bugün

Türkiye'nin en büyük belalarından biriydi. Parasını ödediğin hizmete sınırlama getirmek zaten ülkemize özgü olurdu.
artık nasıl bir alışkanlık oluşturduysa bende halen videoları 720p'de izliyorum. 1080p'ye almıyorum kota gider diye. oysa ki artık ortada kota filan yok. allah belasını versin ayarımı bozdu lanet uygulama.
Bugün itibariyle BTK'ya göre resmen kalkmıştır. Hala tarifesini AKK'lı gören aboneler yazılı açıklama istesin servis sağlayıcılarından, kaldırmıyoruz diyen varsa alttaki BTK açıklamasını ve firmanın olumsuz cevabını ekine koyarak BTK'ya, CiMER'e şikayet girsin internetten, sonuç çıkmazsa da ilçelerindeki Tüketici Mahkemelerinde tarifelerindeki adil kullanım kotasının kaldırılması talebiyle dava açsın (Dava dilekçesi internet ortamında yazılıp, çıktısı alınıp kaymakamlığa gidiliyor, 10 dakika sürmüyor başvuru yapmak)

https://www.btk.gov.tr/ha...-sayan-dan-akn-aciklamasi

Btk açıklamasında açıkça yazıyor şu iki konu, yanı lamı cimi yok, Servis sağlayıcı firmalar kaldıracak, onun için de yukarıdaki tepkileri göstermemiz gerekiyor, çünkü bu alttaki 2 madde de gene BTK'ya yapılan şikayetler sonucunda kararlaştırılmıştı.

1- AKN uygulaması, 31 Aralık 2018'de tamamen kaldırılacak.

2- Yeni düzenlemenin gerek AKN’li tarife kullanan aboneler gerek taahhüdü devam eden mevcut aboneler ve gerekse AKN’li tarifelere geçiş yapacak yeni aboneler için geçerli olacağını bildiren Sayan şunları söyledi: “Şu anki aboneler hiçbir ek ücret ödemeksizin yeni düzenlemeden yararlanacaklar.
gidince daha çok ağlayacağınız şey.
görsel
jet hızında bindirim teşekkürler türk telekom.
1 ocak itibariyle kalkıyor. Yanlış anlaşılmasın Servis Sağlayıcılarının şeyi kalkıyor... Bu ülkede kazık daima vatandaşadır arkadaş daha anlamadınız mı?

(bkz: keşke kalkmasaydı)
kalkmıyor.

önce burada bir anlaşalım. sadece iyileştirmeye gidiliyor.

yine keklendiniz amk.
internette kalite hareketi sayesinde kaldırılacak olan uygulama.
Şimdi bu kalktı diyelim. Ben 24 mbps kullanıyorum 75 gb kotalı. Velev ki 75 gb geçti. Eskisi gibi hızım 8 mbps gibi bir hıza mı düşecek yoksa kotayı aştık diye ek ücret mi gelecek?
Çok karışık bir işe döndü bu. Eğer ek ücret gelecekse 80 liraya 16 mbps aknsiz limitsiz pakete geçicem. Yok eğer ek ücret gelmeyecekse devam edicem. Kafam karıştı gerçekten. Çünkü benim son bir buçuk hafta kalana kadar kotayı aşıyordum. Kalan haftada da idare ediyordum.
Biri bu konuda bilgilendirirse sevinirim.
Evet hepiniz kalkacağını sandınız değil mi. Yanılmadınız evet kalkıyor hem de dim dick.

Bu ülkenin orta doğu denen bok çukurunun göbeğinde yer aldığını aklınızdan hiç bir zaman çıkarmayın.

https://m.donanimhaber.co...meye-devam-edecek--104897
görsel

Yılbaşı itibariyle kalkacak ama internet kullanıcılarına doğru.
Kalkıyor oluşu koyacakları anlamına gelebilir. zamı yani...
kalkıyormuş.

https://www.haberturk.com...ciklamasi-2207932-ekonomi#
adil mi kullanım kotası !
2020 de 50 gb akk koymak nedir 2 saatlik bir film bile 3 gb.
bizi bitirdin be...

ne dizi izleyebiliyorum ne film.
Sınırsız internete sınır koyan kota. Türkiye böyle bir yer işte. Evet.
2018'e girsek de hala devam eden ve ayın 8. gününde internetimizin dıdına koyan saçma icat.
gardaşım adam gibi kullanın oynancak mı bu! kotasıdır.
he ben kullanıyordum. sağolsun turknet sayesinde bıraktım artık akeke makeke yok. full hızlı internet. tavsiye ediyorum. yalnız tek sorunum eski dallamaların internetini ve modemini iade edip yeni modem aldım. yeni modem de içeriki oda da çekmeme sorunu var gibi. o biraz sıkıntı.tabi bu sıkıntıyı siz yaşamazsınız belki. ayar mayar muhabbetlerini çözerseniz. ben tp-link eeb_4 modem aldım. kötü değil.
hız süper.(eskiye göre), erişim süper (eskiye göre) yavaşlık yok.
neyse yani ben pişman değilim eğer siz de pişman olmayarak internetinizi 1 ay bedava kullanıp bana da kullandırtmak ister, ileride de kendiniz de bu kampanyadan faydalanmak isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz. (reklamcı mode off)
Turknet te yok öyle bir şey. Şeyapabilirsiniz.*
pzevenk kaldırsalar sanki roket yollıcan torrentten brazzers çekiceniz.
yerini (bkz: adil kullanım noktası) almıştır. sözde sınırsız internet kullanıyoruz.
Yakında kaldırılacak olan kotadır.
akk artık kalktı.