bugün

eşcinsel olması muhtemeldir.
neyi sevmesi gerektiğini bilmeyen faşist güdüleri olan yazardır.
dernek gibim birşey. feysbuk a daha çok yakışır.
adolf hitleri hala alman faşisti sanan yazarlardır. katliamlarda israiloğullarını katletmek yerine eğitim kapmlarında alı koyup, çelik tencere fabrikasında işçi olarak çalıştırmıştır. neden israiloğulları soyundan gelenlerin dışında ki yahudileri katlettiğini soracak olursanız, tarihi televizyondan değil tarih kitaplarından öğrenmenizi tavsiye ederim.

(bkz: Hitler başlı başına bir Yahudi senaryosudur)
(bkz: adolf la konuştum haberler iyi)
insanları zehirli gazla boğup,müslümanları yakıp,kemiklerinden düğme yapıp,insan yağından sabun yapıp,yahudileri de aynı şekilde binbir işkence ile gasp edip,sadece ırkçılığı sevip, alman ırkının üstün olduğunu savunup diğer insanların insanlığının yok olmasını isteyen bu yaratığı sevmek ne derece bir insanlık halidir tartışılır doğrusu.
kavgamda öyle bir ibare yokken bir türk komutan olan enver paşa övülmüştür... ayrıca nazi almanyası zamanında almanyaya okumaya giden öğrencilerin pasaportlarına üstün ırk damgası vurulmuştur. adolf hitlerin yemek yemeyi sevdiği lokantalardan biri '' türk ün yeri '' dir.. ayrıca ikinci dünya savaşında yunanistan ı işgal esnasında inönüye gönderdiği kendi elyazısı mektubunda türkiye ye duyduğu saygıdan açıkça bahseder...
kavgam isimli eser de adolf hitler osmanlının son yönetimini kastetmiştir. bir takım yurdum insanı bunu götünden anlamıştır. bunu götünden anlayan insanlar acaba osmanlının son yönetimi hakkında adolf'tan farklı mı düşünüyor?
sabun imalatında çığır açan bir insana ancak saygı duyabilen yazarlardır.
-yani kendisini değil ama şarkılarını seviyorum.
hakkında yazılan zımbırtılara gülüp geçen, saygı duyulacak kişidir..aynı ben!
acınası kimselerdir.

(bkz: hitler muhipleri cemiyeti)