bugün

gün itibariyle, biraz kaba bir tabirle "ibne" görmüş yazardır.

(bkz: travestinin yolda arabanizin onune atlamasi)(#337786 )
(bkz: travesti kocasi olan insan modeli)(#337763 )
(bkz: erkegi ibne gosteren unsurlar)(#337747 )
(bkz: bir travestinin laf atmasi)(#337745 )

edit: (#337713) laaan, yoksa, yoksa.... haaaayııııırrrr..
manyaklığa savaş açmış yazardır.
travestiloji bilimine değerli katkıları bulunan seçkin bir bilim adamıdır ,eserlerini takip etmekte güçlük çekiyoruz o denli de hızlı aynı zamanda
o bir deyimler sözlüğü, öğretici ve reyting kaygısı yaşamayan Trt'nin insan kılığına girmiş şekli, didaktik yazar.
lolipopumu özel mesaj yoluyla yollamasını beklediğim,rümuzunu görünce erkin koray'ın akrebin gözleri şarkısını hatırladığım yazardır.

(bkz: bana entry yazana lolipop verecegim)
nedense bu yaşta bile lolipop vaadiyle hareket etmemi sağlayabilmiş insandır.
ne hallere düşürdün beni *yaptığını beğendin mi * ayrıca kettle a dikkat.sen bize lazımsın kişisi...
an itibariyle sözlükte 1303 entrysi, 311 başlığı bulunan ayrıca geçen hafta sözlüğe 117 entry girerken bugün itibariyle sözlüğe 96 entrylik katkıda bulunan sözlük yazarı.***
duyarli,yazilari okuyan,iyi niyetli,bilgi paylasmayi seven bir yazar.tekrar tesekkur ederim kendisine.
en son sorduğumda dersleri kötü gidiyor abisiydi. * inşallah karı kızlarla ilişkiyi bırakır* da mühendislik okur abisi. * kendisine kız bulmam boynumun borcu olan abisi.istanbula gelesi abi. * * * *
relax ,kendisiyle barışık,gülmeyi ve güldürmeyi çok sevdiğini düşündüğüm cancağızım
hiç ummadığım bir şekilde tanıştığım,farkına vardığım eğlenceli yazar..* *
oldukça eglenceli bi yazar..
önceleri ismini bazı ortamlarda duyup da bir türlü tanışamamış olduğum , sözlük sayesinde tanıştığım ve muhabbetimin bol olduğu sağlam adamdır. yeri gelir alemcidir , yeri gelir en ciddiden daha ciddidir. nerde nasıl davranacağını bilen , geyik dersen kralını yapacak , eğlence dersen tavana vurduracak elemandır..canını yerimdir..yürü bee dir.* * * * * *
bana 1 portakallı lolipopu çok görüp, yok elimizde portakallı kalmamış, limonlusunu verelim diyerek bana ekşi lolipopları kakalamış yazar. ama olsundur ben limonlusunu da severim*
bana lolipopun parasını vererek "git kendin al la!" demiş yazardır. **
yazarları lolipop vaadiyle hain emellerine alet eden yazardır.*
etrafını ateşle çevirdiğinde kendini zehirleyerek öldürdüğünü bizzat gördüğüm uzunkuyruklugillerden böcek türü.
bir an önce akıllanası abi.yine kalmış 2 dersten.anlamadığım nokta yerli ilişkilerde çok başarılı da uluslararası ilişkilerde vasat.*
popüler optimist te popüstimist diyen yazar. *
farkında olmadan aynı mekana takılmamız,yurtlarımızın arasında bir basket sahası uzaklık olması,yazokulu mağduru olması dışındaki ortak özelliğimiz sözlük yazarı olmamızdır.ancak 2 resim arasındaki fark yediden farklıdır.**
işleri yolunda giden yazar.**
sözlükteki en duyarlı yazar.**
Scorpiones takımını oluşturan, genellikle sıcak ve nemli bölgelerde, kayalıklarda ağaç kabuklarında yaşayan, gövdesinin sonunda bir zehir iğnesi bulunan eklembacaklılardır.
Kuyruk olarak adlandırılan, 6 halkadan oluşan kısım akrebin gövdesinin daralan bir uzantısıdır. Yani aslında gözleri olmadığı gibi kuyrukları da yoktur.
1.nesil yazardır kendileri.
karşılamalardan sorumlu olduğunu farkettiğim kuruluş
çaylakları gözünden kaçırmayan biri herhalde hemen farkıma varmış.usta olmak kolay değil zannımca.