bugün

türkiye'nin en iyi, hatta dünyanın da en iyi tütünlerinden biri diye lanse edilir çoğu ortamda. tahtakale'deki her tezgah ve dükkanda tütünleri sorduğunuzda -abi bu adıyaman cevabını alırsınız. acaba onların hepsi gerçek adıyaman mıdır? nereden bulunur bu meretin orjinali? bilen beri gelsin...
çok sert ama bir o kadar da kaliteli olan tütündür. sigara içenlerin kesinlikle denemesi tavsiye olunur.
paket paket anadoludur l&m'dir winstondur alacağınıza daha ucuza alabileceğiniz, içimi daha güzel, diyarbakır versiyonu gibi ciğeri sömürmeyen tütündür efenim. filtreye falanda hiç gerek yoktur sararsın mis gibi içersin, içtikce içesin gelir, içtikce içesin gelir bi daha sararsın bi daha içersin. alırsın bi 5tl'lik 2 hafta içersin, mutlu olursun, mesud olursun, gül gibi geçinir gidersin.

not: sigara sağlığa zararlıdır, cinsel sorunlara yol açar, kanser falan eder, öldürmez, süründürür falan işte.
tartışmasız en kaliteli türk tütünüdür.
tanıdığınız varsa kükürtsüz tarafından da alabileceğiniz en sağlam tütündür kanımca.

iki yıl evvel köylerde çiftçi en kallavisinin kilosunu 15 papelden falan satıyordu.

voleyi vurmak için ara...

sefırısef...
(bkz: adıyaman çelikan tütünü)
susatır.
içenlerin sigara içenlere acıyarak bakmalarına sebep olan tütündür. içinize çektiğinizde ağzınızı açmak istemeyebilirsiniz. şakaklardaki damarların yukarı pompaladığı kan sizi bulutlara bırakır gelir.
en iyi tütün.

(bkz: içiyorum da ondan biliyorum)
bitlis tütününün yanında ot kalır.
piyasadaki tüm sigaraların amua gor.
Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde yetiştirilen tütündür.

Ayrıca Türkiye'nin en iyi tütünü olarak bilinirler.

Hem iklim bakımından hem de yetiştirilme tarzına birebir uyulduğundan Çelikhan tütünü bu anlamda hem talep edilir hem de tütün pazarında rağbet görür.

türkiye'nin en iyi tütünüdür. son zamlardan sonra gönlüm sana kayıyor adıyaman tütünü, bekle beni.
sana karşı boş değilim adıyaman tütünü. sana karşı naif, saf, temiz ve istekli duygular besliyorum. içime çekmek istiyorum şu dakikadan sonra dumanını, öksürene kadar, ciğerlerimi kusana kadar içime çekmek dumanını.

(bkz: sigarayı 9 lira yapan zihniyet)
(bkz: nah oy alırsın tayyip)
ege tütününün elini öpemez.

tütün içmek kültür işidir, herkes tütünden anlamaz.
geçen camiye gidiyodum, yoharı çıkarken nefesim kesildi, cebimde de üç tane sigara vardı "içmeyecem len seni!" dedim kırdım attım ama sonra kamu spotu olmadığım için sigaraya tekrar başladım ona da ayı gibi zam geldi. bu sebepten, avcılar civarında golden virginia da bulunmadığından başladığım tütündür. göndermeli esprili girişten sonra demem o ki iyisinden bulursanız mutlaka alın hem cebinizi hafifletiyor hem de içiminde bir sıkıntı yok.
Sigaraya zam gelmesiyle satışında yüzde 50 artis olan tütün. Ve unutmadan kamu spotu sayın userlar ne kadar kaliteli olursa olsun tütün yikanmadigindan mütevellit her zaman icin sigaradan daha zararlıdır. kamu spotu
dünyanın en iyi tütünüdür ama hangi kaliteyi aldığınız önemli. bazı tarlalarda üretilen tütünün kıbrısa falan toptan satış fiyatı 250 liraya ulaşıyor, evet bir kilosu 250-300 lira olabiliyor. ki çoğu insan da çakma adıyaman tütünü ile kandırılıyor.
en kalitelisi çelikhan ilçesinde üretilen tütünlerdir.
bi üstadı gelsede gösterse rengi kokusu tadı nasıldır bi öğretsede hem cebimiz rahatlasa hem ciğerimiz.
ilk kez içenlerin boğazını kötü yakar. Dumanı çok azdır ve insanı nedense müthiş rahatlatır. Adıyaman'ın simgesi olmalıdır aslında.
Sigara fiyatlarının artışıyla, normal tütüne geçen insanların çok rağbet gösterdiği bir tütündür. Yakında insanların çoğunun tütüne başladığını fark edecek olan devletin yeni zam gözdesi olacaktır.
Umraniyedeki cakmak mahallesinde kacak sigara alirken araya karisti herhalde. Yada satiyorlar.
olsa da içsek dediğim sağlam bir tütündür. türkiye'nin şüphesiz en iyisi.
Bir zamanlar içtiğimi düşündüğüm tütün. Değilmiş. Taklitlerinden sakınınız, güvenmediğiniz merdiven altı tütüncülerden almayınız. Boğazınıza yazık.