böylesi kurgulu saçmalayan bir insana daha rastlanıldığı vakit bildiğim her şeyi unutup yeniden öğrenmeye başlayacağım andır. abmfu yeryüzünün benzersizlik tahtında tek başına yıllar boyu oturacak kadar orijinal, marjinaldir. zaten belirgin olan abdominal kaslarım kendisiyle sohbet ederken yahut yazdıklarını okurken gülmekten daha da bir belirginleşiyor. o ara rüstem'i, ferhunde'yi, safiye'yi görüyorum işte.

kendisi; kağıdı bile kesmeyen kağıt makası ile çim biçen insan tanımamış olabilir ancak bu, tıraş bıçağı ile tuvalet temizlemeyeceği anlamına hiç gelmedi. bel fıtığı ile masa taşımamıştır belki fakat çarpraz bağları koptuğunda faranjit teşhisi ile karşılaşmayacağının garantisi verilmedi ona. pim çekip bomba atmış gibi bir havası var aslında ama tay yürüyüşü yapmaya zorlanan insanın anatomisine verilen hasar hakkında fikir sahibi olduğuna inanmıyorum. bence bir ara kendisine şaka olsun diye ateş edilebilir, anlayışlı adamdır şakadan anlar. alt tarafı manevra fişeği lan, sadece bi' metre alev çıkarıyor, kaşın gözün filan yanar biraz. hedef olarak belirlenen noktayı altı kere vurmuş olsa da; üçgen değil bunlar, pek iyi sayılmaz lafını duymasını da istemem garibimin. kalbi sıkıştığı için beş kilometrenin üçüncü kilometresinden sonra koşamadığında vatan hainliği ile itham edilme ihtimalini ise gözden geçirmeyi düşünüyorum.

ve gün gelip dayanamadığında rakı niyetine kolonya içerse suyla seyrelterek, anlıyor insan kıymetini özgürlüğün. telefon kartlarından yapılmış 52 destesi ile batak, king, poker, pişti oynamaya başladığı an doluyor gözleri ama eğleniyor gibi görünüyor uzaktan. saçma adamların komik türkülerinde ağlamaya başladığında farkına varıyor ki bütün o hissizlik oyunları yalanlanıyor uygulamalarda. gecenin her saati uyanıp her defasında rüya olmadığını gördüğünde kahrolmak, yaşanılan hiçbir duyguya benzemiyor. ve anlıyor insan, emin oluyor; "gitmeden önce onu terk etmekle en iyisini yapmışım." diyor.

bir astsubaydan dipçiği yemiş, g3'ün arpacık muhafazası sol ayak baş parmağına denk gelecek şekilde darbe almış, dirsekleri kanayana dek sürünmüş, dizleri sakatlanınca ağrı kesici verilip postalanmış, ağlayıp zayıf görünmekten korktuğundan haftalarca ne annesini ne de bir başka sevdiğini aramamış, rolünün gereğini yerine getirip vakit dolunca çekip gideceği anı sabırsızlıkla bekleyen oyuncu bir askerin hatırası, sayfa 778 falan.
imrenilen, gizliden takip edilen, hayran olunası yazar.
imrenilen gizliden takip edilen web camde nah yapan yazar.
böğün kep fıydıracak 4. sınıf insan. kapri tişört pis saç kombinasyonu ile sahada ne kadar takım elbiseli traşlı varsa zombi gibi avlayacakmış. guzen kupa bulurusan al la valla vereririm parasını.

sesli güldüm.
YARIN BU SAATTE KORDONDA KÖRFEZE KARŞI YARDIRACAĞIM iNSAN YAVRUSU.
yakışıklı, zeki, entellektüel, ilişkisi için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan ideal erkek version1 ama hep mutsuz ilişkilerin kahramanıydı ta ki pazar gününe kadar. pazar günü kıbrıs şehitlerinde ösym binasının önündeki çimlerde 10 dk kaykılmamızın sonunda mutlu ilişkileri tamamlayan şeyleri bulduk. pembe tişört. pembe tişört giyen erkek her türlü kazanır. 10 dakikada en az 20 çift pembe tişörtlü erkeğin egemenliğindeydi. aldın pembeyi bas gaza guzen.
O iş hayatına atıldı artık. Havasına paha biçilemez.*
romantik ve korkusuz yazar. kızlar, bu devirde beyaz atlı şövalye mi olurmuş diyorsanız çok yanılıyorsunuz söyleyeyim, yalnız futbol oynarken yakınında bulunmadığınız sürece sizi dünyanın en mutlu insanı yapması garantidir. *
uzun zaman sonra dikkatim dağılmadan ya da kendimi zorlayarak ilk defa uzun bir entry okudum sayesinde. yaşadıkları bu dünyanın adaletsizliğinin en büyük kanıtı. elini sallamadan 50000 nini götüren bir erkeğin türkçesi ıssız adamın kendini yola sokuşunu izledik 1.5-2 yıl boyunca ve neticesinde üzülüşünü.

