bugün

çok boş konuşan yazarimsi.
türkiye' ye real madridi tanıtan geseli ergen.
evet agustos 2000de los galactitos diye gecinen takimi yenip super kupayi turkiyeye getirip reali turkiyeye tanittik .
maksimum 16 yaşında. adebayor yazmayı bile bilmiyo, bıdı bıdı beşiktaş başlıklarının altında öter. aciz.
insanın ne diyo la bu değişik diyesi geliyor.
futboldan sanildigi kadar bile anlamayan troll bozuntusu. onbirlerin son durumunu temsili olarak aciklayan yazar.
-siz şike yok dersiniz ben adalet derim
-siz ergen dersiniz ben uefa aldigimizda 13 yasindaydim yani o zamanlar sizden daha akıllıydım buna emin olabilirsiniz
-benim takımım turkiyenin en temiz takımıdır sizin gibi adımız şikeye karısmadı .
prim yapmak için haddini bilmeden Fenerbahçeye dil uzatma cüretinde bulunan basit insan.
http://www.uludagsozluk.com/e/25005993/

nedense hiç güldürmedi. yani espri kötü degil bence, hatta bu espri bile degil ki, duygulandım bile.

sorun sende değil bende olabilir.
çaylak yazar.. emre reyiz'i ağzına alırken destur çekeceksin bundan sonra. bu bir.
ikincisi ise, maçtan önce havalara giren maçtan sonra da babalara gelen melistir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

son olarak;

görsel
sırf gercekleri soyledigi icin sevilmeyen, şikeci angry birdslerin pek sevmediği ultraslan yazar. tamam 11. nesil falan olabilirim ama en azından temiz, namuslu ve alnı açık kulubum var yani .inadına galatasaray .d
ultratravesti grubuna üye olan evlat olsa eldivenle dahi sevilemeyecek birisidir kendisi. Bide kulübüne namuslu alnı açık falan demeleri var insanı güldürür. Ula önce bi verginizi ödeyinde sonra adamlıktan bahsedin.
çaylak olmaktan bıkmayan yazar. Fenerbahçe'ye saygı duyacaksınız. ya seve seve ya da..
(bkz: on birinci nesil çaylak)

kara listeme çoktan aldığım bir başka yazar..
benim gibi galatasaraylı olsa da, fenerbahçe ve beşiktaş' a yaptığı kırıcı çıkışları üzülerek seyrettiğim, bu yüzden donuza eklemeye karar verdiğim yazar. bu vesileyle sözlüğe donuzu getiren zall' a teşekkürü borç bilirim.
şüphesiz atarlı bir ergen.
trolldur kendileri.
Muhtemelen 10 yaşında olan ve bu entrymi eksileyecek olan keko.
çaylak olmuş yazar. kimin canı istedi galiba? * bundan sonra adabınla yaz tosun.
ırkçı, alevileri sevmeyen yazardır. (bkz: #26952113)
yazar bu entrysinde beynini yanına almayı unutmuş.

((#26176861))
(#27219609) güldürmüştür.
en fazla 99 yada 2000 li yazar.

beşiktaş yendikce bunun göt oluşlarını gördükçe mutluluktan zevk alıyorum.

yahu çocuktur kızmayayim diyorum ama bazen sik sik yorumlar yapıyo, ağır tahrik sebebi çocuk demeyip dovesi geliyo insanın.

edit: donuz. nasıl unuturum.
Her zaman,her yerde doğruları söyleyen,bildiği yoldan şaşmayan,öyle çaylak falan olucam diye korkmayan(ki bu zamana kadar 50 kere oldum)

hani demirden korksan,trene bimmeiz...
Kardeş sen futbol konuşma bokunu çıkarıyorsun demek istediğim yazar.