bugün

kolejlerde okumuş ama diksiyonunu bir türlü düzeltememiş adam. lazbert college de okumuş herhalde.
avaz avaz' ın mixtapeledeği adam..

http://avazavazdergisi.bl.../mixtape-ali-agaoglu.html
ali ağaoğlu;'adıma başlık açılacak dedim. açtılar!'
yakında siyasete girebilir havası veran kişiliktir. "Bu ülkede iktidar olacağım diyorum olacağım."
adam gibi adamdır.Ayrıca hemşerim olur.
Edit:Eksileyenler için söylüyorum.Neyine eksiliyorsunuz.Reklamlardan kazandığı paraları çocuk esirgeme kurumuna bağışlamasını mı(yaklaşık 1.5m tl)yoksa mehmetçiğe yaptığı 5milyon tl yimi yoksa bu zamana kadar yaptığı sayısız bağışları mı.Yaptığı davranışlarla sevgimi kazanmıştır.Başkası olur kazanır,harcar bağışlamaz.Ha zorunda mı tabiki değil,ki örneklerini görüyoruz.
hakkında yazılan girdilere bakınca, ne kadar çok kıskanıldığı anlaşılan adamdır.

hadi hadi bilinçaltınızda yatanı çok iyi biliyorum ben.
götünün kıllarının ağarmasına rağmen çenemizi yoran zengindir.
fenerbahçe kupasını alamazlar dediler yaptım alacak.
Şantiyeye yeni aldığı Ferrarisiyle gidince olay olan , duruma 'parasını verdim istediğim yere giderim'diye de nokta koymasını bilen işadamı.
memleketlim. adamı abartıyosunuz ama bir grup rizelinin arasında hiç de sırıtmıcak olandır. kanında var ne yapsın.
serveti ailesinin kökenlerine dayanan, dayayıp döşediği o arsaların 1970lerden beri sahibi olan iş adamı.
(bkz: jet fadıl)
(bkz: haremağası)
(bkz: yaptım olacak)

baydın bunalttın ali ağaoğlu. televizyonda, radyoda, evde, işte, her yerde bu sözünü duymaktan bıktım. hele sinan çetin'le karşılıklı kahkahalar attığınız reklam kabus gibi. azalarak bit artık!
"olmak ya da olmamak"
(bkz: shakespeare)
"olmuyorsa zorlamayacaksın"
(bkz: can yücel)
"yaptım, olacak!"
(bkz: ali ağaoğlu). *
"ben ali ağaoğlu. fenerbahçe türkiye kupasını alamaz dediler. alaca...-- dur lan bunu ben bile yapamam !.."
'ağaoğlunun yeğeniymiş lan bu çocuk.arkası sağlam' repliğinde bahsi geçen,tüm dünya insanlarının amcası olma özelliği gösteren,iğrenç sesli,kötü jön,bilinçsiz inşaatçı...
iticilik konusunda nihat doğan ile yarışan adam.
diksiyon eğitimi alması gereken kişi.
(bkz: ali ağoğlu)*
yaptı olacak.
facebook'da "yaptım olacak" sözleri ile internet veletlerinin diline düşmüş iş adamı. [http://de-de.facebook.com/YaPTiMoLaCaKxDFaN]
benden insan olmaz dediler olacak.
msn smileysinin yapılmasını rica ettiğim adamdır.

:hahaha:
çemçük ağızlı.