bugün

bu paket, akepenin 'paketlenmesine ' yeter de artar bile. sonuçta akepe türklüğe karşı beslediği kin deryasında boğulacaktır. recebin sonu şaban gibi(apo) olacak....
ayrımcılık istememenin türklüğü sevmeme olarak nitelendirilmesidir. laiklerde içmeseler de 7/24 kafa güzel aminüm.
Çok normal bir durumdur. Akp nin en kilit noktalarina bakın hepsi kürt. Danısmanları da keza aynı şekilde. Doğudaki halkın çoğu kürt olmasina rağmen neden çoğunluğu ( neredeyse %90'lık kesim) akp ye veriyorlar saniyordunuz. Kürtlerden kalan boş yerleride onlarin deniz görmüşlerine veriyolar.
hepsinin kökenini araştırdığınızda ortaya kabak gibi çıkacak olan sebeptendir.
Kin kusmanın ötesinde artık açık açık alay etmektedirler.

Bizim koyunlar koyuldukça mutlu olan tarzdan. Bunlar Türklerle alay edip aşağıladıkça sandıklara koşup daha çok daha çok diyorlar.
andımız tekerleme bile olamaz .

andımız olsa olsa fıkra olurdu .

andımızmış ilk okulda bağıra çağıra yıllarca okudum ama bir faydasını görmedim görmedik gördüklerini sananlarda zibil tayfasıdır .

bu ülkede iktidarı her zaman aziz türk milleti belirledi belirlemeye de devam edecek .

boşuna kıpraşmasın kimse . atatürkün sandıkları herkesin cevabını kol gibi verdi veriyor vermeyede devam edecek .

sandıklarla ilgili sorunları olan atatürkcü geçinen güruhun dertlerini gidip atatürke anlatmalarını tavsiye ederim . zira bu sistemi getiren benim küçük yiğenim değil atatürktür .

duydun mu len çakma atatürkcü ?

atatürkün getirdikleri başınıza belamı oldu ? mesela din ve inanç özgürlüğü ., seçme ve seçilme hakkı heh? olacak ta zaten çünkü kazanamıyorsunuz eziliyorsunuz büzülüyorsunuz rezil oluyorsunuz .

bileğinizin hakkıyla seçimleri kazanamıyorsunuz . neden ?

şerefi ile kayebetmeyen olmayan şerefi ile zaten kazanamaz mış . heleki türk milletine koyun dedikce aptal dedikce ! gidin gezi parkını ağlama duvarı yapın şimdi kendinize .

kazandın mı iyi güzel kaybettin mi gezi parkı sokarlar sizin seçme ve seçilme hakkı anlayışınıza yaaa.

akp ne derse bizden tam destek akp ye hadi bakalım . çivi çiviyi her zaman sökmüştür .

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste diye yıllardan beri boşuna demiyordu bu millet işte şimdi bazılarının cezalarını aheste aheste çektiği zamanları yaşıyor aziz türk milleti .

atatürkün zekidir dediği millete aptaldır diyenleri atatürkcü olarak düşünürsek ya atatürk yalancının teki yada türk milletine aptal diyenler koyun diyenler .

seçimi ben sizlere bırakıyorum .

kapak mahiyetinde .

geçirmişler olsun çakma atatürkcülere atatürkü kirli işleride dümen tutanların alayına hadi bakalım .
yanlış iddadır.

Biz hiç bir ırka kin kusmayız. Bu chp zihniyetinde vardır.

Siz hiç sözlükte türklüğe hakaret içeren bir başlık gördünüz mü?

Biz islama hakaret içeren çok başlık gördük.

etnik kökenlere hakaret içeren çok başlık gördük sayenizde.
Sadece sike sürülecek aklı olmayanların idda edebileceği şeydir.
Türklüğü kendi tekellerinde sanan bu güruh kendi gibi düşünmeyeni de türk saymıyor.
Sığır işte.
türklüğe değil çakma atatürkcü geçinmeye çabalayanlara dır o kin .

ezana karşı çıkanlaradır baş örtülü kızları din ve inanç özgürlüğü adı altında kovanlara tartaklayanlaradır o kin cami kapatanlara dır o kin .

yani kısacası din düşmanlarına dır .

yoksa akp lilerinde türk olduğunu unutmayalım .

