bugün

Ahanda ben..Boynuzlarımdan nasıl yürüyebildiğimi düşünüyorum ne zamandır..
mutlaka ve mutlaka intikamını alacaktır.belki bu dünyada belki öbür dünyada.
zamaninda aldatmistir.
Bundan sonra herkesi aldatacak olan kadindir.
aldatıldığını bilmezse sorun yok fakat fark ederse ormanda on kaplan, yaralanmış ayı gücündeki ve yüz yıl hafızasında saklayıp bir gece ansızın sokacak akrep kılığındaki insan.
mehmet coşkundeniz'in genel psikoloji üzerine yazdığı kitap.''Bugüne kadar hep aldatanların hikâyesini okuduk. ihanetin diğer tarafı; yani en çok yara alan, en çok acı çeken, en çok kırılanları ise bu hikâyelerin figüranlarıydı... Şimdi sıra onlarda... Aldatılan kadınlar; yaşadıkları o korkunç anları, içine düştükleri o karanlık günleri şimdi bu satırlarda sizlerle paylaşıyor. Mehmet Coşkundeniz'in usta kaleminden Nasıl Yakalandım? ; kimi zaman evlilikleri, kimi zaman onca emek verdikleri ilişkileri ve daha da önemlisi karşı cinse duydukları güvenleri sarsılan 33 kadının hikâyesidir''(Alıntı)
bu kadın için iki ihtimal vardır. ya zamanını değmeyecek birine hayatının dersini(!) vermeye adayıp hem kendini hem başkasını üzecektir ya da her şeyi kendi içinde halledip yoluna devam edecektir. mantıklı olan ikincisini yapmaktır sizi aldatacak kadar alçalan biri yaptıklarınızdan etkilenmeyecek kadar da pişkindir.
atom bombasının yere düşmüş halidir.. Kendisi ile birlikte herşeyi yok eder etkisi uzun yıllar devam eder .. hayatta kaybedecek birşeyi yoktur . bir daha eski kadın olmaz .. Büyük ihtimalle erkek intikam alacağını düşünür lakin boşunadır çabaları .. kaybemiştir oda herkes gibi ...
Sıradan bir faaliyetin sıradan öznesi olan kadın. her kadının farkında olarak ya da farkında olmayarak bir şekilde yaşadığı aldatma olayından kaçış yok,erkeğin tarrağı kalktıkça bu eylem sürecektir, ve elbette tarrak meraklısı kadınlar populasyonu arttıkça durum ezeli ve ebedi hale gelecektir, gelmiştir...

sevgili kadınlarımız gücenmesinler ama aldatmak erkeğin doğasında var yavrular, bir saatten sonra yetmiyorsunuz,devamlı aynı ten,aynı koku,aynı rutinlik...sıkıyor mına koyayım, eminim sizlerde erkeklerinizden sıkılıyorsunuz bir saatten sonra, başka tarraklar arzuluyorsunuz, hem erkeğinizi kaybetmeden hemde başka tarrakların tadına bakmanın en güvenilir yolu swinger takılmaktır, hem erkeğiniz rahatlar hemde siz, bu şekilde aldatma olayıda olmaz, grup seks esnasında partnerinizin başka bir kişiyi becerdiğini görmek inanın bana çok hoşunuza gidecek, yine aynı şekilde erkeğinizin ziktiği kadının erkeğide sizi zikecek,şahsen bunu izleyip bir kadını domaltarak becermek inanılmaz bir zevk vriyor. nasıl swinger olunur, bu yola nasıl girilir..tarzındaki sorular itinayla cevaplandırılır. deneyimlerden faydananılmasına izin verilir,kamu vicdanı iş başında....
Gerekirse erkeği boşama ve bakımını giderecek kadar nafaka+devlet desteğı görmesi gereken kadındır.
Tehlikelidir. Özellikle akrep kadınıysa çok daha fazla...
kalbi kırıktır. sevişmeye açıktır. varsa çevrenizde
saldırın.
Üniversite de hazırlık sınıfındaydım. Sınıfımızda bir kız vardı. Tuba. Hayatımda gördüğüm en güzel şeydi. Yemyeşil gözleri, açık siyah mı desem koyu sarı mı desem saçlarıyla sınıftaki az sayıdaki erkeğin gönlünde taht kurmuştu. Aynı şey kızlar için geçerli değildi sanırım çünkü hala sürüyle dolaşılan üninin ilk yılında dahi hep yalnız gezerdi. Pek almazdı diğer kızlar bunu yanlarına. Bir tane arkadaşı vardı. Kısa boylu kıvırcık saçlı erkeksi bi tip, Hülyaydı adı.

