bugün

--spoiler--
insanlara kanun ile tehdit ve gözdağı verme.
--spoiler--

Sevgili renkdaşım, dostum 007 kanunu hatırlatmak tehdit mi oluyor? Ben bir arkadaşımın zarar gormemesi için kanun hakkında bilgi verebilirim.
Mesela siz bazı arkadaşlarıza 5816 hatırlatması yapıyorsunuz, zarar gormesinler diye değil mi?

Herkes kanunlara uysun kimse zarar gormesin.
"Adamlar" kazandı.
--spoiler--
bu adam benim babam olamaz mı judas. 4. karıda gitmek üzere çünkü.
--spoiler--

diyerek kendini savunmuşun. ben yargıç değilim ki seni yargılayım. sana ilgili kanunu hatırlattım gerekli uyarılardan bulundum bu da benim insanlık görevim. sonuçta şurda kaç kişiyiz. yüz yüze bakıyoruz. belli bir hukukumuz var. kimsenin kanun bilmediği için suç işlemesine gönlüm razı gelmez.
--spoiler--
öz babanı böyle savunmazsın amk.
--spoiler--

kanunsuz iş çevirse suç işlese babamı bile tanımam hukukun üstünlüğü karşısında. ama rahmetli babam hakkında kötü söz sarf etmem. baba babadır sonuçta.
(bkz: terörist oylarıyla istanbulu kazanmak)

bazılarını bu başlıklarda hiç göremiyoruz nedense.
https://www.uludagsozluk.com/e/46942066/

Teröristler chp'yi desteklemiyor mu?

Bu devletin haber kanalinda haber oldu.

chp dem'leniyor! terörü kınamayan özgür özel'e pkk medyasından övgü: kandil'in takdirini kazandı!

Al sana Kaynak link: https://www.trhaber.com/g...rini-kazandi-h631365.html
terörist oylarıyla istanbul'u kazanmak mı?

herhalde kast edilen ülkeye doluşan, oturma ikamet vatandaşlık verilen uyuşturucu, silah, kara para, mafya baronlarıyla "kardeşim esad'ı" devirmek için ülkemize gelen buradan suriyeye giren ışid, taliban, el kaide vs. dinci teröristler yanında açılım diyerek ülkeye dolan otobüs üzerinde zafer turu attırılan pkk teröristleri (bakınız: habur rezaleti) kastediliyor olmalı.

sahi ya... uluslar arası insan kaçakçılığıyla ülkeye doluşan ne idiği belirsiz milyonlarca insandan kaç kişi oy kullandı? kaç tanesine vatandaşlık verildi?

bunu mu demek istiyorsunuz pis cehapeliler?
başka başlığa gitmeye gerek kalmadı. görelim bakalım adaletini.
çek bi kılışdar. yanına da 2 kaset sar. adam seçim kazanacak.
ampüllüler üzgün *

görsel
Emine terk etmedi.