bugün

arctic monkeys grubunun vokalisti ve gitaristi.
sevimli kelimesinin 1. 2. 3. anlamlarını ve tüm çeğrışımlarını dahi bünyesinde toparlamış ademoğlu.
gencim güzelim seni üzerim edaları pek yerindedir zira yüzü ucundan fareyi andırsa da sahne performansı, bi kaç doz hap almış gibi bir tavırla soruları cevapladığı/cevaplayamadığı röportajlarıyla ve tabi ki gönlümüzde taht kuran şarkılarıyla pek sempatik bir şahsiyettir. taze kızlarımızın ağzından, dertlerinden bunalıp sıkıldıkları zamanlarda alex kurtar bizi bu hayattan * nidalarını duymak mümkündür. birinci elden biliriz efendim.
evet. arctic monkeys cd'si takılır. sonra google'a still take you home yazılır ve şarkının liriği bulunur. büyük bir hevesle alex'e eşlik etmek için şarkının giriş kısmının bitmesi beklenir, ve nihayet başlar. fakat o da ne ? janie kişisi birinci cümleyi okurkene alex 3'e geçmiştir bile, allah belanı vermesindir, o nasıl bir aksandır, o nasıl bir sestir, onlar nasıl triplerdir öyle.

sözlük, laubaliliği, "canım bebişim bitanem aşkım oyyy yirim ben onuuuğ" muhabbetini sevmem, bilirsin beni. ama bu herif belaltı vuruyor resmen lan. utanmasam youtube'a girip tüm alex turner videolarının altına "he is sooooooo adorable (:" yazıcam, o derece. ingiliz aksanı zaafım yüzünden mücrim gibi istikbalime bakarken titriyorum. hayır, ingiltere'ye gidip gördüğüm ilk ingilizle nikah masasına oturucam, o olucak. olmaz ki ya.

+oğğ spendin al ov yor manii.. oha noluyo oğlum. haa.. en yoğr probabli olreyt.. hmss.. yetişemedim la dur bari nakaratta yakalayalım.. vat duu yuu noov yuu donnov natin..

tanım: feci bir şey.
submarine filminin soundtrack'ı olan piledriver waltz şarkısı ile yine sevenlerinin gönlünü fethetmiş arctic monkeys'in solisti.
nesildaşım olan bir yazarımızdır. Entrylerin aranan adamıdır.
indie ilahı.
şarkılarını şu an beynimde çınlatan insan. hoş ve duygulu.
seneye 27 yaşına girecek insan. aman sen ölme nolur.
eski alex ailemizin efendi cocugu iken yeni alex yakisikli pictir. ama hala seviyoruz, takip ediyoruz kendilerini.
son saç stili hayal kırıklığı, 18. entry'e katılma isteği verdiren türdendir.
Coollugun kitabini yazan insanustu varlik. ilk ciktigi zamanlarda cocuk yea bu diyenleri muzigiyle susturmus bir bebis. ses rengi ise somutlastirilip yenilesi. bak bak.

http://m.youtube.com/#/wa...na3Q%26sns%3Dfb&gl=TR
Stock on the puzzle şarkısıyla beğenimi kazanmış müzisyendir.
allahın özene bözene yarattığı eşsiz bir varlık, sesiyle kulakların, tarzıyla gözlerin pasını siler. ayrıca dünya üzerinde ki en iyi indie-rock grubunun vokalidir.

http://www.youtube.com/wa...amp;sns=fb&nomobile=1

ilerde evlenicez.
anglo-sakson topraklarının son yıllarda dünyaya armağan ettiği en güzel meyvedir. ilk başlarda keyfimize keyif katarken, yaklaşık 2 yıldır hüznümüze ortak olmakta kendisi.** gerçi bu çocuk ileride böyle olacağının sinyallerini vermişti ilk zamanlarda da.

(bkz: despair in the departure lounge)
bir alex de souza değil.
gel günaha girelim.
yanalım gitsin.
inceldiği yerden kopsun.

buna vermeyen kız lezbiyendir.
sdjasdjasda.
liselilerin bayıldığı eleman. zekaya bak. evet.
Rock'n Coke kapsamında baya önlerden dinleyebildiğim Arctic Monkeys grubunun vokalisti. Sahnede cebinden çıkardığı tarağı ile saçını taradığında deli gibi mest olmuştuk. Kendisi baya seksidir, sesi de çok güzeldir. Konserde alexin götünün kılıyık diye bağırmışlığım vardır.
yakışıklı olmadan nasıl karizmatik olunur sorusunun cevabıdır kendisi, bana indie'yi sevdirendir ayrıca. bir de mümkünse hep gözlük taksın, hem dinleyelim hem izleyelim.
Tayyip Erdoğan'ın Kızlı-erkek'li söylemlerine karşı gelmiş, cesur bir sanatçı (bkz: https://www.facebook.com/...72&type=3&theater)
arctic monkeys'in solisti yetenekli ingiliz müzisyen. hakikaten brit awards 2014'te en iyi grup ödülünü aldıktan sonra yaptıkları konuşma çok havalıydı. ama alex turner'ın bu konuşma sırasında sarhoş olup olmadığını bilemeyeceğim. "that rock'n roll will never die".

http://www.youtube.com/watch?v=sDpiBCdAZr0
tam adı alexander david turner'dır.

6 ocak 1986'da sheffield'da doğmuştur.
modern zaman şairi, gönüllerin efendisi.

ayrıca (bkz: yorkshire aksanı)
Bildiğin Ayşe Teyzeymiş lan.

görsel
kalça hareketleriyle kızları baştan çıkaran arctic monkeys grubunun solisti ve gitaristidir.