bugün

Adabayor34,
evet,takımı moldeden kendi evinde 3 yemedi

yada bruggeye elenmedi takımım.

benim takımım reali dize getirdi,mourinhouyu ağlattı.
trömsö'ye elenen takımın taraftarı. gerçi taraftar demeye dilim varmıyor.
Gol sevincini abartınca çaylak yiyen galatasaraylı ergen. Evet.
10 gün yazıyla (on) gün ki çaylaklık döneminden sonra yeniden sahalara döndüm..

çaylaklık sebebim, bjk ve fbye laf atmak..

şimdi sorarım size,eyy beni çaylak yapan zihniyet..

bu sözlükte cumhurbaşkanına bile hakaretler ediliyor,onuda bırak ataturke,hatta peygambere hatta Allaha hakaret ediliyor...

acaba onlarda benim gibi 10 gün çaylak oluyor mu.

tek derdiniz bjk mi fb mi.
yiyorsanız 15. haftaya gelin diyerek ne kadar çocuksu bir zekaya sahip olduğunu kanıtlayan yazar. inşallah liselidir, diğer ihtimali düşünmek bile istemiyorum.

ortamlarda üniliyim dersin kim nerden bilecek
Klasik ergen fenerlidir.
Gördüğümde eksiledigim holigan.
takimina bagli olmasi guzel dedigim yazardir. biz kartallar disinda digerleri basarisiz olduklarinda takim degistirir cunku.
tipik bir beşiktaş düşmanı olmakla birlikte her beşiktaş başlığında ağzından salyalar saçan kuduz köpekler gibi saldırır. kendi çapında eğleniyor ergen eksileyin geçsin. tez zamanda uçması dileğiyle.
koyduk mu yazarıdır kendisi. lan olum dur daha bursa' ya koyduk cincona değil swh
sekiztaşlı sefil değil galatasaraylı asil yazarlardandır.evet.
4x4 luk g4l4t4s4r4ylıdır.
(#30321824) bravo.
Drogbanın selamını unutanların aklınca laf atmaya çalıştığı yazar..

ulan drogba nasıl koymuştu.

ayrıca el sikiyle gerdeğe girilmez,bilmem anlatabildim mi..
nesildaşlarıma neden sövüldüğünü bu yazarı fark edince anladım.
(bkz: ilgi orospusu)
Bununla aynı takımı tutacağıma aklımdan bir sayı tutarım. O derece. Evet.
cimbomlu kardeşim. adamdır.
yarası vardır. 7 puanlık fark ağırına gitmiştir.
adabayor3+4= 7

gs ile bjk arasındaki puan farkı 7

gs' nin son iki lig maçında yediği gol sayısı 7

buda mı gol değil
galatasaraylı olmama rağmen bazı entrylerine katılmadığım ama kendisini eleştirenlerin, onlarla aynı takımı tutan fanatiklere neden ses çıkarmayıp onu eleştirdiğini anlayamadığım yazar. hayır sanki sizin takımınızda hiç fanatik yok.
dün geceden beri kayıplarda. ne oldu lan sesin çıkmıyo. içine aldıklarınla mı uğraşıyon hâla.
((#30646467))

derbiden önce ki tahminimde beşiktaş 2-3 tane atar yazdım. Bu cinconlu arkadaş hemen mesaj attı. Beşiktaş son 3 yılda bize o kadar gol atamadı bilmem ne.. Maçtan sonra. hiç sesi çıkmadı, ya da maç öncesi gibi gür çıkmadı ki ben duymadım. Cenk tosun ve Gökhan toreye yeteneksiz demiş. Haberi yok takımında toreden iyi topculari neredeyse yok. Zaten forvetlerinde umut bulut olduğu için beyin devrelerinin yandığını düşünüyorum. o dalga geçtiğiniz 3.lük yarışıyla meşgul olun. Hadi yallah.
Sırf bjkye haklı yere küfür etti diye "bjkli moderasyon" tarafından 15 gün evet tam 15 gün çaylaklık cezası alan yazar.

ulan bu memlekette doğru söyleyeni dokuz köyden kovuyorlarmış...
Sözlüğe Beşiktaşa karşı nefret ve fikirlerini göstermek için üye olmuş trollük amacı taşıyan yazar. Bir takımı bu kadar kıskanmanın veya nefret ettiğini göstermenin anlamı yoktur.
yazar değil bildiğin ergen trolldür.