bugün

ülkenin yarısını terörist ilan etmesi, zora girince de aynı gemideyiz edebiyatı yapması.
Halkına yukardan bakarsan bı yerden sonra dur ne yapıyorsun derler. Hatası budur.
Bir çoktur.

Kutuplaştırıcı politika.
Seçmeni iyi-kötü şeklinde konsolide etmesi.
Dini siyasete alenen alet etmesi.
Çalıyor ama çalışıyor düşüncesini meşru görmesi.
Halktan kopmaya başlaması.
deveye boynun niye egri diye sormuslar, nerem duzgun ki demis.
nankör kemalislere ağır hizmet yapmasıdır.
ne emek veriyorsun ekrem mansur gibi hiçbir
iş yapma algı yap yeterli. gerçekten çok yazık..
Komple hata Türk milletinin hatası.
bir hatası yoktur.
şahsi düşünceme göre yine seçimi kazanacaktır.
kesinlikle sandığa gitmekten çekinmemelidir.
en az yüzde 60'ı var, ak partili kardeşlerimin gönülleri rahat olsun.
kurulmasıdır. 2000 de mi ne kurulmuştu en büyük hatası o gün karar verip kolları sıvamaları oldu. o günden beri ülkede bazı kodamanlar ve bazı kraldan çok kralcı vatan millet düşmanları hariç kimsenin yüzü gülmüyor.
Liberal ekonomi batağinda olan ülkeyi bu bataktan kurtarmak yerine dahada içine atip zengini daha çok zengin yapmasidir.
mülteci alımı
Kendi saflarını sıklaştırmak için geriye kalan herkesi düşman ilan etmesi... nefret ettirmesi.

O bumerang bir gün kötü döner.
Kurulmasıydı

Yanlış anlaşılmasın bu nankör millete akp fazla geldi o yüzden dedim. keşke hiç kurulmasaydı.
var olması varlığı hata ak parti hainlerle dolu bir parti maalesef.
vatansever olmamalarıdır. gerisi hep bundan kaynaklanmaktadır.
Bencillik ve lüks düşkünlükleridir. Aksini iddia eden kido içsindir.
ekonomiyi batırması. markette önceden fiyatlara bakmazdım, artık çok pahalıysa almıyorum. 2023 seçimini kazanma şansları çok düşük.
2011 seçimlerini kazanması.
akp nin bir hatasi yoktur.
Asil hata, zikilmeye doyamadan habire gidip ayni adamlara oy veren benim canim halkimdir.
(bkz: sen essek olduktan sonra semer vuran illa cikar)
Halktan çok kopuk olmaları. Kiralar 4.000 lira oldu örneğin ; Bir ailenin bu parayı ödeyip nasıl geçinebileceğini düşünmüyorlar. E diğer fiyatlarda malum. insanların söyledikleri gibi refah içinde yaşamasını istiyorlarsa bunu kanıtlamaları gerekir.
Hangi birini söyleyelim.