bugün

fonoloji'ye uyarlanırsa, al'daki a harfi e'ye, dj harfleri de c'ye denk gelip el hacı şeklindedir.
kürt olduğunu düşündüğüm yazar. hoş gelmiş...
allah akıl fikir versin dediğim yazardır.
atayıs valla.
ütopya da yaşadığını zanneden ihl sözlük bağımlısı yazar kişisi. *
(#8347880)
canı sıkıldıkça gelip, nick altıma def'i-kelamını yapıp giden yazar. kendine başka iş bul yavrum. kalbini kırarım.
kürt olmayanları kafatasçı sanan, duygusal ergen. ergen değilse bile usta oyuncu. ha insanların etnik kökenini tek bakışta da çözebiliyor. türünün ilginç bir örneği. türümüzün mü deseydim acaba?
neyse torun, sen önce bi hayat felsefesi kazan kendine, bir kağıda 100 kere ben öncelikle insanım yaz. yetmezse yardım ederiz. muck.
(bkz: kürtroll)
(bkz: diouf)
trol diyesim geliyor ama ali babanın ve kırk haramilerine daha bi benziyor gibi...

sevmedim bu cocuğu sevmedim.
meraklı yazar.

(#8457351)

vah canım benim, entry gireceğine ibadetini gerçekleştirsene.
bak, işsizmişsin hem de. böylece bir işe yaramış olursun.
insanların özel hayatına karışma haddini kendinde bulan yazar.
(bkz: namaz kılmayan sözlük yazarları) * * *
sol frame'de din ile ilgili başlıkların hayvani artışına sebep olan yazardır. *
(bkz: bir hastalık olarak yobazite)
günahkar sahte imamdır. kendini aydın sanar aydınlatmaya çalışır. akp ampülüne kapıldığını düşündürür. ayrıca hani bu mezarlıktan toplanan kuran-ı kerim okumayı bilmeyenler var ya, işte ondan bu. aynısı.
#8458048 hadji canım sen de? *
yazım yanlışı yapan, ve onu uyardığım halde düzeltmeyerek göz zevkimi bozan yazardır.
"anlamı" nın yanına o "ş" konulacak!
(bkz: oldu mu canım) takıntısı olan var olmayan var bu ne sorumsuzluk?
din kardeşiyiz şurda. **

edit: tamam düzeltti eyvallah. ama bu entry kalsın.*
al hadji düzeltmesi: oldu mu?*
dinci bir yazar.

bakın dindar demiyorum dinci diyorum.
iyi bir yazardır kendileri ancak namaz kılmayan bütün yazarların dinsiz olduğunu belirtmiştir kendileri.
dindar mıdır, dinci midir bilmem ama öyle takılan bir yazar. sabahtan beri ihtisas konummuş gibi takip ediyorum başlıklarını. klasik dinci gibi değil; sadece yıkama yağlama yapmıyor, aynı zamanda neşeli de bir çocuk. geyikçi bu be! ergen çıkmasa bari...

ama sevdim kendisini.
(bkz: el hadji diouf)
tartışmayı pek sevmeyen bir yazar gibi duruyor. bekliyoruz efendim...
sözlük sayfasını merak edip okuduğum yazar...
ne içtiğini merak ettiğim yazar. her entrysinde nerdeyse müslümanlıkla alakalı entry giriyor ama girdiği entryler ayık kafa ile girilebilecek entryler değildir. ne içiyorsan söyle bizde onu içelim. ayar vermeye kalkışacak ama normal olarak çoğu yobaz gibi tekrar ayarı alıp yerine oturacaktır.

(bkz: kandırma bizi ne içiyorsan söyle)
(bkz: bırak bu ayakları)
genelde alkolsüz içki içer. kafa sağlamdır velhasılı.