bugün

oha dedirtendir. resmen hakarettir. dava açılabilir. açık ve net.
selo zaten ermenidir.
" helal olsun dedirtir."
Az bile demişler, Ben olsam "zağar" derdim.
Köpek beslemiş biri olarak bu haksız benzetmenin karşısındayım. Çünkü köpek sadık bir hayvandır ne nankör ne haindir.
bozuk saat bile günde 2 defa doğru zamanı gösterir. akit de öyle yapmış.
Kürt halkının siyasi önderlerinden birisine yapılmış çok büyük saygısızlıktır, asıl köpek olan böyle davranan terbiyesizlerdir.
helal solun akit e. yarından itibaren aboneyim.
yarın işlerine gelse "canım" diyeceklerini bildiğim için an itibariyle "helal" diyemiyorum.
her patavatsızlık haksızlık demek değildir. her biji akit.
haber başlı başına mükemmeldir. hdpkk diye yazılması, pkk lı kalles denmesi ve sonradan köepeğe benzetilmesi... olması gerekenlerdir. yapanları kutlamıyorum ben. sadece yapılan olayın aslında hep olması gereken olduğunu söylüyorum.
Dinime küfreden müslüman olsa durumudur. Ama yine de güzel haberdir.
Güldürmüştür.

Edit : neyi eksilediniz mk.
Korkak medyaya inatla kimseden korkmadıklarını göstermesidir. (bkz: figen alçakdağ)
(bkz: bozuk saatin doğruyu gösterdiği an)
köpeğe hakarettir.
herhangi bir insana köpek denmesi köpeğe hakarettir. bunu diyen şerefsizdir. en lezzetli dondurma damla sakızlıdır. at murattır.
köpeklere hakaret edildiği için dava açılmalıdır.
bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterirmiş.
(bkz: it ite it demiş)
(bkz: itin kuyruğuda içerlemiş)
Akit,sabah,yeni safak, ülke tv,a haber,24Tv,atv için kendi olmayan herkes köpek,cemaatçi,ulusalcı,dinsiz,imansiz,darbeci...
Şimdiye kadar herhangi bir yayın organının cesaret edemediği bir söylemdir. Ancak köpek o yaratığa benzetilemeycek kadar asil bir hayvandır.
akp'ye bi tarafları dayanamanın verdiği sahte özgüvenin yansımasıdır.

çözüm saçmalığı olsa değil bu lafı etmek, övgüler dizerdi.
suçtur, demirtaş ın dava açması gerekir.

erduvan a hakaret edince soruşturma açılıyor da buna niye açılmasın!?

Tamam demirtaş ın yanlışları var tıpkı erduvan ın olduğu gibi.

ikiside aynı haklara sahip.
6-7 ekim olaylarında insanları kışkırtarak çok sayıda ölüme neden olduğu için şerefsiz piç ünvanı verilmelidir.