bugün

bunu bir cinsiyet has olarak söylemek değil, her iki tarafta yapıyor. bence bir (nasıl anlatabilirim bu bakışı bilemem ama) insana dibine düşecek gibi bakmakta onunla aynı yerde uyumak ta aldatmaktır. hatta zihinsel olarak karşındakini kandırmak ve başka birini düşlemekte aldatmaktır.
ama gözlemlediğim birşey varsa da, erkekler fırsat bulunca kadın istediği her aN aldatabilir. kadınlar çok tehlikeli yaratıklar, damarına bastığınızda yapmayacakları şey yoktur. ayrıca aldatma oranlarını cinsiyete vurduğunuz hanımların alttan ve sinsi olarak daha fazla yaptığını araştırma sonuçlarında bulabilirsiniz.

çok can sıkan bir mevzu, dilerim haketmeyenler hiç yaşamasın; hakedip uçkur kovalayanlarda ömürleri boyunca geyik damgası yesin.
zihniyet kaportasında ezikler olan kadındır.
aldatılan kişinin bir şeyleri eksik yaptığı konusunda kendisini sorgulama sürecine girmesine neden olan kadındır.
aldatan bir erkeğe oranla çok daha fazla yıkım gücüne sahip olan kadındır. iki erkeğin hayatını sonsuza kadar değiştirebilir.
takılan isim haricinde aldatan erkekten hiç bir farkı olmayan, ahlaksız kadındır. tek fark isim farkıdır, erkek aldatırsa çapkın olur, kadın aldatırsa o.....
aldatan erkek pezonun önde gideniyse, bu kadın tipide o...nun önde gidenidir. birinden bıkmışsa delikanlı olup yüzüne söylemelidir.
yeter ki kocasından başka bir adama aşık olsun. öyle bir motive oluyor ki, mezara girdikten sonra bile aldatmaya devam edebiliyor.
haklidir, cunku 'cunku'su vardir, igrencligi kabul eder, durusttur! 'evet, ben buyum, olmamaliydim' biyebilecegi zaman akilli sanar kendini, duruma karsilik, erkegin aldatisinin bile daha iyi oldugunu dusunur isittigi laf/kufurlerle, komiktir, farkindasizdir, herseyi o baslatmistir, ama kadin kalmak ister... aslinda iyidir, varligi armagan olasidir...
eylemlerin ve hislerin cinsiyeti yoktur. gün olur devran döner 'i bilmeyen insandır. çünkü mutlaka gün olur devran döner..
(#8376335)
Sapıtmış kadındır (bkz: Lady gaga) (niye mi lady gaga - sapıtıkda ondan * _ * )
sebebi sebebi kesinlikle bir erkeğinki gibi et parçası değildir.
erkeğin olduğu heryerde oluşabilecek durumdur. bir anlık boşluğun doldurulma eylemidir.
aldatan erkek'ten farkı olmaya kadın.

(bkz: ihanet ihanettir)
partnerine, sevgilisine ya da eşine yakalanma ihtimali düşük olandır. erkeklerden daha kolay ve inandırıcı yalan söyleme kabiliyetleri gelişmişdir çünkü.
seks düşkünü değilse, ilgi görmüştür aldattığı kişiden.
bahanesi vardır ve erkeklerinkinden pek de farklı değildir. ya heyecan arayışından ya ihmâl edilmekten ya da intikam hevesinden... fakat her halükârda üçüncü kişileri ilgilendirmez.

sicilya'nın bir kasabası varmış ki kadınları hiç rahat durmaz ikide bir kocalarını aldatırmış. kasabanın yaşlı papazı kocasını boynuzladıktan sonra doğru günah çıkartmaya giden bu kadınlardan bıkmış. "papaz efendi, şeytana uyup kocamı aldattım" diyerek karşısına geçip günah çıkartmak istediklerinde papaz sinirlenir:
- "ayıptır, günahtır... boyuna kocamı aldattım deyip geliyorsunuz. bari ayağımız taşa takıldı deyin ben anlarım" dermiş...
kadınların da işine geldiği için artık kimse kocamı boynuzladım demez, "papaz efendi, ayağım taşa takıldı" diyerek konuyu açarlarmış... derken yaşlı papaz ölmüş, yerine bir başka papaz gelmiş ve bakmış ki kasabanın kadınları aşırı derecede namuslu... taşa takılıp düştüklerinde oraları buraları açılıyor diye günah çıkartmak istiyorlar... doğru belediye başkanına gidip durumu anlatmış ve derhâl kaldırımların düzgün olarak onarılmasını istemiş ama duruma vakıf olan başkan katılırcasına gülmeye başlayınca papaz şaşırmış ve:
- "sayın başkan gülüyorsunuz ama en çok da sizin eşiniz taşa takılıyor... lütfen yani!"
ben asla aldatmam diyenleri sopalık olan güruh.
Fahişeden daha temiz değildir. "ilgisiz kalmasaydım yapmazdım" türünden zırvalamaları dinlenmemesi gerekendir.
Aldatan erkekten farkı gizli işler çevirme yeteneği gelişmiş olmasıdır. Bu yüzden ifşa edilmesi zor kadınlardır.
bir kez bulaştığı illetten kurtulamayan dna sında olmasa da ruhunda bir y kromozomu taşıyan doğrucu davut olmasa da delikanlı da olabilen kadın.unutmak için tüketen, tükettikçe unutan, unuttukça basitleştiren, basitleştirdikçe hissizleşen...
Bir erkeğin onuruna ve şerefine vereceği en büyük zarardır.

kendi şerefinden vazgeçenlerin başkalarının şereflerinede saygısı kalmaz.
canının istediğini yapan kadındır. hayat onundur. ona aldatmak denmez.
ilgisizlikten yapar diyenlere diyorum ki aldatılan erkek napsın. aklından bile geçirmemiştir aldatmayı ama hak mı etmiştir aldatılmayı. erkekiğinde problemleri vardır ama aldatma yoluna gitmemiştir. demek ki karakter burada çok ön plana çıkar. aldatan kadın bir şekilde beyinsel yönden eksiktir ve bencildir.
Aldatan kadın aslında kendini aldatmıştır. ya da aldatan erkek.. insan sadece kendini aldatır.
(bkz: yakılacak kadın)