bugün

ortalık dizi dizisi olduğundan ve ısıtıp ısıtıp saçma sapan olaylar kurgusu hazırlanarak ortaya çıkan ve tutmayacağından emin olunan dizidir.
benim anlamadığım şudur... aşk-ı memnuda hazal kaya zenginlik içinde yaşıyordu, şimdi fakir kızı oynayacak.. acılı, ezik, sorunlu falan... beren saat içinde bu geçerli, aşk-ı memnuda zengin kadını oynuyordu şimdi tecavüze uğramış acılı kadın rolünde... nedir bu arkadaş aşk-ı memnu da bulunan tüm oyuncular birer birer perişan rollerde oynamaya başladı... kıvanç tatlıtuğ da yeni projesinde tincerciyi oynasın...
Yayın tarihi bir hafta ertelenmiş dizi.
Dizi haftaya perşembe başlıyormuş.
kafadan kaybeden dizi olmuştur.
2 dakikalık fragmanından bütün sezonu anlatacam size 1-2 cümleyle bilemedin 3-5 bilemedin oku işte. feriha fakir hayatı sevmiyor gözü yukarlarda , annesini babasını bir zaman sonra görmezden gelecek onlardan tiksinecek falan ama annnesine acıyacak vs vs.

(bkz: özet geçtim panpa)
ismi tuhaf olsa da vahide gördüm için şöyle bir bakılacak dizi;

başrollerini vahide gördüm, hazal kaya, metin çekmez, çağatay ulusoy, melih selçuk ve ceyda ateş'in paylaştığı show tv yeni dizisi. ilk bölümü 14 ocak cuma günü 20:00'de yayınlanacak.
özenti bir kızın hayatını anlatacak olan dizi .
Fragmanı görünce gülsem mi,ağlasam mı arasında kalıp,kızma olarak tamamladığım eylemdir.Zira annenin,kızı,illaki zengin bir er kişi ile evlendirip,hızla nakite çevirme isteği ben de korku uyandırmıştır.Halimize şükretmek gerek.

(bkz: Sen Ferihanın hevesinden korkma oğlum,kursakta kalan hevesten kork!)

Aman dikkat başka birşey kalmasın..
"adını ne koydun?" sorusuna alternatif cevap.
Kelimelerle hafif oynanınca tamamen farklı algılanabilecek, yeni 'fakir kız-zengin erkek' dizisi.

(bkz: feriha adına koydum)
bu seferde kapıcılar kızmış diziye.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25170365/

en iyisi dizi sektörü komple bitirilsin. kökten ve kesin çözüm.
buram buram yeşil kiraz esintileri kokan bir diziye benziyor fragmanına bakınca.
belli kesim tarafından baş tacı edilecek dizidir. izlenme rekorları kıracaktır.
Ciddi sansasyonel sahneleri olmazsa 1 sezon kadar dayanabileceğini düşündüğüm dizi.
eski yeşilçam filmlerinin melodramatik senaryolarından biri kadar klişe bir şey geliyor sanırım, yolda.
Öyle Bir geçer zaman ki'nin, memleketimizde karakterlerine sinir ola ola dizi izleme kabiliyet testini geçmesinden sonra piyasada yandan yandan görünecek dizilerden biridir.

(bkz: o senin baban mıydı ben şoför falaan sandıydım dı)
(bkz: kavgada söylenmez)
-ilk ve son aşkımdın, gençlik çağımda, Sevgi çiçeğimdin gönül bağımda, Öyle yer etmiştin, kalp otağımda, Sıla mı gurbet mı, adını sen koy
+adını feriha koydum
-bir avuç gözyaşı doldu elime, en acı sitemler geldi dilime...
klişe senaryodan çıkan kabak tadında bir bıkkınlık. adını ne koydun ne? arabeskin allahını yapıyor adamlar.
tanıtımındaki bir diyalogla yarmış dizidir.kız annesinin yara olmuş ellerine bakar ve ben bir üniversiteyi kazanayımda sana ne kremler alacağım der.yahu kızım manyakmısın derler adama millet üniversiteye gitmek için para harcıyor sen üniversiteye gidince paramı vericekler orda sana da krem alıcan.aksine iyice çulsuzlaşacaksınız .onun yerine ben bir üniversiteye gideyim de bir iş sahibi olayım falan dese anlıyacağım.yahu insan bu oyuncuları iki saat boş boş baktırıp zaman dolduracam diye düşünmektense mantıklı metinler yazar neyse banene ya.acıtasyon yapıcam diye abuk subuk şeyler.
kesinlikle çok amatör ve iğrenç bi dizi. show tv'nin dandik diziler dizisinden biri.
çok komik lan bu üniversitede cep telefonunu açmıyor utançtan. şekil yapmak için 2 tl 75 kuruşla taksiye binip sokak sonunda inerek eve yayan giden feriha.
üniversite feriha ya başarılı deyip para almamış. fenomen olcak bu dizi yazın.
bir bakıyım dememle istanbul bilgi üniversitesini görmem bir oldu. hazal kaya hem gerçek hayatta hem dizide aynı okulunda, ne güzel alışık. yabancılık çekmez.*
Bir ezik insan hikayesi.

Tutar bu ya, izleyen kesim çok.
avuç içi kadar çabut giyen feriha, okulda babası tarafından rezil edilmiştir.