bugün

aynı ortamda bulunan teyzeden yarım saat ugrastiktan sonra gelen mesaj
geldimi @@@mesajim.
cenkinyemintorenicumaymışgideceksenyerayırtbideteyzenlörnikenglişsidisisorduburçakiçinboşluknasılbırakılı...
*
özürlü kardeşimden gelen mesaj;

tuğçe: abla naber.paran var mı?
thaliia: var ne yapacan?
tuğçe: gelirken kola al cece* parti yaparız.
anneden gelen mesaj..
magnumlardan.bedava.cıkıyormu.benimkinde.m.yazıyor..
burs yatmistir ayin 7sinde ve para cekmeye gidilir mutlu bicimde ..ve bunun ustune anneden gelen mesaj
ellisini.al.gerisi.kalsin.lazim.
ben:(şehir dışında okumakta olan ben anneye mesaj çekmekte ve süper düşünceli bir evlat örneği sergilemektedir) anne babama söyle okul harçlarını yatırma zamanı uzatılmıs. acele etmesine gerek yok.bugün işi vardı onun işini bırakıp gidecekti yatırmaya.hiç uğraşmasın.ben aradım ulaşamadım.sen söylemeyi unutma akşam olur mu
anne: evet.
-baldız faturaları ben kargoyla yolluyorum yarın elinde olacakmış. kardeşin selam söylüyo öpüyoruz.
mesaja anlam verilememiş eve gidildiğinde anlaşılmıştır ki bu mesaj anneye enişte tarafından gönderilmiş, fakat mesaj fasilitesinden anlamayan anne cevap yazacağım diye bu mesajı bütün telefon rehberine göndermiştir.
geldim otogara kuzi hala yoklar bende bekliyorum aa dur geldiler ayy ayy cok mahcuplarmis ayagima kapaniyolar ne diyim ...
cocum paranin hepsini pazarda yemisim babanla beni almaya gelin meydanda lotocunun ordayim.
"w.ad omaglaezfc 0" böyle bir şeydi, yanlışlıkla olmuş.
BU aletle mesaj nasıl atılıyo*
evim avrupa yakasının en ücra köşelerinden birindedir, bilenler bilir.

gece saat 2, eve 5 dakika mesafede olan bir yerde arkadaşla alkol keyfi yapılmaktadır.

anneden mesaj gelir ve şov başlar.

-nrdsn?
+bostancı gösteri merkezindeyim gösteri yapıyorum.
-ne? ne gösterisi? nerde kalcskn nası dönceksn napıcaksn oğlm sn manyakmsn nie hiç haber vermiosn burda deli ediyosn bni zaten baban yok evde yalnzm yaplr mı bu bna?

cevap verilmez, 10 dakika sonra kapı çalınır ve normalde keklenme şansı milyarda bir olan annenin dumur oluşu keyifle izlenir.

yazık ama hakkaten, uyumak üzereymiş bilinci yerinde değilmiş kadıncağızın, yutar mı yoksa?*
sisli bir pazartesi günü babam sinifin veli toplantisinda ben de dersteyim. toparlak ve bodur sinif ögretmenim benim hakkimda pek hoş şeyler söylememiş olsa gerek babam msj atar.
- kim lan bu gabumon?
ali adlı akrabadan gelen mesaj:

"bayramınızı en içten ve en güzel şekilde kutlarım, nice bayramlar. osman" ??

tamam sana gelen mesajları copy paste usülü çaprazlama gönderme uyanıklığını yapıyosun da oraya kimden copy paste ettiğini yazıp, kopya mualemesi görmesen daha da hoş.
-ula ömer sen kimsin?
gelirken sigara al. birde kendine al. senin sigaralardan 2 dal aldım, 1 dal kaldı. birde light iç oğlum çok ağırmış sigaran. baban.

dumur olduğum andır. Mesajda yazamadım baba zulayı nerden buldun diye.
ben: teyze ben bu gece eve gelmeyecegim.
teyzem: tamam, gec kalma.
avrupa yakası'ndan fazlaca etkilenen kuzenimin mesajı:

+ nassın kuzen nasıl gidiyor?
- dipçik gibiyim maşallah.
baba: KazJasız gel ara alayhm

babamız emo olmuş farkında değiliz.*
mesaj: " oğlum kutluyorum.ba-şarıların daim ol-sun canım benim."

cevap: baba telefonlarımızın ekran genişlikleri farklı ya gerek yok bu tirelere. teşekkür ettim bu arada bebişim. *
anne: olum eve gelirken iki tane ekmek al. yok yok varmış alma.
uzunca bir zaman sonra memlekete gidilir evde 2 gun kalındıktan sonra arkadaslarımla kalıcam 1 gun diye evden ayrılınır fakat o 1 gun 3 gunu olmustur bunun uzerine babadan su msj gelir;
baba:tostumuzu da yedik bekliyoruz hala yoksun.
el cevap: pardon ısınlanıyorum hemen *
baba: ısınlan tabi esek sıpası evin yolunu unuttun sen acık adres vereyim 42 sokak.no:17 alsancak /izmir.
sado: babacım, dünkü yaptıklarım için gerçekten çok üzgünüm. yüzyüze söyliyemiyorum ama gerçekten sizi çok kırdım, kötü bir niyetim yoktu bik bik bik...
baba: annenle.biz.senin.iyiliğini.düşünüyoruz.seni.çok.seviyoruz.

hamiş: canım ya.
from abi- çay koy da içelim lan
from ben- abi tembel olmana rağmen türkçe yi süper kullanıyorsun..kendin koy gözünü sevim
from abi- sevim değil seveyim...siktirme şimdi gözünü hadi bakayım..

öküz ama grameri sağlam bir abim var
evden çıktıktan 3 saat soora barda arkadaşlarla otururken annemden gelen mesaj

-sırtındaki havluyu unutma..

sanırım bu benim mallığım biraz