bugün

“parayla vatandaşlık dağıtıp çok büyük bir yabancı kitleyi vatandaş yapıp elde edilmiş seçim”

Resmî kayıtlara göre (her incelemeye açık muhalefetin de yanlışlamadığı) Suriye, Afganistan, Libya, Irak ve iran menşei olan 240 bin civarı seçmen oy kullanmış.

Yani sayı seçim genel sonucunu etkilemeyecek kadar düşük seviyede.

Bence akp seçmeninden ziyade chp delege yapısına odaklanmak gerek. kime nasıl neden veriliyor bu delegelikler.
“türkiye'nin en kötü hükümetidir”

işte Bakın benim Saygı duyacağım tespit şekli budur.

Hükümetlerin icratları beğenilmeye bilir bundan çıkarılacak tek sonuç o hükümetin başarısız bir yürütme sergilediğidir.

Nasıl kötü muhalefet sergilemesine rağmen Kemal bey in delegeler tarafından tekrar genel başkan olarak seçilmesine demokrası gereği Saygı duyuyorsak kötü yönetim gösteren hükümetin de seçimle tekrar iktidar olmasına demokrası gereği Saygı duymalıyız.

CHP delegesi nasılsa akp seçmeni de öyle diye düşünün.
Türkiye cumhuriyeti tarihinin en iyi hükümeti ve en iyi iktidar dönemlerini üstlenmiş parti. Oysa ideolojik nedenlerden dolayı bir kez olsun bile parti oyumu akp’den yana kullanmadım.
Türk halkı biz akıllandık diyene kadar iktidarda olması gereken parti.
Türkiye'nin en kötü hükümetidir.
Deprem sınavından geçemeyen hükumet önceki afetlerde olduğu gibi.

Bitiktir değiştirilmesi gerekir sandıkta.

https://twitter.com/hasko...hphn5xXx-75xjzWg&s=19

Kendi ağızlarıyla deprem sınavından geçemediklerini ifade etmişlerdir. Ben demiyorum rte diyor.
Tam bitmiştir yazmaya geldim adam yazmış.

Biterken ülkeyi de bitirdiler.
bitmiştir.
bu ülkenin başına gelmiş geçmiş en büyük felakettir.
Akp hükümeti diye bir şey de kalmadı.

(bkz: Tek adam rejimi)
Saçma saçma müjdeler veren ama huzur vermeyen hükumet.
Kısaca;
görsel
Dış politikada keskinlesmesi gerektiğini söyleyip durduk

Çekimser kaldı
Bu bu sonucu doğurdu
Hava sahası kapalı olan bölgeye asker yığdı

Yine çözümü vardı
Yıllarca bağırdık mücahitlere stinger verin manpad verin diye

Verseydiniz o hava sahası rusyaya da kapalı olurdu

Verseydiniz şuan başka şeyleri konuşuyor olurduk.

"Rusya bizi vurdu" bile diyemediniz

Yazık.
CHP iktidar da olsa ve bunlar yaşansa vatana ihanet ile itham edilirdi Kemal Kılıçdaroğlu...
Şu an Tayyip beye olan güven yaşananları örtüyor. inşaallah Tayyip Erdoğan kandırılmıyordur. Yada inşaallah sahada yaşananlar doğru iletiliyordur...!!!

idlib mevzusu menbiç mevzusuna dönerse sizin siyasetiniz biter
bu faturayı ödeyemezsiniz.
Rusya ve ESET'in zaman kazanmasına fırsat verilmemeli.
Türkiye savaşı göze alıp ilerlemek zorunda.
Yoksa idlip'te elden gidecek. Ve bu faturayı siyasiler ödeyemez...!!!
Türkiye Eset soçi'de mutabık kalınan noktalara çekilmezse biz gerekeni yaparız diyor.
Eset ise ilerliyor...
Acaip bir durum.
Bu saatten sonra Menbiç mevzusuna dönerse idlip mevzusu siyasetiniz biter BEGiM...!!!
ülkeyi dara sokan hükümettir. ülke ekonomisi facia durumda, Adalet kavrami kalmadi...

düsman olsa bu Kadar zarar veremezdi.
Temeli menderesle atılıp özalla tam gaz devam eden "yağma ekonomisi" ni arşa çıkartan hükümet.. yani bir şey üretmeksizin ancak doğayı hunharca katlederek, el attığı yeri kurutarak, doğal ve tarihi mirası talan ederek kendinin ve yandaşının cebini dolduran hükümet..

