bugün

Hoş gelmiş inşallah atatürkçüdür.
hoş gelmiş inşallah gerizekalıdır.
Davalık oldu.
bunca yıllık sözlük yazarıyım, böyle net söven görmedim.

helal olsun kardeş, duyguları dile getirensin benim maçam yemezdi.
isminin hakkini verdi.
Nickinin hakkını veren nadir yazarlardan. Gerçektende milyonların sesi olmuştur.
bu gece uludağ sözlükte online olan çoğu kişinin söylemek istediğini hunharca söylemiş efsanevi sözlük yazarı. unutmayacağız.
sözlüğe resmi asılması gereken yazar.

büyüksün kardeşim!
adamın ham maddesidir.
Küfür hakaretle biryerlere gelemeyeceğini öğrenmesi gereken yazar. Kendisine zarar verir anca.
adamın yaptığı tepki aşırı. ama birileri de kalkmış ekran görüntüsü falan almış... ulan yalamak vaaaaar yalamak var...

nasıl karaktersizsiniz amk...
Adam milyonlarin sesi oldu artik torunlarina gururla anlatirsin.
Heykelini yapalım diyeceğim ama dassagina çimento yetmez .
Can yazarlardandır. Helal olsun güzel adam seni.
Yarın mahkemede burada poh pohlayanlarin yalnız bırakacağı gaz ile çalışan bir sisteme sahip şey.
don, atlet fln lazımsa haber etsin yazarıdır..
sorarlarsa herkeşler ediyo yaa dersin..
belki birlik oluruz lan biz! hepimiz!
töbe bismillah direniş bu sözlükten çıkarsa dünyaca ünlü olursun zall..
basit çıkarların peşini "prag"..
şimdi sen küfredince değişebilecek tek şey senin hayatın başka hiçbir şey değişmeyecek bu halk yine oy verecek yine unutacak terörü lanetleyecekler ... ne gerek var gereksiz oldu yürekli yazar böyle insanlar fevri olmak yerine mantıklı olmalı lütfen iyi niyetinizi ve aydın fikirlerinizi boşuna bu ülke için ortaya dökmeyin bu ülkede denizler öldü çıt çıkmadı hala unutmadık diyoruz sadece.
(bkz: üşüyoruz reyiz)
(bkz: iyi bilirdik)
hoş gelişler ola yazarıdır.
Çaylak yemiş kardeş.
Seni unutmayacağız güzel insan.
Nickinin hakkını vermiş yazardır.
Tanımadan sevdim kendisini.
ne yazdığını görmediğim yazardır , umarım biriniz gösterirsiniz.
Emelmemel isimli yazarın görüntü alıp sürekli bu da burada dursun demesi sadece benim dikktimi çekmiyor herhalde. Her başlıkta mı varsın orospu çocuğu.
Dööööön dayanamıyoooom artıııık. Çaylak yapmışlar bebişimi yine. Kim bilir gene naptı yazarıdırö