bugün

Polis sürekli birilerini öldürdüğü için bunu söylemekten utansam da artık şaşırmıyorum.
ben bugün olayların yaşandığı yerdeydim, hürriyet mahallesi metro durağı'nda ve civarında oldu olaylar,

polisin insan vurmasına tartışmasız karşıyım. bu konuda şüphe yok,

bu yol kapatan grup çoluk çocuk demeden molotofları etrafa fırlatıyordu, kime gelirse düşünmüyorlardı, hatta ellerinde molotof olan 10-16 yaş arası da onlarca çocuk vardı.

şimdi kim suçlu, bu çocukları oraya gitmeye sevke eden mi, yoksa olayları dağıtmak adına etrafa gerekli gereksiz saldıran polisler mi?

her ikisi de sonuna kadar suçlular.

allah her iki tarafın da belasını versin.

edit: bunu eksileyen klavyecilere saygı duymuyorum, şu dünyada polislerden nefret eden ilk insan benimdir, ben sadece orada gördüğüm sahneyi anlattım ve 10 yaşlarında çocukların ellerinde molotof gördüm, ve kimse kusura bakmasın ama o çocuğu oraya gönderen insanların da allah belasını versin.siz de eksilemeye devam edin.
Bazı şerefsizler bakın iyi anlayın bu konuyu şerefsizler diyorum yani şöyle karısını kızını başkasına peşkeş çekebilecek potansiyele sahip olanlar vatan millet Sakarya deyip her türlü pisliğin altına elini sokanlar cesaret duygusunu bünyelerinde barındırmayan bazı grupların bazı üyelerinin yaptığı kanunsuz izinsiz ve yasadışı eylemler esnasında yine küçük bir çocuğu ön saflara yerleştirerek hayatını kaybetmesine sebep olmuşlardır. zaten istedikleride buydu hatta şimdi eminim bu haberleri izleyip biji apo biji kürdi diye halaylar çekiyolardır. Bunları savunan küçük bi çocuğun bunlar yüzünden öldüğünü bilipte suçu tamamen polise atanda en az bunlar kadar suçlu en az bunların sahip olduğu o iğrenç vasıfların hepsine sahiptir.
Devletin öldürdüğü son çocuk(img:#645255)
http://m.radikal.com.tr/t...da_bir_cocuk_oldu-1197263
Molotof atan 15 yasındaki cocuk olarak bakilmasi gerek olaydir.

15 yas ? Molotof atmak ? Birak molotofun sisesini biz 15 yasindayken ezan okunmadan evimize giderdik.
polisin görevini yapmasıdır.
ellerine sağlık o kahraman polisin.
Ellerini korkak alıştırmasınlar. Ekmeğini yediği vatana ihanet edenlere hak ettiklerini versinler. Mermileri bol ve isabetli olsun!
Sik kafalılar çocuk dediğin yüzünde maske elinde molotofla eyleme koşmaz.
Ulan madem o cocuklar her yeri terorize ediyordu, o zaman neden tek ölen bu cocuk neden bunlarin yaraladiklari insan yok adanada.
yavaş gel...

sanki çocuk parkta oynuyor, yahut ekmek almış eve geliyordu da polis çocuğu katletmiş...

bu ne yavşaklık?

işte o çocuklar siz böyle prim tanıdığınız için çıkıp polisle çatışıyor.

beşikten mezara kadar bir insan teröristse, teröristtir, teröristin çocuğu, yetişkini, yaşlısı, genci olmaz.

