bugün

Sigara içmeden bakıyorsa tavana, ayıp ediyordur.
Biraz da halı desenlerini incelemesini tavsiye ettiğim yazar.
fotoğraf manyağı yazar. Bok mu var atıyosun o kadar şey.
Taş gibi hatun.
Yeni nesil muhafazakar ifşacılar böyle oluyor galiba. Şalvar gibim bişeyi çekmiş bacağına falan.

Eskiden ifşa gibi ifşa olurdu lan. Bu tip ifşalar benim için hep 'göstereyim ama elletmeyeyim' kıvamında. Ya göster ya hiç gösterme, böylesi daha gülünç duruyor.

Ayrıca tanımam etmem, ilk defa görüyorum. Muhtemelen 11. Nesil falandır.

Edit: 9. Nesil. Yine de tanımam.
Adi karının tekidir.
Masanın altından bacağını paylaşsın.
paradise ve lookinle takılmasa iyi kız aslında.
çaylak yazar. lookin çaylak, bu karı çaylak. kime merhaba desem cevap veremiya bana. tadı kalmaya sözlüğün.
çok sevdiğim bi yazar. ellerim titriyor bunun profilini tıklarken. zabah akşam tıklayam hep çaylak yazıyor. lookin de çaylak. en güzel kadınlar hep çaylak burda zaten. ben bi şey anlamıyam bu sözlükten.
Aaa cok ilginc 3 gundur bisey yazılmamış. isin tuhafi adi hanim da resim atmamış. Hayirlara vesile olur insallah

Edüt: pardon gencler farkinda değildim 25 gun caylakmis neyse bende daha fazla uplamiyim da sakin bi hayat surun biraz.
Beni iplemeyen yazar. Gelirsem yaşadığı kasabaya beyninin pekmezini akıtacağım. Dingil o kadar fotoğraf attık sana
on birinci nesil erkeklerin duygularıyla oynayıp, bir mendil gibi buruşturup atan yazar. ulan adam o kadar fotoğraf atmış sana ahahaha. * *
Gencecik bir fidanin daha yitip gitmesine sebep olan...

Bu kacinci lan?!
Bikinili fotoğrafı kırmızı bültenle aranan yazar. (bkz: Lütfen yardım edin çok ihtiyacım var)
Bu nickaltini arada uplayin be. Nolcak ölürmüsünüz yani.???
(bkz: uplarız fake kardeş sıkıntı yapma)
Eksi almak zevkli oluyomus ya. Heleki bu kizin nickalti cok hızlı sekilde eksi almama sebep oluyo *
Üzülüyorum bu kıza yemin ediyorum.
Kendine sözlükte yer edindirmeye çalışan fakat başarısız olan biri.
Bikini fotoğraflarıyla yapar bunu genellikle, ama yok işte. Olmuyor bacım zorlama.
Bir yazar.
Burnuyla oynarken sevgilisine yakalanan insan havası sezdiğim yazar. *
Selam tatli kız.
Selam ayıplı kız.
Önce "herseyi" değiştirip her şey yapması gereken tip.
Nerdesin olum öldük ya.
görsel
120gün çaylak.

Unutursak kalbimiz kurusun. Havuz deniz sezonu açılasıya buradasın sorun yok.

(bkz: efsanegeridondu)

https://m.uludagsozluk.com/e/31522504/