Bi gün geç bi saatte üninin kuytuca bir köşesine çekilip ney üflemeye koyuldum. Çok severdim bunu yapmayı. Terapi gibi gelirdi. Bi süre sonra sigara yakacak oldum ama ibne çakmak nuh dedi peygamber demedi. Ne yaptıysam yanmadı. E kafaya da bi defa koymuşum sigarayı ne yapıp edip yakmam lazım.
Çıktım köşemden, hava kararmış. insanlar silüet olarak görünüyor sadece. Baktım oturan bi çift var karanlıkta ağacın altında. Sokulmuşlar birbirlerine iyice. Isınmak için değil. O sadece bahanesi. Zaten okuduğum şehir hiç bi zaman soğuk olmazdı. Önce rahatsız etmeyeyim dedim. Ama başka birini daha görmek belki dakikalarca yürümem gerekir diye düşünerek gittim yanlarına.
- iyi akşamlar. Ateşiniz var mı?
- Var dostum.
Çakmağı çıkardı ama kız çocuğun elini tuttu.
-Öncesinde bize bizim parçamızı üflersen tabi, dedi.
O an baktım kızın yüzüne çünkü sesi tanıdık geldi. Bu tuba idi.
-Neymiş sizin parçanız?
-Nazende sevdiğim. Biliyor musun?
-Evet biliyorum, deyip üfledim.

Teşekkür ettiler, minnet duydukları belliydi. Ama daha çok belli olan bu esere çok fazla anlam yükledikleriydi. Gözlerinin içine gülüyordu.

Bi süre sonra tuba okula gelmemeye başladı. Merak ediyordum ama sormaya da çekiniyordum. Sonuçta ne konuşurdum ne ederdim kendisiyle.

Bir gün yolda gördüm. Göz ucuyla selam verdi ama ben selamını alıp geçmekle kalmadım hemen hal hatır sordum. Sınavlara az kaldığını bende notların olduğunu ne zaman isterse verebileceğimi söyledim. Tamam sana faceden yazarım diyip arkasını döndü. Seslendim arkasından enişteye selam dedim. Hı hı dedi. Gitti.
Faceden yazmadı. Sınavlara da gelmedi.
O sene bi daha hiç görmedim. Sonra ki sene döndü okula. Hazırlığı kpds ile geçmişti. Daha sık konuşur olmuştuk artık nasıl olduysa.
Bi gün çat diye anlattı herşeyi. Eski sevgilim diye girdi söze. Bir de arada aldattı geçti. Gözleri doluverdi bir anda. O yemyeşil gözlerin içi kıpkırmızı olmuştu. O kontrast nasılda acı doluydu nasılda acıttı içimi. Ne diyeceğimi bilemedim. Sessizce dinledim. Aglamadan bitirdi sözlerini. Bir filmin afişinde görmüştüm. " ağlamayacam, ağlarsam büyüsü bozulur" diyordu kız. Onu hatırladım. Sarılmak istedim yapamadım, üç beş bişey söyledim. "O kaybetti, senin gibisi nerde" dedim daha fazla da boşuna çabalamadım. kalk içeri geçip çay alalım dedim. Peki dedi.

Nedense bir anda kendimi nazende sevdiğimi mırıldanırken buldum. Güzel şarkıdır dedi. Çenemi sikeyim dedim. Çayları da ona ödettim. Kafamı şişirdin dedim. Güldü. Nasıl da güzel diye geçirdim içimden.
kocasından görebileceği en kötü şeyi görmüş kadındır. eşinin onu beğenmediğini düşünür, ve kendini hırpalar. özgüven eksikliği yaşar uzun süre. elinden gelen sadece boşanmaktır. boşanır. çocuklarıyla tamamen yalnız kalır. çalışmak zorundadır ve eşek gibi çalışır. peki ya adama ne olur? hiç-bir-şey. parasını karıyla kızla yemeğe, belkide aldatacağı başka kadınlar aramaya devam eder..
çoğunluğu haketmiş kadındır. erkeğini mutlu etse aldatılmazdı.
Eksik kadındır. Artık onun herşeyi biraz eksiktir. Gülmesi,öfkesi,şaşırması,ağlaması,sevmesi...
Rövanş alıp yaşadıgı yıkımı karsi tarafa yasatma cabasina girerek kendini kucultmektense bosanma davasi acarak şerefiyle bu onur kırıcı durumdan kurtulmalıdır.
daha çok sldanandır.
Artık erkeklerin hepsini aynı gözle gören ve hiçbirine guvenemeyen kadındır.
ilişki buralara gelmeden bitirilmelidir, evlilikte ise; saygı ve cinsel birliktelik sekteye uğramadığı sürece bu hataya düşmemek erkeğin 1. vazifesidir.
kadınların en tehlikelisidir, akla hayale gelmeyecek işlere imza atabilir.
KARŞIDA ARiF VARsA KADIN DEĞiL CÜNEYT DERELi BiLE ALDATILIR. TAMAM O CÜNEYT ÇAKIR DI DOĞRU, AMA siLMiCEM YiNEDE.
uzak durmak gerekir. zira onuru kırılmış bir kadından daha saldırgan bir insan olamaz.
tehlikelidir.
tipleri hep ayni olan kadin, cok sever, asiktir, kosulsuz verir. gercek hayati bilmemektedir, cocukluktan beridir sevgililerdir, askim beni seviyo modlarinda yapiskandirlar. en onemlisi buyuk cogunlugu ciddi manada hak ediyorlar.