bugün

(bkz: pardon bölüyorum ama)

or. ço. dur.
Pkknin lideri.
Ölüm sebebi sıçamamak olmalı.
Bokunda boğularak ölmeli.
yıllarca insan öldürmüş terörist. kendisine lider, siyasetçi diyenler tarafından korunan ancak yakalanınca şerefiyle "evet ben bunları yaptım davam buydu, gerekirse ölmeye razıyım." dememiş "devlete hizmet etmeye hazırım, benim annem türktür" demiştir. evet biraz siyasetçilik var. kaypaklık, döneklik gibi siyasetçi özelliklerinin hepsi var kendisinde.
Abdullah isim olmasa orospu manasına gelirdi. Öcalan da soyad olmasa çocuk çocuğu gibi anlamlar taşırdı. Koy bunları yanyana abdullah öcalan orospu çocuğu veya orospu çocuğu abdullah öcalan. Kusura bakma zallcım : edit.
Pkk nin ve kendini Kürt, Türk, Ermeni, Süryani, gibi halkların ezilmiş olan sınıfının lideri olarak tanımlar. Ayırca büyük ve önemli bir parçası olan KÜRDiSTAN ı kurmak için silahlı çatışma örgütünün lideridir. Çok başaralı olduğu kaçınılmazdır bunun kanıtı dünya tarihinin en etkili elli liderleri arasında yer almasıdır.
Kendiliğinden ölse bile ülkenin karışacağını düşündüğüm şahıs ölsün mü ölmesin mi kararsız kaldım.
görsel
demin yakalanma görüntüleri , sorgusu ve duruşmasını izlediğim ve tekrar tekrar hatırladığım pislik.vay be ne günlere geldik hizmet etmek istiyorum türklüğe hizmet etmek istiyorum diyen iti azdırdık bu günlere getirdik.sırf canı için davasını ilk yakalandığı 5 dakikada satan şerefsiz köpeğe tapanları zaten saymıyorum.sizin uğrunda canınızı verdiğiniz it ilk dakikada ''ne mutlu türküm diyene'' der gibi ifade verdi merhamet dilendi.bu kadar kolay sattı sözde davanızı.bizim türk halkı da bilinçsiz siz kürtler de bilinçsiz.bir şarlatana inanan sizler ve asamayan bizler.yazıklar olsun.bu günleri gördük ve korkarak üzülerek söylüyorum ki bu katili başımıza parti lideri olarakta koyacaklar.
yakalandığı zaman niçin uçaktan atılmadı diyerek bol bol düşündüğüm kişiydi. artık şimdi hiç önemi yok.
ahahaaa. hoşgeldin dindar başkan: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26392393.asp
doğru yolu bulmuştur:

--spoiler--
"Zaten ingiliz imparatorluğu islam ümmetini parçalamak için ulus devletçiliği onun başat ideolojisi milliyetçiliği çok bilinçli olarak islam ümmetinin bağrına beynine ve rahmine yerleştirmiştir. Son 200 yıllık tarih bir nevi islamın mekanlarında ve halklarında islamın bütün değerlerini neredeyse onulmaz bir biçimde tahrip etmiştir. islam gerçekten din adına söylenebilecek en son evrenselliği temsil etmektedir. Hem dili hem de felsefesi sayesinde önemli bir evrensellik kazanmıştır. Bundan kuşku yok. Genelde tüm canlılara özelde insana özgü topluluklara islam evrenselliğinin özünde yatan adil ve özgürce yaklaşımları uygulamalıyız. Kul hakkı yememek ve karıncayı ezmemekle dile getirilen budur."
--spoiler--
Tarihin görüp göreceği en aşağılık yaratık.
Ermeni asıllı kürtçü, terörist ve bölücü başı ayrıca başbakanın sayın diye bahsettiği bir or*spu çocuğudur.
http://www.bianet.org/bia...gi-pkk-degil-biz-oldurduk
Pınarcık katliamını bebek katili jitem üyesi Ayhan Çarkın'ın üstlenmesi hatırlanmalıdır.
Edit: amk bari okuyup eksileyin okuma özürlü kardeşlerim.
Kürtlerin değil, teröristlerin lideridir.. Biji apo, serok apo, mezın apo...

"mezina Kürdistane"
adam öcünü alıyor amk.
bu orospucocugunun adı gene nıye sol famede!
yav hadi tamam milyonların senin ağzından çıkacak iki lafa baktığı bir gerçek. nasıl böyle neden böyle bilmiyorum ama öyle. bu tamam da bi insanda hiç mi karizma olmaz be, geçenlerde bir kaç ay önce hapis fotoğrafın düştü medyaya, bdp her yeri bu fotoğrafla kapladı filan. ama fotoğrafta tam bir ayıboğan gibi çıkmışsın. hatta hem ayı hem ayıboğan.
büyük birader niyetine fotonu kullanmalılar.
sol taşşakta adını görünce acaba öldü mü sevinciyle tıkladığım piççç.
Orospu çocuğudur. Onu biliyoz da vatanı bu hale getirenler nedir?

görsel
Şu orospu çocuğunun adını her gördüğümde midem bulanıyor. Buna küfür etmekten çaylak olacam bişey değil sende hak ver lan zall entry sohbet içeriyo diye bunuda sil.
milattan bugüne kadar gelmiş orospu çocukları arasında en başarılı olanı. allah türk milletinin ahını alsın o götverenin sülalesine eklesin onu seven orospu çocuklarının anasına eklesin.
görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar