bugün

Adam rahat giyinmeyi seviyor. Bu çok doğal değil mi?
Acunun giyimle bir sıkıntısı yok adamın tek derdi futbol . üstünde fenerbahca yazan etke versen sonrada bunu giy akşam halı sahada hiç kaleye geçmiyeceksin desen giyer takmaz kafaya adam raad .
bi arkadaş image maker tanımını yaparken 'insanlar üzerinde imaj çalışması yaparak adam gibi görünmesini sağlayan şahsiyetler' demiş ama şu durumda acunun image maker ını pek merak ettiğim tuhaf giyim tarzıdır. sponsor dış güçlerin parmağı da olabilir. bilemedim. yaşına ve kazandığı paraya göre gerçekten ilginç..
(bkz: ruhu fakir)
aynı kanalda çalıştığı bülent ersoy göz önüne alındığında, acun\'un çok da üzerine gidilmemeli.
tişört tişört tişört.
bi t-şörtü iki kere giyiyormu hep merak etmişimdir.
Tek kelime ile "Tişört".
kurukafalı tişörttür. ama alıştık kerataya gömlek giyse garip gelir mesela.
kaç yaşına geldi hala tişörttür. o kadar paran var bi gömlek alıp yollayacağım en sonunda. evet.
zevk demişsin ama yok dostum.
Üst giyim sponsor destekli alt giyim pazar işi.
Bize ne amk dedirten başlık.
Takım giymeyi denemiştir mutlaka. Ama alışmadık götte don durmazmış.
ne demesini bekliyosunuz? 'ben bunu beğendim ama bu çok ucuz. o yüzden bunu alamam' mı desin adam?
yoktur.

zevk mi? adam tişört giyip çıkıyor amk ne zevki?
kıyafet öyle olmasa da rahat kıyafet çok sosyalist bir üründür. en rahatı en ucuza bulursun. tabi soğuktan koruması düşünüldüğünde biraz daha parayı bayılman gerekecek, kusura bakma. neo sosyalist kıyafet deriz bunlara da. illa çıkıntılık yapıcak ya, amk kıyafeti. iklimler falan yani.
Siyah tişört.