bugün

(#24718749) adam kim bilir daha neler neler yemiş . fakir değil ya kesin bunu da yemiş görsel
Realist yazar. Sözlüğe böyleleri lazım.
Güzel adam vesselam.
sağlık sorunları nedeniyle oruç tutamayan yazar. bakalım yarın deneyeceğim.
Sanırım oruç tutmayan yazardır.

düzeltme: nickine ithafen
(#24159093) ile baya güldüren yazar.
(#23926947)
olta atmanın bu kadar basit ve amatörcesi. * *
(bkz: #24120627) saksı değilmiş 2 üniversite mezunu kürtmüş.
edit: ay hoşt ulan
Burada troll lük yapıyor olabilir, gercek hayatta tanımanız gereken kişidir. Çok doğru konuştuğu da oldu. Cidden sözlük bambaşka bir ortam. 1-2 entry ye göre karar vermeyin derim, kendisi bir gezi parkı destekçisidir ak itlerle de işi olmaz.
faşistlerin laf attığı yazar. insan olmak bu kadar zor değil delikanlı. klavye başından konuşmak kolay, saygı çerçevesi içinde dinlerim sizi. hayattaki tek başarısı nefes almak olan bir insana da ne kadar laf anlatabilirsin.
Kürt sevici, aklının ermeyeceği şeylere kafa yoran yazar.

Edit: çocukla çocuk olunmayacağının sözlükteki canlı kanıtı.

Fazla ciddiye almayın.
sinemayı seviyorsa -seviyor- kafa adam olduğunu sezdiğim yazar.

edit: nick altına iyi şeyler yazılınca eksilenmez sanırdım.

edit: nasıl bir kuyruk acısıdır, anlamadım.
Hoşsohbet, dert dinleyen, sinema ve sanat hakkında bilgi sahibi kültürlü yazar. Bana çay ve tantuni ısmarladı. Cebine bereket kardeşim.
kürt diye aşağılanmaya çalışılan yazardır. defalarca belirtmeme rağmen, hala aynı şey. türküm ama ırk övünülecek bir şey değildir.
kara cahil olmasına paralel olarak kara kürttür.
cahillerin ve cahilliğiyle övünenlerin laf attığı yazar. gereksiz münakaşalara girmem. hep cahil kalacaksınız.
Şuan özel mesajtan abicim diyerek konuya giren seviyesiz yazar.
Nickini gördüğümde, nick değilde aklıma açlığını yatıştıramayan ben gibi daha birçok insan olduğu geliyor.
etnik kökeni kürt zannedilen yazar. kürt olsam da bir şey değişmezdi.
etnik kökenim; türkmendir lakin dünya vatandaşlığına inanırım.
kamuoyuna duyurulur.
bir türk ve troll yazardır.
işçi bayramı nedeniyle faşistlerin saldırısına uğrayan yazar. çıkartın at gözlüklerinizi. gençler; edebiyata beklerim sizi. gereksiz münakaşalar bir şey kazandırmaz insana.
görsel
cool görünmek için sosyalist ayağına yatan, karaktersizlerin saldırısına uğrayan yazar. çoğunuzun ailesi varoş ve cahil. gelip burada farklı görünmekle egonuzu tatmin ediyorsunuz. reel hayatta her yazara kapım açık. saygı çerçevesi içinde münakaşaya varım. ama çocuklarla değil.
acayip cahil bir yazar.
dünya'da olup bitenden haberi yok bir de size cahil muamelesi yapar.
kitap oku arkadaşım kitap.
kafandaki saçma sapan fikirlerden arın.
hayatında hiçbir başarısı olmayan, sığ tiplerin saldırısına maruz kalan yazar.