bugün

görsel
Cumhurbaskani da benim basbakanda benim hatta emine bile benim lan.
sadece kimse gücümüzü test etmeye kalkmasın lafı ile akılda kalacak olan, erdoğan'ın isteği ile başbakan olan, yine erdoğan'ın sözü ile başbakanlığı bırakan kişi.

görsel
Cezalandırılırmış bir boğaziçi'Lidir. Ahahaha
görsel
gündemle ilgilenemediğim için neden gittiğini anlamadığım eski başbakandır. bilgilendirirseniz sevinirim. haberlerde de bulamadım ak.
saray darbesi ile indirilen ex basbakan.

kisa adami harcadilar matmazel.
Olm gündemden çok uzak kaldım ya. Bu adam niye gönderildi. Dalga geççenize bi bakın amk neler oluyo ben tırsıyorum.
Güle güle Lycanlara benzeyen koca yürekli başbakan evett.
yine de şükretmesi gereken kişidir. padişahlık devrinde olsaydı tayyip kellesini almadan bırakmazdı.
işte sehpa varmış, çok alçakmış, özellikle masa koymamışlar, küçük enişte masaya yumruğunu vuramasın diye. ondan dolayı godfather onu şeyetmiş...arrivederci demiş.
yıldırım akbulut bunun yanında zemzemle yıkanmış kalır.
Artık Pargalı Ahmettir çünkü Sultan RTE tarafından Boğdurulmustur.Yiyin birbirinizi.
(bkz: Game of akp)
Tayyip Erdoğan'ın demokrasi anlayışına kurban giden adam. Söyledik hep adalet bir gün herkese lazım olacak diye. Hani halkın iradesi? Halk seni seçti aga, söylesene halkın iradesine saygı duysun. Akp'ye her oy atan bana atıyor diyerek partiyi üzerine almış rte, böyle biriyle kim yoldaş olur ki lan.
Knight online oynayanlar bilir yakmalık düşürdüğümüz lycan werewolflar gibidir kendisi evet.
özlenecek sempatik ve genel kabul gören kültürlü ve beyfendi başbakan. akp li olmadığı halde, erdoğan'ı sevmediği halde, sırf davutoğlu'nun kişiliğine oy veren insanlar varken, ona bir kukla bir oyuncak muamelesi yapanları da anlamıyorum. yıldırım akbulut veya mesut yılmaz kadar sönük değildi. iki başlı yürütmeyi gücü yettiğince gösterdi. yerine gelecek kişi tam bir kukla olur ve başkanlığa fiili geçiş sağlanırsa bu davutoğlu'nun siyasi ağırlığının gücünü gösterecektir. gelen gideni aratacaktır kanımca. 2000 krizini, 12 yıllık erdoğan dönemini bilen biri olarak davutoğlu'ndan ciddi anlamda rahatsız değildim. yolun açık olsun hocam.
(bkz: davut harekatı)
kullan - at traş bıçakları gibi işi bittikten sonra çöpe atılmış, türk siyasi tarihinin en kısa parantezi olmuştur.
ilk ıslahatçılardan 3. selim'in tahttan indirilişini erik jan juhren şöyle anlatırdı. selim, bir siyasetçinin sahip olması gereken iki yüzlülüğü, gerekli hainliğe, kurnazlığa sahip değildi. iyi niyetliydi. ve kaybetmeye mahkumdu.

davutoğlu her zaman çizgisini koruyup hala daha 'partim' 'cumhurbaşkanımız' 'ülkemiz' derken tek bir kırgınlıktan bahsediyor. mkyk'daki akp nin ağır topları ! alınan karar beni rahatsız etmiyor, ancak kararın alınış yöntemi beni rahatsız etti, diyor. hala yol arkadaşlarını koruyor !

ne yazık ki, kaybetmeyi bir alışkanlık edinen parti liderleri ve akp içindeki hesapçılar, davutoğlu'nun beyfendiliği ile yarışamazlar bile ! üniversite hayatımda okuduğum kitaplarda, takip ettiğim stratejilerde birinci ağızdan olmasa da dolaylı yoldan bir hocamdınız. bir gün, akademide sizinle çalışmak dileğiyle. bu da buradan profesör doktor ahmet hocama teşekkür mesajımdır.
kör ölür badem gözlü olur gibi olmasın diyorum ama akp'de kötünün iyisiydi sahiden... en azından kumarbaz oğlu yoktu. yazık oldu.
Kuyruğuna çoktan teneke bağlamışlar çıkmış basın toplantısında "maraşa 7, urfaya 8 kez gittim" diyor.

Te allam ya.
omurgasızlık kanına işlemiş galiba, siktiri yerken bile erdoğanı yalıyo.
sözde halkın seçimiyle gelmiş ama tayyip in isteğiyle gitmiştir. çok komik görünüyor buradan manzara.
ak partili olmamama rağmen davutoğlu ya gerçekten üzüldüm. ne kadar başarılı olduğu falan tartışılır ama adamın kongre de konuşurken yüzüne bakınca içim parçalandı ayıp ettiler davutoğlu'na. şimdi beter olun.
veda niteliğindeki konuşması çelişkilerle dolu olan kişidir.

sanki söylediklerime değil söyleyemediklerime bakın der gibi.

'görevini yerine getirmiş ve hayli hırpalanmış asker' edası ise unutulmayacaktır.

kendisi için; yeni ithamlara hazır olması hayrına olacaktır.
refik yüzünden istifa eden başbakandır. *