bugün

eve geldiğinizde dağ gibi bulaşıklar üstünüze doğru geliyorsa... vs. başka bir şeye gerek yoktur. devamı var sanmayın hemen, atlamayın. cümlenin sonunu dinleyin. akıllı olun. çünkü var. bir de yorgun argın televizyonu açtığınızda bütün kanalların yok olduğunu görmüşşeniz artık komşuların şikayetinden ve dahi ev sahibinden çekinmeden bağırın çağırın tabak, çanak ve duvar kırın.
internete giremiyor olmanız da oldukça kafa sıyırtıcı bi sebep olabilir.
(bkz: saydınmı lan tek tek 1001 tane)
(bkz: recep ivedik)
annenizin sizi reddetmesi, hatun kişinin sallamaması, en yakın arkadaşın sizi arkanızdan vurması.
(bkz: çok yalnızım be sözlük)
saat 16dan 19a kadar süren, birim müdürleriyle beraber girdiğim ve aralıksız ingilizce konuşmak zorunda kaldığım hararetli bir toplantıdan sonra işlerimi toparlayıp saat 21de işten çıktım. ümidim, köprü trafiğinin biraz hafiflemiş olması ve bir an önce eve gidip sıcak bir duş alıp birşeyler atıştırdıktan sonra huzurlu bir şekilde sözlüğe girip birkaç entry girmekti. işten çıktım, trafik yine götüm götüm ilerliyordu. sinirlendim tabi. hiçbirşey beni huzurumdan ayıramayacaktı. eve geldiğimde saat 22:20 civarıydı. banyoya hevesle gittiğimde suların kesik olduğunu anladım. ama halen içimdeki huzur gitmemişti. üst baş değiştirdikten sonra bilgisayarı açtım. eğer bir de bağlantı yoksa kafayı yiyebilirdim. ama bu entry girildiyse halen keçileri kaçırmamış olduğumun göstergesidir. kaldı 1000 neden. tamam sustum.
her şeyin otomatik olarak yapıldığı bir bankanın bilançosunu elle çıkarmak olabilir...allah sizi inandırsın urfa urfa olalı böyle zulum görmemiştir..gözlerimi kapayınca rakamlar görüyorum, rüyalarıma bile skontlar, alt hesaplar giriyor..para kazanmak hiç bu kadar zor olmamıştı..
(bkz: gel sunu 1000 yapalim allasen)