bugün

bu burcun kadını hakkında hep cinsel istek konusunda son derece arzulu tarzında yaklaşımda bulunurlar fakat ben bugüne kadar rastladığım akrep kadınlarında bu özellikleri pek göremedim. sanırım tüm istisnaları ben toplamış olabilirim.
kindar, soğuk, kıskanç, ikiyüzlü, insanları maddi durumlarına göre kategorilendiren, karşısındaki erkeğin maddi durumu ne kadar iyiyse o kadar yakışıklı olduğunu düşünen, işi düştü mü arayan soran, senin işin düşünce sırra kadem basan, derdini anlattın mı arkandan dedikodunu yapan kadın tipidir.
burcu hakkında söylenen o kadar olumsuz şeye rağmen 2 buçuk yıldır birlikte olduğum kadındır. bir b.kluğunu da görmedim çok şükür. edit: 3 buçuğu geçtik gençler. edit2: 4'e geliyoruz gençler. edit 3: 5 yilimizi doldurmustuk ki, bitti.
hakkımızda girilen çoğu entrye katıla katıla güldüğüm için mi bilmem çok renkli bir burç grubuna dahiliz diye düşünüyorum.
koç burcu erkeği ile anlaşamazlar, eninde sonuda yollarını ayırırlar. terazi burcu erkeği ile şahane uyarlar birbirlerine, evlilik olmasa bile ayrılık da olmaz.

edit: ayrılık da olasıymış. hayat !
adam olana ne kin tutar ne iğne saplar.
(bkz: adam olan anlar)
kıskançtır.
dışarıya akıttıkları zehrin ancak küçük bi kısmıdır.
içeriye akanı bi bilseniz, korkmaz, üzülürsünüz.
yaptığınız yanlışın acısını er ya da geç çıkartırlar efendim. sanmayın ki unuttu, mutlaka hatırlıyordur ve her saniye kinini içerisinde büyütüyordur. süründürecektir muhtemelen sizi ve bundan büyük bir zevk alacaktır benden söylemesi.
tuhaf obsesyonları ve inançları olan insanlardır.
kendileri üretir, kendileri bir ritüel gibi yaşar ve onlardan "saçma" olmasına ve bunu kabul etmelerine rağmen vazgeçmezler.
(bkz: yemek buldun mu ye akrep kadını gördün mü kaç)
kendi doğruları sizin de doğrularınız olmak zorundadır.
yoksa kesinlikle anlaşamazsınız.
ben özgür düşünce insanıyım diyorsanız kaçınız efendim kaçınız.

ama akrep de akrep diye tutturan bebelerimiz mevcuttur. onlar kendilerini bilirler di mi kuzum.
sinirli, kaprisli, kah megoloman kah ben merkezci, çoğu zaman depresif kimi zaman sinsi. daima kindar ebedi kinci kimselerdir. bu iğrenç özeliklerin yani sıra güzel gözlü *, şirin sözlü, espirili kimi zamanda geyşa ruhlu. gerekirse erkeğininin ayaklarının yıkayıp, kurulayıp, öpüp, koklayıp sadık bir ruhla tam bağımlı olabilicek bir kadındır.

(bkz: inanılmaz ama gerçek)
bilinenin aksine çok ta tehlikeli değildir, zararı kendisinedir. Hayat felsefesi "ya hep ya hiç" tir. Sevdiği zaman çok sever, kendini unutur, sevdiği kişi için yaşar. (bkz: kendimden biliyorum)
tutku,ihtiras,aşk,şehvet,sadakat ne arasanız fazlasınla mevcut. her erkeğin hayatında olması gereken kadın.
kendine acı çektirmekten müthiş zevk alır.
bunları alıyosun alevlerin ortasına atıyorsun. çıkış yolu bulamayıp kendi kendilerini sokarak öldürüyorlar.

(bkz: kasım ayında doğumların engellenmesi)
(bkz: bihter)
güzel olurlar.
bir akrep burcu erkeği olarak en çok arzuladığım kadın tipidir.her konuda uyum sağlayabiliriz.
(bkz: akrep nalan)
çağrışıyorum.
eğer bu kadınla ciddi bir ilişkiye girecekseniz iyi düşünün. her anlamda süper olan bu kadının karşısında sizin de süper olmanız gerekecek. kendinize güvenmiyorsanız bulaşmayın.
uzak durunuz. mümkünse kaçınız...
Abartı kıskançtırlar. 'arzuluyorum' kelimesini bu burç kadınına aittir *
(bkz: kendimden biliyorum)
her adamın baş edemeyeceği kadındır. özgüvensizler dönüp hiç bakmasın biledir.