bugün

[ulu] aih ismiyle katıldığım oyun. yalnız büyümeme fırsat vermiyor ipneler.
adı turkey, ccc, milliyetçi falan olanlar oynuyorum diye geçinmesin. bildiğin easy mod'dur bu. yiyen varsa europe'da "adolf hitler", amerika'da "usame bin ladin", çinde "kapitalism" ya da kim jong un, rusya'da "hitler" adıyla oynayın bakayım. ayrıca bütün serverlarda "satan", "fuck god" "allahuaqbar" adında oynayıp da birinci olursanız haber verin elinizi öpeyim.

adamlar almış yok türk destek yok eu feeder yok support. oldu mına koyim. ben de birinci olurum öyle.
yanlışlıkla agor.io şeklinde yazıldığında kısa kalp krizlerine neden olur.
bir agor.io olmayan oyun.

Çakması daha güzel. Hem chat de eklenmiş.
'sevda demirel' nickli kullanıcı gormem ile birlikte yarılmama sebebiyet vermiş oyun. Bunun dışında bir sürü komik nickle karşılaşabilirsiniz. Baki Mercimek, seni seviyorum hande, türksen yeme gibi.

oyuna gelecek olursa kesinlikle çok zevkli.
türklerdeki iş birliğinin elin gavurlarında olmadığı oyun. türkiye nickleri aldım. yeterince guclenen diğer türkler sıkıştığımda beni yemedi, sıkıştıranları tehdit etti, w ile büyümemi sağladı vs. neyse sıkıldım iş olsun germany yazıp girdim. austria nickli bi kullanıcı vardı karsıda da yeterince buyumus en ufak sıkışmada direk space atıp yedi beni. ettiğim küfrün haddi hesabı yok sinirliyim sözlük.
Sabaha karşı serverlara kimsenin girmediği oyun. 5k puanla oyunda 5 kişi kalakaldık ya la.
japan nicki ile çin serverında çinli bebeleri dağıtması zevkli oyun.
Girenin çıkamadığı site.
baglanilmiyor.
bugün başlayıp 2 saatte birinci olduğum oyundur. gaza gelince oluyormuş demek ki.

http://galeri12.uludagsoz...om/545/agar-io_777851.png
chp hdp birleş nickimle ortalığın tozunu attırdığım oyun. tayyip defol, Anadolu çomarı ve chp nickli kankalarım o bendim uludağdaysanız kritiğini yapalım.
rusya liginde 12 bin skorla birinci olup mayını görmeyip parçalandığım oyundur. aşırı bağımlılık içerir.
basit sevimli bir oyun ama 1400 den fazla yapamadım.
"dont eat me" adlı nik alip uzunca süre gerçekten de yenmediğim centilmen oyun.
okulumun adını gururla temsil ettiğim oyun.
odtülülere ölüm ulan!
görsel
(bkz: davar io)

(bkz: serbest çağrışım)
görsel

aziz hepsini yer.
türkiye sunucusu açmış oyun. *
tr severi açılan oyun.
En zevkli yeri 1-2 saat birinci takıldıktan sonra harakiri yapmak olan oyun.

görsel

Edit: Hilesiz hurdasız , yardımlaşma yapmadan 14k rekorumu geçebilecek olanı alnından öperim.
yiyip yiyip şişmenin iyi hissettirdiği tek yer. ama yeşil tırtıklı şeyler parçalıyormuş o kötü.* *
türklere özel server açmış olan oyun. arkadaş artık nasıl bir yardımlaşma, nasıl bir milliyetçilik huyu ile bezdirdik avrupalıları.
an itibari ile sözlük olarak basalım dediğim oyundur. tek server beyler haydi.
uludağ'ı layık olduğu zirveye taşıdığımız oyun.
görsel