%50 kol gibi kol . boşuna kıpraşmayın emi .
garipsenmemesi gereken durum. kan meselesi. zira türklükleri kanımca son derece şüpheli.
içlerinde biriktirdikleri pislikleriyle toplumu kirletmeleridir.

Şu linkten Türk düşmanı AKP'lilerin tam sıra listesini görebilirsiniz.

http://www.haberfedai.com...an-skandal-andimiz-cikisi
objektif ve tarafsız yorumlanmaya çalıştığında bile orospu çocuğu, şerefsiz, kanı bozuk, allah'sız, kitapsız tıynetin belasını sikeyimler denilen olaydır.

bunlar babalardan oğula nesil amk.

anne tekte baba kaçtane ?!
sıkıntı o.

beyin döllenmesi yaşamış piçler.
kustuklarını kusacaklarını boğazlarında bırakacağımız kindir. ateş olsalar...
neden türküz? çünkü müslüman olmadan önce de türktük. neden müslüman olduk türk olduğumuz için! bu vatan türklerindir demek ile müslümanların demek arasında fark yoktur. beğenmeyen s. gitsin efendim.
türklüğe nefreti olanların değişik kisveler altına saklanarak niyetlerini saklayarak bu durumu yansıtması halidir.
ırkçılığa hayır diyen insanları, "türk düşmanı" olmakla itham eden gezizekalı'ların sözüm ona beyinlerini son hücrelerine kadar kullanarak entry sıçtığı başlık türü.

Ayrıca, kürt bir vatandaş senin türklük üzerine yazılmış andını niye okumak zorunda olsun. Ki demokrasi bunu gerektirir. Bence demokrasinin gereği yapılmıştır.

* osmanlı türkü'yüm.
konuya bir rte sözü ile açılış yapalım:
(bkz: her türlü milliyetçiliği ayaklar alına alıyorum)

bunu söyledi diye türklüğe karşı olması söz konusu değilmiş sevgili rte'nin. doğrudur, milliyetçiliği ayaklar altına alınca hiç bir ırka karşı sempati ya da antipati beslemezsin. kendisini daha ileri seviyede barışçıl ahdedebilirse sevgili başbakanımız, nirvanaya ulaşıp, tümden hümanist olabilir ve belki iyi bir çocuk olmaya devam edebilirse bizi bile görebilir ya, her neyse...

şöyle bir gerçek vardır; rte o meşhur sözünü doğu'da halka hitap ederken söylemiştir. akabinde gelen şakşaklar. o kadar realistse o sözü karadeniz'de söylesin. sözüm ona kürt kardeşlerini çok seviyor ya hani, aynı çizgiyi türkiye'nin diğer bölgelerinde gündemine alsın.

(bkz: koyun kafası)
Türklük bilinci olmadigindandir.
dini de kendi tekelinde sanan zırvlaarın andımıza attığı bu,oktur madem türklük kimsnein tekelinde değilse madem öyleyse size ne bundan sizine din eleştirlerinden biz dinciler de çok hakaret duyduk efendim.
türküm doğruyum çalışkanım vatanımı seviyorum demenin nesi suçsa artık bilemiyoruz -bilemedik efendim.
sonsuza kadar andımız sonsuza kadar vatanımızdır.
En âla milliyetçi onlarmış gibi Dombra türküsünü seçim müziği yapmalarından karakterlerinin analizi rahatça yapılabilen oluşumun faaliyetleridir.
sinan oğan olayı ile detaylı bir şekilde gözler önüne serilen eylem. sadece türklere değil insanlığa kin kusuyorlar. kendi büyüttükleri katiller sürüsünün eline bırakıyorlar masum insanları.
götü kumbara gibi olan her ırk kutsaldır ve yaladıkça para akıtır. parasız müslüman ya da parasız gayrı müslim milletlere kin gütmeleri ondandır.

türk kimliği para etse anlı şanlı türk soyu diye yırtınmaları da an meselesidir.
türk olmadıklarından kaynaklanan durum.