bugün

sanıldığının aksine çok var. aldatılıyor ve kocasına kızmak yerine diğer kadına kızıp kocayı malıymış gibi yanında tutmaya çalışıyor çünkü Zafer kazanmak istiyor.
aldatan koca daha değerli oluyor garip şekilde. kadınları anlamak güç,erkektir yapar mantığı ruhlarına işlemiş
kırgın kadındır, hayır yani niye aldatırsın ki, boşan da öyle ilişki yaşa bari.
bence en tehlikeli kadındır
her an herşeyi yapabilir
bizim bu taraflıysa kocayı doğramakta dahil.
Aldatıldığını bilen hatun olabilir ancak buna göz yuman susan hatun hatun değildir bu en kötüsüdür. Bir kereden bir şey olmaz ile yürütülen her ilişki eve gelmemelerle iş toplantıları iş gezmeleriyle başkalarının koyunlarında son bulacaktır.. insan olmak sadık olmak önemlidir.
aldatanı bir saniye bile beklemeden terk etmesi gereken kadındır. aldatan insan karşısındakine en büyük kötülüğü yapan insandır.

kendisini ve karşısındakini bu duruma düşüren insan diğer tüm kötülükleri de yapabilir. bunu yani aldatılmayı kabullenen de aynı şekilde kadın erkek fark etmeksizin..
Sessizce evi terk edebilir. Ben sesimi çıkarmaz terk ederdim diye düşünüyorum. Allah tan korkmayan kuldan utanır mı? Yemiş bir halt zaten, kaybetmeyi göze almış çoktan.