bugün

elleri de var.
20cm yerin altında bacım heralde 1.85 demişin ama ahahahah.
Kibariyenin annesiyle ayni ten rengine sahip ifşacı yazar.
Elleri ne öyle? Toynak gibi. Ah bacım ne uyuyorsun bunlara da paylaşıyorsun bunlar azıtmaya yer arıyor. Nicki de "lanet olası zenci" gibi.
Kendi başlığını uplayacak küçük 31ciler arayan yazar.

Biri şunu silksin.
Allah'a dava açsa kazanabilecek yazar.
arkadan iyi önden çirkin yazar.
Yaf hayır güzel olup kendinizi ifşa etseniz anlicam. Yane ben olive oyl kendimizi ifşa etsek normal olur da.

O tiple bu ne Özgüven kardeş? Yane ben kusuyodum zor tuttular.

Bir yazar.
kendini ifsa etme meraklasi yazar. sürekli sözlük erkekleriyle ilgili baslik acip dikkat cekme cabasiyla cok belli ediyodu ilgi istedigini.
linç edilen yazar. salıverin genç kezoları.

şaka maka bi yana da noluyor biri fotosunu atınca? size ne lan. her boka kimse kimseye karışamazla girenler iş buna gelince düdük gibi ötüyor. hayret bi şeysiniz.

bu arada erkek sandım amk.
Öyle ya da böyle istediğini almış yazardır. Bir yağda biz sürelim ekmeğine.
(bkz: buralar değerlenecek)
Gayette hoştur bu denli aşağılayanları da görmek lazım.
Pehlivan gibisin güreşmek istiyorum
bi elense çekip yere atmak istiyorum
adı lazım değil baş harfi tos.
Istırırım yalarım bile.
O rambo duruşuyla On tane sütyenli foto atsa da boş yazar. Akşam 10-11 halı saha maçına çağırabilirsiniz kendisini.
Yalan efendim lookin'e inanmayın. Fotoğraf bana aittir.
Karşı mahallenen binleriyle kız yüzünden kavgalıyız. Akşam büyük kavgamız var. Kendisi de gelecek, sözünü verdi yazarı.
arkadaşlar çok ciddi söylüyorum, sütyen yazmaktan bihaber, elindeki dumbell'dan götündeki dona kadar rezil kepaze bu yamyamı da başımıza popi ederseniz hepinizi sikerim.

çok net söylüyorum sikerim!

unutun memeyi falan, inanmayın öyle şeylere.
tuhaf ama gerçek..
arkadaşlar kendisi dambıl viralidir. verdiği mesaj da: "yeterince çalışırsanız kız olduğunuz halde erkek gibi vücudunuz olur"dur. lütfen.
Adı Üstünde olan yazar. Kendi hakkettiğini almIŞ bize laf söylemek düşmez.
eblek suratlı ufak memeli bir ablamız. Marifet gibi gelmiş bir de ifşacılık yapıyor. AH be güzelim nick altın dolsun diye değer mi bunları yapmaya?
Tramessi.
nickaltı girilince yine memesini açtı sandığım yazar.
edit: olum şaka maka ne diye ilgi göstermiyorsunuz? meme işte?
çok yanlış tanımışım sizi Ağlıyorum şu an.
Sözlüğe isim yapmaya gelmiş Vasat ötesi troll.