bugün

Bu nasıl bir mantık? Biz çok mu mükemmeliz ki onlardan fazla şey bekliyoruz.
kıl ve bez takıntılı dünya görüşü.

not: yakın gelecekte insan giyimi an itibarıyla her an değişen teknolojiye adapte olacaktır. Daalabilirsiniz.
Para var huzur yok arkadaşın sözleri, saksıya fesleğen gibi oturtmuş. Ben adama bilezik gibi geçiririm, mânâsı da çıkar.
Bunu diyen arkadaşa ithafen şunu söylemek istiyorum. Yallah Arabistana!
doğru kültürümüz gereği nikahta kadının başında duvak vardır.
ne kadar saçma bir önerme mk.
şu an ağlayarak baş örtüsü almaya gidiyorum.
(bkz: karınca amı kadar beyinle sözlüğe girmek)
başı kapalı olan kadınlar seninle evlenmez umarım,

evlenip çoluk çocuk sahibi olunca yetiştireceğin çocuk da senin gibi olacak. zeka yoksunu kontenjanı doldu ülkenin, daha fazlasına ihtiyaç yok.

not: açık kadınlara da kapalı kadınlara da laf edenler, yıl 2019 ilerleyin artık. bu muhabbetler eskidi artık.
çok net ifadedir. kusura bakmayın. evet.
Kişiliğin, namusun başı açıp kapatmayla hiçbir alakası olmadığını bilmeyen cahil beyanıdır. Kadının kendi bedenidir. Dolasıyla nasıl giyinip giyemeyeceğine sadece kendisi karar verecektir.
önceden merak ediyordum ulan bu google bize robot olmadıgını ispatla diyordu cok sacma bulurdum ama bu entry gördükten sonra şimdi anladım .
(bkz: beyin yakan tesettür videosu)
(bkz: keep calm and siktir git)
Affetmeyiz... Asıl meselenin baş örtüsü olmadığını anlayana kadar affetmeyiz.
afedersininiz ama ruhu oro.pu erkekle hiç evlenilmez.
Afedersiniz ama beyni açık insanla da evlenilmez.zira beyni oksijenle birleşip yanmıştır.
(bkz: başlığı açan yazar)
Kızları ayırana kadar kendini ayır. Adam mıyım erkek miyim diye. Şayet erkeksen senin için önemli olan insanların namusu değil bekareti olur eğer adamsan karşıdaki insanın dıyguları olur. Eşin evlendiğinde açıksa ve ilerde kapanmaya karar verdiği zaman boşayacak mısın yada tam tersi bir durumda. Siz değil misiniz hatunun göpsü açılsa mal gibi bakan ama sevfilinize kapat aman görünmesin diye. Ne karaktersiz insan oldunuz ya.
Ahlak örtüsü olmayanı baş örtüsü dindar yapmaz.
annemle son zamanlarda konuştuğum konudur. atatürkçü bir aileyizdir. annemin dediğine göre kızlar gençler her türlü haltı yiyip evlenmek istediğinde başını kapatma yoluna baş vurur. başını kapatınca namuslu bir aile kızı olacağını düşünür. okulda -lise, ortaokul, ilkokul- kapanan kızlar ise %90 oranıyla aile zoruyla kapanır 1. sultan tayip sayesinde çocuk hakları da katledilmektedir. başı açık kız kendine güvenir açık sözlüdür dürüsttür. başı kapalı kız içine kapalı gibi gözükür ancak gel gelelim hanife bacıya -şuan da zuhal topal programında gelin adayıdır- fingirdeşmediği aday kalmamıştır üstüne üstlük benim için fizik önemli der kendisi. (bkz: kendini çok güzel sanmak)
Sözlüğe işid karışmış.
evlenmeyin efendim, size türbanlı hayatınız boyunca itaat edebilecek bir kadın bulalım. onunla evlenin.
-gerçekten evlenmeyin ya. bu zihniyete sahip biriyle evleneceğime, evde 5 kediyle hayatımı sürdürürüm.-
Aa evet 6 yaşında bi çocukla evlenilir ama de mi?
Yine birileri bağnazlıkta sınır tanımıyor.
Ehehe.

Entry burada cınım.
Bilge olduğunu düşünen yazar beyanı. Sen mağaraya da kapan tamamlanırsın.