bugün

kezbandir. sizlere normal gelebilir ama benim gibi bir cay severe cok abest geldi. yillar boyu dunyayi gezdim ve binlerce dilberle beraber oldum. yeri geldi grup olduk, yeri geldi got damarlarini catlatana kadar kokledim kemiklesmis erkekligimi lakin boyle bir kiza ilk defa denk geldim.

bana "hayir ada'nin cayi mi olur deli misin sen? ahaha" diye kezban kezban gulen bu yavrucegimiz aslinda cahilin onde gidenidir. isvicreli bir fuckbuddy'im vardi zamaninda ve o bana hediye olarak ada cayi getirmisti. o gun bugundur aradim taradim ama bulamadim ada cayi denen bu lanet cayi ve kezbanlar hep suratima gulduler, pis cahil kezbanlar.
göğüsleri ile derdi olmayan kızdır zira ada çayı'nın ostrojen hormonu salgılanmasına yardımcı olması ve göğüsleri büyütücü etkisi olması bilim çevrelerince onaylanmış bir gerçektir.
Hangi çağda yaşadığını merak ettiğim kızdır.Ama belki bu kız yabancı uyruklu olabilir.o zaman eyvallah dediğim kızdır.
çay içmeyi gericilik sayan kızdır. onun için sarhoşluk ise uzaya çıkmak kadar ileridir.
dünyadan haberi olmayan kızdır. gitsindir. yaşamasındır.
göbekten, elden-ayaktan, herhangi gram fazla kilodan mahrumiyetin moda olduğu şu zamanda, yaşadığı ya da zamanımıza yolculuk yaptığı tarihi merak ettiren, muhtemelen 300 kilo sularında ve su ile limonu karıştırınca limonatanın elde edildiğini henüz keşfetmiş olan hanım arkadaşlara layık görülmesinde sakınca bulunmayan söz dizimi...