bugün

silkildiği için böyle olmuştur. silkilmese böyle demezdi.
(bkz: havada durdum şahitlerim var)
16 yaşındaki kızı şişirirsen kısa zaman sonra patlar.
Bir an peygamber yolladım falan diyecek sandım. Bu nasıl bie ego lan.. Bir de mütevazi falan diyenler olmuş. Allah belalarını versin.
Biletlidir.
Herkes parmakla gösterir diyo. Aq ben görsem zaten tanımam, bakmam da la güzel değil.
Makyajı daya surata, sesi de stüdyoda halledersin zaten, ee yetenek neresinde la bunun?
Tanım, boşa şişirilmiş balondur, Türkiyede ve dünyada bir çok popçuda olduğu gibi.
onun egosu anca benim çükümü kaldırır diyeceğim ama yaşı küçük abileri ablaları.

altına işiyordur lan bu daha..

yazık amk şimdi psikolog masrafı hap parası falan.
ben şok ben iptal ben wefat.
çocukların egosu olmaz, şımarıklıkları olur. bu da şımarık bir kız çocuğu annesi babası çok şımartmış bunu.
adına entry girmek için harcanan zamana değmeyecek kişi. klasik ergen halleri işte.
Kızın egosu stratosfere ulaşmış.
tavşan sikini taşa sürtmüş, dağı siktim demiş.
normal karsiliyorum cünkü daha cocuk.
nerede ne demesi gerektigini idrak edecek kadar yasamamis hayatta.
ileride pisman olur mutlaka.
hepimiz 16 yasimizdaki hayat tarzimizi, düsüncelerimizi hatirladigimizda tatli bir pismanlikla birlikte güler geceriz.
burada hata kizda degil, ailesinde.
Bu yasta bu kadar sorumluluk yükleyen anne ve babasi biraz da mütevazilik ögretebilirdi.
ama görünen o ki kizimiz sisirilmeye aileden baslamis.
Anlaşılmamaktadır. Ben bunun yaşındayken biyoloji hocasının peşinden koşuyordum not istemek için. Bu ego fethullah gülen'de yok amk.
(bkz: kezban amk)
suç bu kızda değil , suç bunun peşinden giden beyinsizler sürüsünde.
zlatan ibrahimovic bunu beğendi.

görsel
Yani o hep sevildi birinci sınıfta bile popilerdi çok bir şey değişmedi hayatında neden kızı bu kadar hazmedemiyorsunuz.
Ergen birinden nasıl cümleler bekliyorsunuz ki.
aleyna işler değişti yavrum ben seni gesi bağlarından dolayı severdim bak olmadı bu.
Düşük seviye şarkıcı egosudur.
(bkz: çocuk)
arkadaşlar aleyna tilki bir çocuk bunun farkında olun.

saçmalamış evet. ama bu kadar ciddiye almanın anlamı yok..

ve şu entry'ler beni fazlasıyla rahatsız etti.

(#34434699)
(#34434945)

bi çocuk için böyle konuşabilen şunun gibi iğrenç tiplere neden prim verdiğinizi anlamıyorum.
Ego kelimesi abartılı olmuş bence bu çok poh pohlanan çocuklarda oluşan gereksiz özgüvenin yansımasından başka bir şey değildir... Benzer bir durum için (bkz: emir berke zincidi)
Yeteneğini henüz 14 yaşında iken yetenek sizsiniz adlı yarışmada kanıtlamıştır. Bugün 16 yaşında olmasına rağmen ilk klibi ile hem gözlere hem kulaklara hitap etmiştir. Popülaritesi her geçen gün artan bir genç kız, üstelik aileside tam destek yanında. Sürekli sesine ve güzelliğine olumlu eleştiriler alıyor. Reşit olmadığından dolayı ailesi elinden tutup mekanlara götürüyor şarkı söyleyip dans etmesi için. Bu yaşta kendi parasını kazanıyor, kendi kitabını yazıyor, psikoloji okumaya hazırlanıyor, ki zaten okuduğu lisede ana dalı psikiyatri. Kısacası yaşıtlarına göre hayatı çok hızlı ve sıradışı ilerliyor. Doğru mudur ilerlediği yol tartışılır, fakat bu kadar göz önünde olup pohpohlanan bir genç kızın ego patlaması yaşaması şaşırtıcı olmamalı.