burada katledildi diyerek ajitasyon yapmaya çalıştığınız kişi, yasadışı bir gösteride polisle çatışırken ölen/öldürülen bir pkk'lı kürttür. ona göre yorum yapın.
(bkz: lice de bayrak indiren çocuk vs ibrahim aras)
Çocuk pkk yandasiymis. Nezamandan beri pkk destekliyorsunuz lan. Çocuk dediklerin aylardır devleti trilyon zarara uğratan mikroplar. Helal olsun o polise. Ahh Sabiha Gökçen diyorum bu picleri gördükçe.
filistin de molotof atan çocuğa komutan derken, türkiye de atana terörist demek bu kadar doğalken, polislerin çocukları katledilmesi de doğal karşılanmaya başlıyor. insanlığımız bitmiş, hayvanlık sınırını aşmışız, şeytanlaşıyoruz.
kaynak oda tv ise kesin abartı ve saptırma vardır. inanmadan önce güvenilir bir kaynaktan teyit etmek gerekir.
Terörist insan ölmeye mahkumdur. Doğal olandır.
elinde molotof olmak ya da molotof atmak polis tarafından ölümle cezalandırılacak bir eylem değildir. suçun cezasını mahkemeler verir. polisin görevi cezalandırmak, öldürmek değildir.

bu yazdıklarım hukuk, insan hakaları gibi değerleri temel edinmiş ülkeler, yönetimler için geçerlidir. bizde rte ve onun yüce fikirleri dışında neyin temel edinildiği pek belli olmadığından durum biraz karışık...
medya elinde bomba patladı diyor, ama elleri tertemiz resminde. asıl sizim elinizdeki kan asla silinmedi.
Bir eline molotof verilip polise saldirtilan çocuğun katili polis değil onu oraya sürendir. Filistin o çocuğun toprağı ve işgal altında peki bu çocukların derdi ne? Gezi yıl dönümü olayları çıkartacağız uğraşmayın fikir babalariniz tatilde.
polisin orantısız müdahale ettiğini kabul eden birisi olarak ölen kişi molotofluysa ölümü hak etmiştir. molotof=silah bana göre. molotof atanlar zaten direkt başından vurulmalı görüşünü savunuyorum. yeniden söylüyorum: ölen çocukta molotof varsa ölümüne üzülmem ancak molotoflu değilse o polisin allah belasını versin.
bayrak indireninden tut, güvenlik güçlerine molotof atanına kadar tüm terörsitler görüldüğü yerde vurulmalıdır.
Siz zaten taksimdekilerede terörist pkkli felan diyordunuz bu cocuguda bir kilif uydurulmus. Bu ülke insanı beles gelmis beles gidecek
(bkz: çocuk terörist)
Söyleyecek söz bıraktırmamıştır.
onu öldüren polisin de çocuğunun acısını çekmesini temenni ettiren olay. yazık ulan yazık. gücünüz büyüklerine yetmeyince çocuklara mı sarıyorsunuz. götünüz yiyeydi, gücünüz yeteydi dağda bitireydiniz bu işi. adam elinizin altında hapiste(!) neden dokunamıyorsunuz? yemiyor mu? doğru ya türkiye polisinin gücü anca çocuklara yeter.
edit: ulan bunuda eksiliyorsunuz. sizin çocuğunuz öldüğünde tepkiniz ne olur ammın evlatları? vicdansız oğlu vicdansızlar.
o çocuğu oraya gönderen zihniyete bir şey olmuyor ya işte o kötü olan, asıl beyni dağıtılması gereken o.

yoksa bir çocuk boş yere ölüyor, ama onu oraya yollayan asıl teröristlere bi şey olduğu yok...
molotof atan anarşiklerin akıbetidir.
iyi olmuş.

(bkz: eden bulur)
Molotofla cana kast eden bir teröristin gebertilmesidir. Lan dingillik yapmayın artık yeter be! Biri senin üzerine ateş açsa polis onu vursa kahraman olur da elalemi ateşe vermesin diye vurunca mı katil? Siktir lan! Molotofla vs. Milletin canına kast edenlerin alayı aynı şekilde hatta daha beter geberirler umarım.
başbaganımızın kafasındaki o deli dehşet sorulara cevap olmuştur. benim polisim nasıl sabrediyor dayanamıyorum aman allahım ohh yeahh demişti hatta sabrına hayret ediyordu polislerin. asıl biz sana hayret ediyoruz be başbaganım. hala seni orada tuttuğumuza, hala ne cürretle C. B lığına aday oluşuna. Çocuklara dokunma be başbakan, onlara masum. Bari babalar gününde emir verme be başbakan. Git Bilaloğlan ile ilgien be başbakan.