çocukları karıştırmak ayıptır yazıktır günahtır yahu.
ali ismail ile ifebeyi aynı tezahüratta birleştiren gerizekalılar olduğunu görmemize sebep olmuştur.
sabah sabah tüyleri diken diken edendir. helal olsun lan fenerbahçe taraftarı. allahınıza kurban. gayfb liler ve ultravestiler feyz alsın sizden de adamlık görsünler.

not yazmazsa ölür: galatasaraylıyım.
an itibarı ile ali ismailin ismini duyan annemin odama daldığı ve izlemek istediği video.

(ağlayarak) bu çocuklara yapılanların hesabını elbet birileri verecek. allahımdan tek dileğim aynı acıyı onlar yaşamasın.
köpeğimin adı reks nerde başkan alex. kadar saçma taraftar bestesidir.
hayatı boyunca hiçbir mücadeleye götü yememiş balkon çocuklarının kıskandığı bestedir.

badem bıyıklı babanızın dükkanından çıkında dünyaya bakın allahın sığırları... Bir kısım taraftar ali ismail korkmaz'a değer vermiş beste yapmış sana giren çıkan ne?
vamos bien bestesidir. fenerbahçeli olduğunu bildiğimiz rahmetli ali ismail kardeşimiz anısına bestelenmiştir, bana kalırsa adını yaşatmak adına güzel bir çalışmadır.
kan ağladı bu yürekler bestesinden sonra fenerbahçe'yi bir daha sevdiren, bir beşiktaş'lı olarak gurur duyduğum bestedir.
helal olsundur.

--spoiler--

daha 19 yaşında
düşlerinde özgür dünya..

--spoiler--
"daha 19 yaşında
düşlerinde özgür dünya
öptüğü çubuklu forma
yaşayacak anısında

ali ismail kormaz,
fenerbahçe yıkılmaz!"

edit: eksilesen de eksilemesen de;

ali ismail korkmaz,
fenerbahçe yıkılmaz!
bir galatasaraylı olarak çok hoşuma giden beste...

öptüğü çubuklu forma
yaşayacak anısında...
(bkz: ali ismail korkmaz tezahüratı)
çakma göz yaşı akıtanların anlayamayacağı duyguları bize yaşatmıştır bu tezahürat.

teşekkürler onurlu fenerbahçe taraftarı.

Daha 19 yaşında düşlerinde özgür dünya.

Öptüğü çubuklu forma yaşayacak anısına.

Ali ismail Korkmaz.

Fenerbahçe yıkılmaz.
çok güzel bir fenerbahçe bestesi. yapanların yüreğine sağlık.
tüyleri diken diken eden tezahürattır. inadına her maçta daha sesli söylenmesi gerekmektedir. tabi siyasi slogan olduğunu düşünende çıkar bunu duyanlardan!
bu gecede kadıköy'ü yıkacak slogan. evet.
ölen genç kardeşimize üzüntüm sonsuz olsa da şarkının içerdiği siyasi mesaj sebebiyle beni fenerbahçe'den soğutacak slogandır. işte bu yüzden yönetim değişip fenerbahçe legal bir hale gelecek.
spor ve siyaset farklı mecralardır. bunu yapanı fenerbahçe taraftarı başta dışlar. fenerbahçe kadıköy'den ibaret değildir. eğer siyasallaşma sürecine girerse bundan en çok fenerbahçe kaybeder. birlik olduğumuz tek yer olan stadları bölmeyin a be kaliteli orospu çocukları.
hasılı fenerbahçe taraftarının büyük bir kısmının katılmadığı slogandır. ayrıca bu genç kardeşimizin ölümünde parmağı olanlar şu an ağır cezada yargılanmakta.
şike yapıldıysa da fenerbahçe küme düşsün buna yeltenen bütün sorumlular cezalandırılsın alnımız ak şekilde yolumuza devam edelim.
fenerbahçe grupların, düşüncelerin, hiziplerin değil türkiye'nin takımıdır.
aksini iddia eden orospu çocuğunu tüm fenerbahçe camiası siksin. siktiğimin çapulcuları sahaları rahat bırakın futbolumuzu bari sikmeyin.
şike soruşturması dahilindeki fenerbahçe nin sloganıdır. bunlar hep şey fanatizm.
tribünlerimizin sol görüşlü neferleri vamos bienin mimarı olduğu beste.

beste güzel, tezahürat hoş, sözleri tatlı... isteyen de söylesin, saygı duyuyorum. ama ben nasıl erbakan'ın adını kullanarak beste yapsam bazı insanları rahatsız ederim, bu besteden de insanların rahatsız olması muhtemel.

üst kimliğimizi zedeleyecek tezahüratlardan mümkün mertebe uzak durmak gerekir statlarda. çünkü bu tür yerlerde 50.000 adam var; 50.000 şahsın farklı görüş, din, mezhep, ırk, ideoloji vs.'leri var. bunu görmezden gelemezsiniz.

ben o statta sadece fenerbahçe diye bağırırım.
hayatımda duyduğum en boş slogan. nedir bu ya. nedir bu erkenlik Alllah bilir günlerce uğraşmıştır bu ıq su yüksek arkafdaşlar kafiye uyumunu bulabilmek için.

neden abdullah cömert değil. neden atakan neden diğerleri değil de sadece ali?

öbürlerinde hiç mi fenerli yoktu.

işte bunlar hep kafiye

hep reklam üzülüyorum sözlük.

fenerbahçe de yıkılır anam her şey olur daha ayrıntılısı için

buyrun yavrum.

http://www.youtube.com/watch?v=_JduQRZ7XBU
güzel bir bestedir. evet.
kadıköy inlemektedir an itibariyle.
Rte nin suyu ısınana kadar aman sesimizi cıkarmayalım diyen fener taraftarının yeni bestesi..yine de geç olsun güç olmasın.
http://www.youtube.com/watch?v=CN2FASwMILg
ali ismail korkmaz ile yanyana bulunmaması gereken bir kulüp ismi . ali ismail korkmaz güçlü tarafından öldürülmedi mi ? şimdi haksız durumda olan , başbakan tarafından kollanmış olan gücü daha az olan diğer takımın kupasını rehin alan bir takımla mı aynı tezahüratta oldu diye sevinecek . geçiniz .
Fenerbahçeli olmadığım için iç işleri ile ilgilenmememden dolayı çokta feneri yansıtıp yansıtmadığını tınlamadığım tezahurat. Tek bir bildiğim var;

http://www.youtube.com/watch?v=CN2FASwMILg

burda bu çocuklar bağırdıkça tam bitti derken tekrar " daha 19 yaşında " diye haykırdıkları her seferde boğazım düğümlendi. inşallah Fenerbahçe bu sene şampiyon olur ve Ali ismail de bunu izler. Söylemesi çok kolay ve küstahça biliyorum ama huzur içinde yat inşallah kardeşim. Elbet seni daha 19 yaşında ailenden sevdiklerinden takımından koparan bu sistem hesap verecek, bir gün...
her dinlediğimde tüylerimi ürperten okul açık tribününün bestesi. fenerbahçe camiasında yapılan en anlamlı bestelerden biri.