ben inanıyorum bir gün mutlu olacağına. hayatımda var olduğu kuzenim olduğu için kandil günü yüce yaradana sonsuz şükürler. her ne kadar bir araya geldiğimizde zilyon kez kapışsak da böyle bir insanı kendine küstürmek için insan deli olmalıdır.

kuzen iyi ki varsın ve ine geleceksin.
gazetelerin ilan sayfalarına 'aklımı kaybettim, hükümsüzdür.' şeklinde ilan vermesini beklediğim insan evladı, en saçma hikayelerimin baş kahramanı, afişe edilemez duygularımın sahibi*, muhabbetiyle uykudan feragat ettiren, uyumaya çalıştığımda da uykularımı kaçıran arefimsi.

Öyle bir adamdır ki o yörüngesine girdiğiniz an kum taneleri elleriniz ayaklarınız gibi beton kesilir, saatler ancak 2 kere doğruyu gösterir.

Öyle bir adamdır ki o her yeni özelliğini keşfettiğinizde bir kez daha hayran olup önünde saygıyla eğilesiniz gelir.

Öyle bir adamdır ki o en keskin en soğuk tavrıyla azarlar da, en sıcak haliyle kucaklar da

Ve yine öyle bir adamdır ki o etkisi altında bıraktığı dimağların afyonu olur.
Tesir etmiş olduğu kişi ne yapacağını bilemez. Abartır saçmalar. iflah olmaz, kendini bozar, daha çok saçmalar.
Saçmalayışlarını paylaşır ve yalnızca güldürür bu adamı.

--spoiler--

Evren gibin bi şeysin sen yau
Güneşi de, meteorları, kara delikleri de içinde barındıran
Ve her gün yeni bir şey öğrensen dahi tamamiyle tanımanın mümkün olmadığını bildiğim

--spoiler--

Anlayamayacağımdan, anlayamayacağımızdan korkuyorum bazen

Eğer olur ya bir gün tanıma şerefine erişirsem tanıdığım tanıyabileceğim en über insan olduğundan neredeyse eminim

Divan edebiyatı usulü; iyi dileklerimle sonlandırayım girimi*
Hep beraber nice mutlu cart curt demeyeceğim
Bu adam mutluluğu senden benden bizden daha çok hakediyor.

Hayatının geri kalanında kederlerin en fazla sol gözündeki pasta dilimi şeklinde olan kahverengi kısım kadar yer kaplaması dileğiyle
Umutlarına iyi bak
tenhada kıstırılası mıncık mıncık yapılası guzenuhohahahahaha. gel lan geri ibiş hasta etme adamı.
hani sigarayı bırakır abur cubura saldırırsın ya da mesela maçı izleyebileceğin bir televizyon yoksa radyoyla idare edersin ya
ne abur cubur avutur ne de orta yuvarlağın kendi yarı alanına bakan dilimi canlanır gözünün önünde yokluğunda
yok bu adamın bir alternatifi, bir muadili
al şununla idare et diyemem hafız*

şimdilerin izinli yazarı.
şurada dehasını göstermeye devam ediyor:

http://www.itusozluk.com/...2011+den+erotik+hikayeler
ne yazık ki fenerbahçe konusunda son dönemlerde eleştiri kabul etmeyen, fanatikçe tutumundan ötürü, bir zamanlar aramız çok iyiyken artık yollarımızın ayrıldığı yazar. bir daha yollarımızın kesişmemesi daha büyük ihtimal gibi, yine de kendisine güzel sohbetlerinden ötürü teşekkürü, son dönemlerdeki futbol anlayışından ötürü teessüfü borç bilirim.
bombastik bir nickname.