bugün

türkiye sahillerinde hep yabancılar da gördüğüm bizim erkekler salmış çayıra mevlam kayıra sonra rus kızlarından falan fıstık bahsediyorlar sen hiç o yabancıları örnek alayım dedin mi ki biz alalım diye düşünüyor insan.
(bkz: tencere dibin kara seninki benden kara)
aynaya baktığımda görebildiğim kas.
25 santimlik bir penisin yerini asla tutmayacak kastır. olmayanlar yapmak için boşuna uğraşmasın, yapsanız nerede ne kadar göstereceksiniz.
tamamen vücuttaki yağıyla orantılı olan kastır. yağ oranınız ne kadar düşükse o kadar belirginleşir bu kaslar.
Not: Kendimden Biliyorum
her erkekte olmayandır.

> (bkz: adonis kızları etkiler mi sorunsalı)
bol protein az karbonhidrat kaliteli yağ alımıyla meydana çıkabilen kastır. bir şeye benzemiyor baklavalar olmadığı zaman. 30 güne onlarda geliyor kısmetse.
Bi göğüs kası değil.
1 aydan daha kısa bi süredir barfiks demiriyle hareketini çalışırken, hiç beklemediğim şekilde çabuk belirginleşip dışarıdan görünmeye başlayan kastır. Kas sistemiyle alakalı herşeyi ince ayrıntısına kadar araştırmış biri olarak başkası söylese görmeden inanmazdım.
en kolay şekilde doggy style ile yapılabilecek kas. yani erkek için. kadınlar nasıl yapar artık bilmiyorum.
her dişide olması gerekendir.
yapması hiç de sanıldığı kadar zor olmayan, belki de kol kasından daha kolay olan kastır.

öncelikle 3 beyazdan uzak durup göbek bölgenizdeki fazla yağları eritin. egzersiz olarak da bir hareket yeterli.

ellerinizi yana yapıştırıp vücut dikliğinizi bozmadan sağa sola eğilin. bunu gün içerisinde aklınıza geldikçe tekrar edin. sayısı çok olur az olur ama her gün yapın. en fazla 2-3 ay sonunda ayna gördüğünüz görüntü sizi ziyadesiyle mutlu edecektir.
Bir anı:

Vücut geliştirmeye yeni başlayan iki arkadaş aralarında konuşur;
-benim Adonis söyle gelişti, böyle şişti..
+Adonis için baya uğraştık...vs

Konuşmalara anlam veremeyen 3. Arkadaş:
÷kim ulan bu Adonis?
Yapması değil ortaya çıkarması zor olan kastır.

Yağ oranı belli bir seviyenin altına inmeden görünmüyor. istediğiniz kadar büyütün, genişletin. Yağı %5-8'e düşürmeden çıkaramazsınız.
sevişme kası olarak bilinir. ne kadar çok sevişiyorsan o kadar adonis kasın var anlamına geliyor. dolayısı ile türkiye'de spor salonuna gitmeyen birisinde görmeniz çok zor. halkımız kuku fakiri.
Simetrik kas grubu. Baklavasiz bi boka yaramayan. Sporu birakip ise basladik baklavalar kadayif oldu bi boka benzemiyor artik.
yağ oranınızı öyle %5'lere 8'lere falan düşürmeniz gerekir gibi kat-i bişey yoktur. %15'le de gözükebilir*.
hatta yağ oranınız öyle yüksekse, göbeğiniz varsa yağ tabakasından dolayı biraz daha fazla adonis'iniz var gibi gözükebilir.

şekil 1a
http://2.bp.blogspot.com/...s400/Pink-man-stomach.jpg

zira adonis tam olarak bir kas da değildir, gözükmesi için gerekenler daha farklıdır.
insan üstü bir antrenman ve sağlıklı beslenme ile ortaya çıkarabileceğiniz müthiş kas grubudur.
Iticidir.hiç sevmem adonis kasi olan erkekler daha cabuk aldatir gibime geliyo.
çıkarması uğraş gerektiren kas. ne gerek var canım böyle şeylere, alın size doğal adonis...

görsel
cinsel yaşama renk katar. açıyorum adonislerimi bekliyorum kendiliğinden her şey olup bitiyor. keşke daha önce yapsaymışım amk dedirtir.
kadınlarda çok zor oluşan kas hatta günlerce çalışmaya rağmen çıkmayan kas...
Diğer adıyla alt karın kası efenim.
Günde 400 mekik çektiğim günlerde dalgaya doğru giden iki tane ok işareti gibiydiler... Lakin şimdi... Hülasa şimdi... Mazide tatlı bir hatıra olarak kaldı sözlük...
Düzenli calistiginiz taktirde super bir görünüm katıyor.
az önce bizzat kendi yapımım olan 8 adet peynirli poğaçayı gömdükten sonra 34523452 adım daha uzaklaştığım meret.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar