bugün

Aynen öyle... Akp den sonra muz herkes tarafından tüketilen bir besin kaynağı oldu. Net gerçek...
Evet akpnin politikaları sayesinde muzu herkes yemeye başladı. Bu başkanlık geçerse muza benzeyen başka bişeyi yiyeceğiz halk olarak, Hem de bedava.
(bkz: bir gelişmişlik göstergesi olarak muz) (bkz: maymun)
Fiyatı 6.95 olan fakir besini görmedim.
Hüloğğğaoa.

görsel
lan samanı bile ithal ediyoruz, akepe devleti ve vatanı sattı, işine geldiği oy alabileceği kesime dağıttı, bunun nesini anlamak istemiyorsunuz? illa yumurtanın göte dayanması değil hepten makata girmesi mi gerekiyor?
(bkz: akp den önce buralar hep dutluktu kafası)
muz ithalini özal'ın serbest ettiğini bilmeyen kişi beyanı. bilmiyorsan google diye bir şey var.
son bir yılda 1000e yakın askerimiz polisimiz sivilimiz hayatını kaybetmiş arkadaş muza seviniyor. ailecek yeyin ne diyelim size be kardeşim.
iktidarın muz ile övülmesi de enteresanmış.

kriterinizi eşekler tepsin.
Net!

Artık yemeyi geçtik biniyoruz bile! 2015 yaz tatili ben ve arkadaşlar.

görsel
muz ağızla yenir ama yine de siz daha iyisini bilirsiniz tabi kardeşim dedirten başlık.
Tuik'in stor perdeyi enflasyon sepetine ekleyip temel gıda ihtiyaçlarını çıkartmasından anlamalıydık.
Ozaman hayırlı olsun diyelim

görsel
Muzun kilosu 6 lira. Çok mu ucuz. Ailemden ayrı şehirde arkadaslarla yurtta kalıyorum. Toplu meyve alacagimiz zaman öyle 1 kg ondan 2 kg ondan almaya verecek paramız olmuyo. 3 muz 4 kivi 10 15 mandalina 2 portakal vs. Seklinde aliyoruz.