bugün

ak parti'ye gönül veren insan. kendisine mümkün mertebe itici bir tonda akepeli denir. genellikle bu insanların * kömüre ve gıda yardımına ihtiyaçları olduğundan ak parti'ye gönül verdiği düşünülür.
(bkz: demokratik tepkiden tek anladığı oy vermek olanlar)
"olsun, bir bildiği vardır"cıların diğer ismi.
(#6154695)

(#6154729)

işte böylelerdir.
ak parti yalakalarına ve gösterme müslümanlara denir.
rte: ulaşımda indirim mindirim olmaz. eski fiyatlar geri gelecek. 60 kuruşa taşımacılık mı görülmüştür?

akpli: şak şak şak şak şak. helal ossun. helal ossun...

daha da yorum yapmıyorum.

bu yüzden bir sonraki başlık:
(bkz: zamma sevinen akpli)
demokrasiyi savnuyorsaniz yiyeceginiz ilk damgadir.
zaten chp ve mhp hatta bdp aynı safa çekildiler, iyiden iyiye yanlız kaldık.
rakibine hakaret eden, saygı duymayı bilmeyen, açılan başlıklarda girilen entrylerde aleni küfür eden, chp ve kılıçdaroğlu isimlerini görünce kendinden geçen güzel ülkemizin öğrenmekte ve kavramakta güçlük çeken sabit fikirli insanları.
benim toprağımın insanıdır; değerlilerdir elbette fakat gerçekleri kabul etmezler efendim.
hiç 'biz şöyle yaptık' diye anlatmazlar. anlatım şekilleri daima 'sol ne yaptı' şeklindedir.
solun hatalarıyla yada eksikleriyle beslenirler.
(bkz: insan olmak)
tuzu kurular tarafından mercimeğe muhtaç olmakla, kömür karşılığı oy satmakla suçlanmaktır.
kömür alır oy satar, rant alır rant satar, namuslusuna selam olsun üzerine almasın.
akpli bir eğitim bilimleri hocası.derse gırer gelişimden bahseder.ornek vermeden once asker cocugu olan varmı der.elimi kaldırrıım.ona ragmen o fıkrasını anlatır. fıkra sandıgı şey şöyledir;

bı albay amelıyat olur.beynını alırlar.asker gelır 'komutanım albaylıktan generallıge yukseldınız'der.albay;'e beynımı bıraktınız orda'.asker;'yok yok ona gerek yok beynınıze gerek yok ' der...

ve bunu bır ogretmen yetıstıren eğitimci dersinde bır asker cocugu olan bırının oldugunu bile bile anlatır meslektaşını rencide eder...herkesın fıkrı kendınedır hocam...benımde fıkrım var ama kımseyı rencıde etmem... saygıdır.. ve ben bu saygıyı o beyınsız meslegı yapıyo dedıgınız babamdan öğrendim!!!
"Baş örtüsüz kadın perdesiz eve benzer.Perdesiz evde ya satılıktı ya da kiralık!" diyen insanlardır. bir insanı giyinişine göre yargılayan canavarlardır malesef.
"baş örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. perdesiz ev de ya satılıktır ya kiralık" sözü üzerlerine kalmış insanlardır.

ah bu akplilerin gözü çıksın. necip fazıl kısakürek sözünü nasıl da kendi sözleriymiş gibi söylerler.

yoksa necip fazıl zamanında akp vardı da bizim mi haberimiz yok.

yerin dibine sokulmaya çalışılan insanlardır bu insanlar. sebep ne biliyor musun çok komik. onların istemedikleri partiyi desteklemiş olmaları.

oy kuzum insanları giyinişine göre ayırt eden canavarları kim bu hale getirdi. sakın başörtüsü yüzünden, canavar gibi görüşleriniz olmasın.*
tıp dilinde bademus akepelipus ya da hainus hıyanetus olarak bilinen organizma.
2001-2011 yılları arasında yaşamış, gerçek postal yalayıcısı ve postal sahipleri sayesinde iktidar olmuş, kısa ömürlü ve köksüz bir partinin üyesidir.
süleyman demirel için kurbanlar kesen, sonrasında özal ı bulup demirel e küfreden, özal a kurban kesmeyi bırakıp sonradan özala küfreden, şimdilerde baş tacı tayyip erdoğan olan ancak zamanla bundan da sıkılıp başka bir lider bulacak olan kişidir.

erdoğan a da küfretmesi an meselesi olan bu tür şahsiyetler hiç bir zaman sağlam daldan tutunamamıştır.

not: yaşı tutmayanlar ise aynı yoldan gideceklerdir muhtemelen merak etmeyin.
tam olarak şöyle olan insan müsvetteleridir.
http://www.facebook.com/p...36&type=1&theater
ileri demokrat, ultra muhafazakar, ve brand new ılımlı 'islam'cı, ne bok olduğu belirsizdir.

gerçek islam'ın, islam'ın özünün yanından dahi geçemez. şu güzel dinin adını kirletmeden bari siktirip gidip kenarda siyaset yapın.

gösteriş meraklıları.. niteliği hiçleyen nicelikle piçleşenler.
partilerinin çıraklık ve kalfalık dönemlerinde vatandaştır demokratik hakkını kullanıp oy vermişlerdir dediğim ama ustalık döneminde zıçıp sıvayan bir partiyi hala baş tacı edebildiklerini gördüğüm için samimiyetlerine kesinlikle inanmadığım seçmenlerdir, birbirinden komik ve vasıfsız adamları meclise doldurmuşlardır.
dışarıda görülen sevimsiz, itici, antipatik tiplerdir. erkek bayan farketmez hepsi aynı tip, suratlarda bir gram sempatiklik yok.
(bkz: Akpsiz)
Bugün 1 şehidimiz var ama olsun 5 pkklı öldürdük diyen türleri var.
bugün gördüm mesela.
Kaytan bıyıklı parti başkanını peygamber sanan insanlarında aralarında oldugu bir topluluk.