bugün

truva atı taktiğiyle.
Gider'den kasıt nedir, anlayamadım.
Ülkeye zeka bombası atılarak. Başka türlüsü zor.
ülkenin iq seviyesini yukselterek.
Erdoğanın ölmesiyle bir kaç yıla dağılır. Genelde ülke seçimlerinde bir partidense o partide ki tek adam üzerinden yürümüştür hep. O kişi öldükten sonrada dağılır ya da zayıflar bir daha iktidar olamaz. Erdoğandan sonra gelecek adamın hangi partiden olacağı önemli.
nasıl gideceklerinden ziyade gittikten sonra oluşan hasarı nasıl onaracağız sorusuna cevap aranması gereken soru. 14 yıldır nükleer savaştan daha fazla hasarları var. insandan koyun bile yarattılar.
ekonomik kriz ile gider sadece. çünkü türk ve türkiye milletlerinin allahtan sonra inandığı ve adeta taptığı tek şey bkz: para
Bir soru.
Seçim kazandıkça okyanus ötesine yapılan teşekkürleri unutmadık.
Seçimle geldiler öyle mi?
Fetö desteğine niye teşekkür ediyordu uzun peki?
Her konuda hile yapan fetö seçimlerde temizdi yani. Ahahah.
Akp nin başta olmasının sebebi alternatifin bulunmamasıdır, ana muhalefet partisinin iktidara gelme gibi bir niyeti olduğunu düşünmüyorum, iktidara gelmek isteyen bir parti şehitlerin kemiklerini sızlatacak hareketlerde bulunmaz, neden chp ye oy vermeliyim ? Bölücü partiye destek çıktığı için mi ?
eğitim ile.
akp seçmeni "ehonomig griz bize girdi" dediğinde.
dini onlardan daha efektif kullanabilcek, makarna ve kömür stoğu iyi olan, cahil insanları yönlendirme konularından uzmanlaşmış biri çıkarsa hiç şansları yok.
Chp lilerin bol bol devasa heykeller yapmasıyla gider tabiki.
Valla şimdiye kadar gitmezler diyordum ama dış ve iç siyasette yaptıklarıyla ekonominin içine edince, bunların sonlarının yaklaştığına emin oldum.

3 vakte kadar Normal yollardan, geldikleri gibi gidecekler.
koyunlar akıllanınca .
Bu dünyada olmayacak bir şey kalmasada, halk isteyince seçimlerle gider.
(bkz: kondom) kesin çözüm.
Onemli olan akp nin gitmesi degil zihniyetin degismesidir. Turkiye de malum zihniyeti degistirmek ise imkansizdir. Bosuna umitlenmeyin, o zihniyet hicbir zaman degismeyecek. Ataturk zamaninda azicik degisir gibi oldu ama onun da etkisi kisa surdu
Muhalefet bu derece malın önde gideni oldukça asla gitmez ,gidemez çünkü alternatifi dahi yok mhp atlamasın tek bir projesi yok chp atlamasın yarısı pkk'lı "bu adamlar zor gider aga".