bugün

sözlüklerde bolca denk gelinebilecek tiplerdir. önce tiyatrodan girdiler baktılar o yemiyor hemen işte tiyatro değilse de ak parti'nin haberi kesin vardır konumuna geçtiler. arkadaşlar bakın bu tip kekolardan bize ve ülkeye hayır gelmez. hemen dışlayın. evet.
tiyatro kardeşim.ti-yat-ro.

ama oldukça ucuz ve senaryo çok zayıf.

gerçek bir darbe girişimi olsaydı da savunmazdım,bunu da savunmuyorum.
aksini yazdığın an 'çomar' damgasını yiyebileceğin insan türü.
görsel
rte e güçlensin diye ordunun dağılmasını savunan kekodan daha keko değildir.
vatansız piçin tekidir.
Savaştaki ülkesini bırakıp kaçan suriyeliden bile aşağıdadır.
açık hava tiyatrosuna bayağa bir ilgi gösterilmiş olduğunun işaretidir.
Beyin lobları içinde bok dolu olan kekodur. Ülkede darbe yapılacak askerler götümüzü sikecek bunlar hala köpek gibi askeri savunuyorlardı. Bu insanlarla savaşada girilmez demek ki. Anında satarlar ülkeyi.
Gerçek darbeyi görmemiş, yaşamamış insandır.
En kötü yönetim bile, darbe yönetiminden iyidir.
Geçmişte yaşanan darbeleri, araştırın biraz.
Faşist yönetimi, dahada faşist , yönetimle yok etmeye çalışmak en büyük hatadır.
https://scontent-frt3-1.x...a2b242126&oe=583267A7
Yerine gelecek mantıklı ve idealist bir parti söylesinler de gelsin denilecek tiplerdir .
olm her şekilde belli oldu ki akp´liler her şekilde aptal. kafaları basmıyo bisürü şeyi.

yaptıkları yanlışları yok göt yalayarak, yok bana ahmak diyebilirsiniz diyerek, kapatmaya çalışan, isabetli karar vermiş olabilir mi?...

önce; devlet kişisel çıkara göre yönetilmez, bu kadar basit bişeyibile bilmeyen adamın eline devlet verirsen, o da onu işte böyle kuşa döndürür.

türkiye´nin bundan sonra götü kurtarması çok zor.

lavuklar izinlerini kendilerinin verdiği kurumları kapatıyo bugün. lan göt niye açtırdın o zaman, diye sorunca da, kandırıldım, diyo.

yersen...

zaten belki de darbeyi yapan da kendileri. hangi kurumun nası kapatılacağını bilen adam, demek darbeyi bilmiyomuş, öyle mi?....vah vah vah...ne kadaa üzüldüm !!
(bkz: darbeyi destekleyenleri ihbar ediyoruz kampanyası)
Bazı kansız tiplerin yaptığıdır. Açık net gözüküyor. Bunlara ekmek vermeyeceksin. Evet.