bugün

korktuğum burçtur. erkek olursa daha bir ürkütücü oluyor sanırım. öğrendim ki yükselenim akrepmiş. yükselen de neyse artık. kendimden biliyorum yani. uzak durulası olurum bazen. erkek versiyonu hiç çekilmez gibi.
akrep erkekleri gaylige yakin derler ne kadar dogrudur bilemedim.

not: balık erkeğiyim
Aslında o kadar kötü değiliz.
Tamam kötü özelliklerimiz var çok fazla olabilir ama sevdiğimiz zaman tam severiz her şeyi göze alır severiz.
bence çok tatlıyız lan. di mi çocuklar?
Goruldugu yerde avlanarak yok edilmesi gereken erkektir.

(bkz: kac lan kac)
Yakışıklı ve bilgili olurlar. Agirbasli olgun ama sinir edicidirler. Ideal boya sahiptirler.
yazar burda "tavşan sikişi üzerine master yaptım" demek istemiş.

hiç çekilmez, aklınız varsa bulaşmayın.
Yedirmem kimseye kendimi derken aslında çok güzel aşka düşerim.
bakışlarından anladığım erkektir, isteyince melek isteyince çok gaddar olabiliyor bunlar. aynı zamanda bana kin tutmayı öğretmiştir akrep burcu erkeği.
Her şeye ilgisi olan burcun erkegi galiba. Dunyevi Her konuda bilgsi olacak
Genelde ayak fetişisti oldukları söylenir.
Bu kadar entry'i okuduktan sonra kendime bir güven geldi. Ne skici erkekmişiz biz yaa!!
Millete dert olmuşuz. Koyduklarımızın haddi hesabi yokmuş...
dürüstlüğe önem veren kişilik analizi yapabilen gizemli görünümü olan kişilerdir.
duyduk ki bizsiz burç muhabbeti açılmış bu gece. ayıp ama..
(bkz: erkeği en sağlam burç)
eğer yanmak istersen buyur yan... şeklinde anlatılan burcun insanı...yakarlarmış...
uzak durun burcudur.

kendimim diye söylemiyorum 31 olsak çekilmeyiz
Aman diyim özellikle aslan arkadaşlar. Müthiş çekimleri var fakat ı ı ...
Aşırı egoist olduğumuz doğrudur. Kindarlıkta vardır evet. Abazayız da. Fakat çok tatlı değil miyiz lan :D
Tatlıyız ya tatlıyız dimi .s.s.
Allahın egoistleri.deli oluyor bunlar biraz.kılpayı kurtuldum birtanesinden,onerilmeyen bir burç erkeği olandır.
Akrep burcuyum.
Üşenmedim, başlığa açılan 49 sayfayı da okudum mobilden.
Yazılmadık bir ciğerler kalmış valla.
kendileriyle bir yılı geçkin süredir-ayrı olduğumuz dönem de var- beraberim. çok ilgili, nazik, anlayışlı diye devam etmek isterdim. evet başta öyle olan bu erkeği siz farkında olmadan üzdünüz diyelim, söylemez, anlayın ister. dolayısıyla siz o üzülmüyor, alınmıyor sanıyorsunuz. oysa onun içinde o sırada ne fırtınalar kopuyor, sizden ayrılmak istiyor, olmuyor, görüşmeyi kesiyor bu kez siz merak ediyorsunuz hayırdır diye. sonra terk ediliyorsunuz. ama öyle bir şey oturuyor ki içinize. aslında bu böyleymiş diye başa dönüyorsunuz. belki çok geç diyorsunuz ama eğer o kızdığımız akrep erkeği istemezse siz hiçbir zaman ondan kopamazsınız. görmeseniz de duymasanız da onun bırakması gerekir. bırakmıyorsa ve siz mücadeleye devam ediyorsanız ki işiniz gerçekten zor, kök söktürüyor. eskisi gibi olmayı diliyorsunuz ama öyle yok öyle kolay değil.
akrep erkeğinin son aşaması yok. anlayın, sevin, fedakar olun.
ben de bir ikizler kadını.
tüm hoşlandığım çocukların akrep burcu çıkması, hatta doğum tarihlerinin bile üst üste günler olmasına bakarak ben bu insanları seviyorum.

çok genelleme yapmak istemiyorum ama sevmediğim özelliklerinden biri, kavga esnasında bir anda parlarlar ve kendini tutamaz, sakinleştiremezler. ağzına geleni söylerler kısaca. çabuk sinirlenirler. ama haksız olduklarını anlarlarsa özür de dilerler çok minnoşlar.

ve fazlasıyla kıskançtırlar.
(bkz: sex machine)