bugün

ali erbaşın üzerine pek çok konuda gidilebilir; karısına özel araba tahsis edilmesi, kendisine verilen lojmanın (lojman dediğime bakmayın lüks bir ev) tadilat işlerini diyanet ödeneği ile yaptırması vs.
Ancak bu konuda eleştirilemez adam açık olan hükmü söylemiş he belki virüs gibi lanse edilmesini eleştirebilirsiniz ama baktığım kadarıyla kimse bu açıdan bakmıyor. Ali erbaş'ı eleştiricem diye Allahın hükmünü eleştiren müslümanlar görüyorum.
islami hükümleri dile getirdiği için sapıklar tarafından linçlenen diyanet işleri başkanıdır.

Bırakın da islamı olduğu gibi yaşayalım. islamı size sevimli göstereceğiz diye eğip bükecek değiliz. islam eşcinselliğe karşıdır. Eşcinsellik sapıklıktır.

Doğuştan gelen bir hastalığın vardır ne biliyim çift cinsiyetli doğmuşsundur seçimi doktorların önderliğinde yaparsın biter. Yoksa vay efendim ben öyle hissediyorum falan durumu sapıklıktır. islam'a göre haramdır!
mensubu olduğu dinin doğrularını söylemiştir. ancak görün ki savunduğu dine kılıf uydurulup sokulan mutaa nikahı vardır, oğlancılık vardır, çocuk gelin vardır, bacha bazi vardır, başka dinden olanın ırzına geçme vardır, kadın sünneti vardır!

şahsının yaptığı ise bir yandan da iki yüzlülüktür! kuran kurslarında, tarikatlarda, dini vakıflarda çocuklara tecavüz edilirken kafasını kuma gömmüştür! kuran kursu hocaları, imamlar, müezzinler erkek çocukları taciz ederken sesi çıkmamıştır!

en temizi isteyen kişilerin kazançlarından din vergisi alınması ve bunlarla fonlanmasıdır diyanetin!

(bkz: bacha bazi)
Aklını kullanmadığı için barolar tarafından eleştirilmiştir

görsel

Keşke aynı ayarı ayarsız imsakiyeler için de alsa.
diyanet işleri başkanıymış ya değil, halife. vaaz veriyormuş ya değil, fetva.

halife fetva verdiği insanların, sapkın dediği kısımdan daha fazla oğlan peşinde koştuğunu bilse böyle der mi?

demez.

(bkz: ensar yurtları)
Ankara Barosunun yaptığı açıklamanın nedenini merak eden olursa...

(bkz: yargıda alevi tahakkümü/#43248185)
görsel
Edit: eksilere bakılırsa sözlükte bayağı bir ibne var.
Adil öksüz'ün kankası, her şeyi.
Hatta adil öksüz'ün doktora tezini imzalayanlardan biri.
görsel

Sonra hep birlikte roma'da dinler arası diyalog toplantılarına ve abant platformu toplantılarına katılmışlar.
görsel

Daha göreve geldiği ilk gün yazdık bunları ama bakıyorum da akp'liler fetoculeri savunmaya devam ediyorlar.

Oğlum ne olacak sizin bu haliniz?
Biri "allah" dedi mi hemen peşine takılıyorsunuz kim olduğuna bakmadan.

Napalim biz de mi allahla kuranla kandırıp aklınızı alalım illa?
baya baya vatikan gibi olmus, diyanet islerinin baskanligini yapan kisi.

buyurun savunuculari tarafindan söyle bir sey paylastiklarini gördüm:
"Zina ve esciselligi yasaklayan Ali erbas degil! Hz. Allah´tir. Hüküm O´nundur, hesap sorucu olan O´dur."

Bu adam peygamber mi, zina ve escinselligi yasaklayan allah´in hükümlerini uygulamaya kalkisiyor? diyanet isleri baskani olunca cebrail ile oturup, sohbet mi ediliyor?

Hani allah ile kul arasina kimse giremezdi?
Allah ile kul arasina diyanet isleri baskani girdi, cumhurbaskani girdi, müftü girdi, cami girdi, imam girdi, cemaat girdi, o girdi bu girdi...
Islam dinini katoliklerden ayiran özellikleri tüketildi.

Kendine gel ey müslüman ve artik okumaya basla!
3 gündür eşcinsel ve tayfası tarafından linç edilen kişi.

abi anlama özürlü müsünüz yoksa okuma yazmanız mı yok?

adam kuran-ı kerim de ne diyorsa onları söylüyor.
Dün işgalcilerle işbirliği yapan Dürrizade neyse bu gün Ali erbaş odur. Atatürk’ün kurduğu diyanet işlerine başkan olmasına rağmen Atatürk’ten nefret eden bir adam ne kadar adam olabilirse o kadar adamdır.
Ayrıntılı bir portresi buradadır

http://www.enbursa.com/ya...li-erbas-kimdir-9558.html
ali

madem atatürkten bu kadar rahatsızsın ?

ne işin var atatürk ün kurduğu makamda ?

madem rahatsızsın

in aşağı

memlekette, senden başka adam mı yok ?

Atatürkten rahatsız olmayan birini koysunlar oraya.
adil öksüzün tezini imzalayan başkan.
Akape iktidarı bitince ingiltere’ye gider muhtemelen.
süleyman şah türbesini kapıp

nasıl topukladığınızı da anlatsan ya kılıçlı ali.

istanbul da camiden kılıç sallamak kolay tabi.
Üzerinde çokça insanın hakkı bulunan gülen cemaati yaratığı..
Aşağılık bir yaratıktır..
aklı sıra atatürk'e hakaret eden diyanet işleri başkanı. bunlar hep yazılıyor. zamanı geldiğinde kayıtlar kendilerine izletilir ve gereği yapılır.
fetöcüdür, takiyecidir.
arkadaş din adamı da show yaparsa ne olur bu ülkenin hali.bana hiç inandırıcı gelmiyor.
dini hükümleri korkusuzca dile getirdiği için birileri tarafından topa tutulan diyanet işleri başkanı. Diyanete hep mesafeli yaklaşırdım. verdiği saçma fetvalardan dolayı ama ilk defa bir diyanet reisini bu kadar korkusuz görüyorum. Elhamdülillah.

Hayır, ne yapmasını bekliyorsunuz? "toplum ne der?" baskısıyla dini hükümleri değiştirmesini mi? bu din böyle. Ya hepsini kabul ya hepsini red edeceksiniz. kimse sizi zorlamıyor. Bir de buradaki yazarların hepsi fıkıh alanında uzmanmış gibi davranmıyor mu? Bitiyorum... Kur'anı yüzünden okumayı bilmeyen herifler dini hükümler hakkında konuşuyor. soytarılık değil de ne bu?
görsel
Devran dönmeden can vermemesini dilediğim insanlardan. Devran döndüğünde Atatürk ve silah arkadaşları hakkında idam fetvası veren dürrizade gibi ülkeden kaçmadan, yargılandığı günleri Umarım görürüz.
Siyasal islam denilen mide bulandırıcı şeyin vücut bulmuş hali.
Tarih kitaplarında utanç verici şekilde yerini alacaktır.
Şimdiki neslin islamdan uzaklaşma sebeplerinden biri.
bazı insanların karakterleri gerçekten yüzüne yansıyor. bu da onlardan biri.

istifa edeceğini düşünenler var aranızda. ne istifası bir üst makam olsa terfi bile alırdı.