Dış borcu zirveye çıkartan, ülkenin sermayesini abedeye yahudilere araplara satan, yerli üretime görülmedik kazığı atan, üretim ekonomisini dibe vurduran hükümet..
Bir iklim çeşitliliği tarım ülkesinde patates soğan gibi temel gıda maddelerinin dışarıdan temin edilmesi gibi utanç durumları yaşatan hükümet..

Abede ile bir olup ırak suriye libya iç savaşını destekleyen, islamcı terör örgütlerine tırlarla silah yollayan, şeriatçı katilleri sınırdan sokan hükümet. En yetkili kişisi "bop eşbaşkanı" olduğunu bizzat ağzıyla itiraf ettiği an zaten olay bitmiştir..
Hali hazırda kürt terör örgütlerinin böylesine güçlü bir üs kurup örgütlenebilmesi de suriyenin böylesine karıştırılmasının bir ürünüdür..
Akabe hükümeti emperyalizm uşağının bizzat kendisidir..
Tüm bunlara karşılık "yerli ve milliyiz, emperyalizme karşı duruyor meydan okuyoruz" diye maval okuyabilen tiplere verilecek en sağlam yanıt şudur :
Gahhh sehter lan.
Hastır ordan.
Sieeeeeeeeee.
tanrılar kurban istiyor. hislibiri silik olunca kütahya üzerinden gazaba uğruyoruz.
islama ters her şeyi yapan hükümettir.
Sözde müslüman ama islama ters lüks, şatafat, hırsızlık gibi ne varsa yapmaktan çekinmeyen hükümettir.
hırkızlama konusunda dünya lideri.
parayı güzel harcıyorlar.

--spoiler--
Kütahya Valisi'nin makam aracına 60 bin lira harcamasının ardından belediyenin de 7.5 milyon liralık yeni mobilya aldığı ortaya çıkmış.
--spoiler--

http://www.gercekgundem.c...obilya-tasarruf-halk-icin
Motorin 5,72 ₺
Benzin 6,30 ₺
Dolar 4,68 ₺
Euro 5,48 ₺
Faiz 17,50 ₺
Asgari Ücret 1604,00 ₺
Dana kuşbaşı kg 43,90 ₺
Bütün piliç kg 7,45 ₺

Terör - Terör örgütü etkinliği hat safhada, şehitler veriyoruz, haberlere dahi konu olmuyor çoğu zaman.

Fetö - Birinci düşman, Bakalım Amerika'ya yalandan da olsa resmi iade talebi geçilecek mi ?

Pkk - ikinci düşman, bakalım terör faaliyetelerinin önüne geçilebilecek mi ?

Reza Zarrab - Vatan sever, hayır sever, çalışkan, cari açığı kapatan bir iş adamı (Bu heriften dolayı ağır yaptırımlar ve darbe yiyeceğimizi düşünüyorum ondan yazıyorum)

Yol - Yap geçir devret ile baya yol yaptılar, bakalım daha hangi ormanları kesip nereye yol yapacaklar.

Yolsuzluk. - Yol-suzluk hat safhada, yandaşlık hat safhada.

En büyük vaad: Millet kıraathanesi, beleş kek

Ohal (Niye hala varsa) - Kalkacağı söylendi bekliyoruz.
Ak parti'ye gönül vermiş sayın yazarlar. Sizler'den bir ricam var. Ülkenin ekonomik durumuna, Eğitim durumuna, işsizlik durumuna, Vergi adaletsizliğine, En önemlisi ise yasama, yürütme ve yargının ne halde olduğuna bakarak elinizi vicdanınıza koyarak bu seçim karar vermenizi istiyorum. Hayırlı geceler sevgili yazarlar.