bugün

Bu adamin basina bir seyler gelecek sanki dedirtmistir.
(bkz: gavat)
Böyle bir kişinin zengin olması Allah'ın bir lütfu değil, milletin kerizliğidir.
Ben olsam utanirim, çünkü ailem beni gorgulu yetiştirdi. Çocuğunu doyuramadigi için kendini asan anne var bu ülkede. Şerefsizler.
biraz aptal da sanki. iyi yalamış demek ki.
Bu ölünce götüne pamuk yerine bi tomar para tikmak gerekiyo mecbur.
ya kendi ofisinin kapısınu her daim karıştıran bir adamdan bahsediyorsunuz..
zrankk diye cama bodoslama giriyor..
ilk gördüğümde yanımda ki çalışan gülme sakın ali bey geldi diyordu..

ve bu hikayeyi 2. anlatışım bu mecrada..

adam beyinsiz beyler..
(bkz: gül bıraktım fakir gibi karanfil bırakmadım)
1998 öncesi Deniz kumuyla inşaat yaptığını itiraf edip sonra çark eden soytarının son icraatıdır.
Not: bastırmış parayı milliyet haberini kaldırtmış. internet kopyalarıyla dolu. Capsini de aldım. heveslenmesin. Bu ülkeye adalet geldiğinde bir hesabını soran çıkar elbet.
Senin zenginliğini sikeyimm.
Adamım ya koçlardansa ali bey'i seviyorum.
Çıkarıp masaya vursaydı bu kadar ilgi çekmezdi.
Adam 8 bin papel çıkartıp koydu ya la.
arkadaş adam görgüsüz amk.
amk görgüsüz antilobu. utanmadan çıkarıp saydırıyor bide. anlamadığımda her katıldığı tv programında hep aynı bu muhabbet.
hadi ali ağaoğlu görgüsüz ve bu "normal". ulan bir insana "senin cebinde kaç para var" demek nasıl bir görgüsüzlük ve ciddiyetsizlik?
O değil de televizyoncu kadın hâlâ 8 milyar diyo. Biz boşuna kızıyoruz çoluk çocuğa.
En kötüsü de spikerin ve kamera arkasında çalışanların yarı ciddi şekilde paranın kendilerine dağıtılması yönünde yaptıkları şakalar...

Oğlum bir reyting uğruna yapmayın şunları ya. Adam zengin olabilir ama kişilik fakiri işte görmüyor musunuz?
ya bu yeni bir şey değil, ya da bu adam daha öncesinde de aynısını yaptı.

bu yeniymiş amına koyayım, adam bir kere çıkarmamış ki! her bulduğu fırsatta cebindeki parayı çıkartmış.

https://www.youtube.com/watch?v=hhVbkwu2orM
https://www.youtube.com/watch?v=W3-3WeyAgp4
parayla karakter alinamayacagini ülkemize gösteren bir görgüsüz. suna yüz verip prim yaptirmasinlar artik ya, yeter.
görgüsüz ve 'pasta yesinler' felsefesini benimsemiş olduğunu düşünüyorum.

tamam para kazanıyorsun, tamam ne güzel. allah eksik etmesin. ama manavın önünden geçerken çocuğunun gözlerini kapattığı için intihar etmeye kalkan adam var bu ülkede.

insanlara misilleme yapar gibi, aşağılar gibi. inanın hoş değil.

sunucu da "herkes bunu merak ediyordu" diyor, banane kardeşim adamın parasından? kendi kazanıyor, kendi yiyor. derdi beni mi gerdi?

zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış. boşverin arkadaşlar.
ya adama deli gibi bok atılmış da durduk yerde çıkarıp bakın bu kadar param var demiyo. bu 2 veya 3. oluşu bu muhabbetin sürekli programı sunanlar soruyo bu soruyu adama. herhangi başka bi adama sorduklarını gördünüz mü cebinizde ne kadar para var diye. adamdan önce programları sunan mallara seslenin.
zenginin malı züğürdün çenesini yorar diye boşuna dememişler, arkadaş sistem belli para kazanma yöntemleri belli. burada gelip vay şerefsiz vay görgüsüz parasına bak yaaaa diyeceğine git çalış seninde olsun. madem o kadar beyinsiz adam, o beyinsizliğiyle bu kadar kazanabiliyor, eminim sen daha çok kazanırsın.
midesi bulanan çıksın arkadaşlar, sayfa kasıyor!
Bir de bu var.

https://m.youtube.com/watch?v=6dcQQPZQeYs