bugün

--spoiler--
+ tecavüz ettiler ama hakkını verdiler hakim bey. yani oyşş nasıl anlatsam şimdi bile ıslandım inanır mısın! yani nasıl desem o dil darbeleri hızlı hızlı gidip ge...

- yaz kızım müştekinin tekrar sikilmesine...
--spoiler--
zinhar çalmak yok, çalmak yok.

ne saçmalıyorsunuz kardeşim hepsi israilin ve cemaatin ve iran çin ve esed in oyunları. yani proje çok büyük.

ha unutmadan faiz lobisi bir de.
allah size akıl fikir versin madem çaldılar diyorsunuz soruyorum size başbakanımız 10 yıldır neden aynı arabaya biniyor.

ben haberlerde görüyorum hep siyah Mercedes hep aynı.
mesela ben çalsam Ferrari falan alırdım direk. kullanmayacağı parayı neden çalsın adam ya iftira etmeyin. tabii ki başbakanımızın çevresi içinde aynı seyler geçerlidir.
gezi eylemlerinde kendini savunmak için kaldırımdan taş söken adama "tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyorlar" derken, ülkesinden katrilyonlar çalan adam için şunu söyleyebilmek en büyük kalleşliktir. ihanettir.
Ankara da sıkça aklıma gelen cümle. Çaldıklarının zekatı o da. Her müslüman gerçekten müslüman olsa keşke.
tipik vatandaş zihniyetidir zaten bu yüzden de devamlı sömürülmeye mahkumdurlar.
iktidar sahibi olan kişinin görevinin çalışmak olduğunu, çalmak olmadığını bilmeyen, kusura bakmasın ama bildiğin mal vatandaş lafıdır. Lan o adamın görevi zAten o, o makama da çalışmak için geldi, seçimle getirildi. Bu neyin boş demagojisidir la.
Devletin bütün kurum ve kuruluşlarının bir bir özelleştirilip satıldığından bi haber tipik hödük vatandaş söylemi böyledir işte. Ulan ordan gelen parayla 30 tane marmaray yapılırdı üstüne 3-4 tanede yeni boğaz köprüsü eklenirdi sen ne konuşuyorsun.