bugün

bülent arınç'ın arkadaşları abdullah öcalan ve durmuş yılmaz ve yakup ince'nin birlikte yaptıkları eylem.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22180982.asp yuh amk ya
http://video.uludagsozluk...k%C4%B1lard%C4%B1k-59446/
(bkz: allahuekber woohoo)
Muhtemelen imamlari da fettullah gulendi.
apo'yu masum gösterme politikası.. koyundan başka kimse yemez bu yemi.

''yazık lan adam namaz kılıyormuş'' oldu canım.
af çıkaracaklar ya kılıf hazırlanıyor..

malum bizim saf halkımız inanır böyle martavallara.. yazıklar olsun size..
(bkz: Dini bütün terörist)
demekki muslumanlık ınsanın terorıst olmasını engelEMIYORMUS.
abdullah öcalan´la beş vakit namaz kılardık ?...e o sonra terör örgütü kurup suçsuz insanları öldürttü, ölümlerine izin verdirdi...hadi üniformalıları geç, istanbul´da ankara´da yaptırdı bu işleri. binlerce üniformasiz, sivil insan öldü, niye öldüklerini bile bilmeden...e hani nasıl bi müslümanlık bu?...hani maide suresi 32.ayette allah "bir insanı haksız yere öldüren bütün insanlığı öldürmüş gibi olur" demişti?...

sayın arınç siz de bu tip bir müslüman mısınız?

diye sormak gereken bir bakan cümlesi.

ama sayın arınç siz böyle müslümansanız, bence siz katille saf tutmuş, ona "dille bile karşı gelmemiş" -bu da peygamber hadis´inden alıntıdır, birisi olarak pek bi müslüman sayılmazsınız, öyle değil mi?...

eğer ki siz gerçekten binlerce insanın katiliyle saf tutmuş ve namaz kılmaya cüret etmişseniz, ben, sizin müslümanlığınızın sorgulanmasını, herkes kendi vicdanında yapar zaten bunu, isterim.

islam dini , madem şeriatçısınız, böyle bir katili derhal idam ederdi. yani öyle fazla konuşturmaz, namaz kelimesiyle adını yanyana bile almazdı. bunu herhalde siz de biliyorsunuzdur.

hem ben müslümanım diyceksin, hem de katillerle onları sempatik göstermek için namaz kıldığını söyliyceksin, ohhhoooo, o pek bi islam müslümanlığı diil galiba be koçum. o daha çok bi pennsylvania müslümanlığı gibi geliyo bana. valla. pek bi islamla alakası yok o müslümanlığın.
ortam hazırlama açıklaması. iyi çocuktu kötü arkadaş çevresi böyle yaptı diyecekler.
bir bakan beyanatıdır. itin köpeğin ağzında yüce islam'a laf ettirenler elbette gün olunca cezasını çekecekler!
" bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyim." özlü sözü hatırlatmıştır.
hani bir söz vardır ya kim söylediyse allah versin cezasını,
"alnı secdeye değenden korkmayacaksın."
buyrun ey akepe müslümanları, yeni imamınız "imam-ı apo"
artık akepe diye diye peşinden gittiğiniz bu "müslümanların"
imamı kimmiş öğrendiniz. allah imanınızı kabul etsin!
her namaz kılan insan olamıyor malesef. arlarından böyleleri çıkıyor. ben namaz kıldıkları konusunda da şüpheliyim.
bıdııı bıdıııı bıdııı,

ulan savunmayayım savunmayayım diyorum saçmalayanları gördükçe tutamıyorum kendimi.

la yüce islamla apo adı ne demek?
apo önceden namaz kılardı ne demek?

arkadaşım mal mısınız siz, yüce islam da, kuran'ı kerim de apo dan dana hayvan tipler yok mu? yok mu daha zalimleri?
piiiyyyy kocaaaa allah da kuran da onların isimlerini geçirmiş ya inanılmaz o kuran'a falan artık.

bülo demiş ki, "önceden kılardı bu adam sonradan böyle oldu"

bunu anlamak zor mu? çok mu büyük zekaya sahip olmak gerekiyor?
önceden kılardı, yani terör örgütü kurmadan, insan öldürmeden önce.

olamaz mı arkadaşım? olur elbet yahu
cat stevens sakal bırakıp yusuf islam olunca kimse sormuyor ama neden islamı seçti diye.

resmen bana (bkz: ağlak arınç) ı savundurdular ulan gel de sabah sabah sinir olma...
dağa çıkan terörist haklıydı diyerek asıl niyetleri ortaya çıkmıştır. Zemin hazırlıyorlar. Abdullah Öcalan denen orospu çocuğunu islam ile bağdaştırmaya çalışan gerizekalıları bu ülkede söz sahibi yapanlarında ta amına koyayım.
Halka din, kitap de herşeyi kabul eder yaklaşımının en aciz şekilde vücut bulduğu yandaş medya haberidir. (bkz: yetmez ama evet)
Aklama çabalarının girizgahıdır. Yine dini kullanarak bir çıkar bir fayda elde etmenin yolları aranmaktadır. Bir süre sonra apo'yu meclisde akp saflarında görürseniz hiç şaşmayın. Sayın başbakanın dediği insanlar değişir. Rte değişiyor da apo neden değişmesin.
--spoiler--
abdullah öcalan iyiydi de çevresi kötüydü.
--spoiler--

eee bundan sonra ne olacak? abdullah öcalan' ın çocukluğunun nasıl kötü geçtiğinden mi bahsedilecek? şirin, masum, aslında öyle değildi, böyleydi demek için başka bahaneler mi aranacak?

bundan sonraki süreçte tayyip ile bülent ters düşmüş gibi görünecek ama her ikiside aslında apo' nun iyi birisi olduğunu bu millete kabul ettirmeye çalışacak. 5 vakit namaz kılardı kılmazdı ben bilmem hacı. deseler ki, apo şirinleri bile gördü, sikimde değil derim.
%50 yi çoğu cahil insandan toplayan kişilerin, apo itini salmak için böyle saçma bahaneleri gene yedirdiği cahiller olacak, inanın olacak. benim bu milletten açıkçası pek umudum kalmadı.

bu habere yapılan yorumlardan biri:

--spoiler--
öcalanı salmak için yapılan hazırlık mı bunlar? nerden çıktı bunlar şimdi? öcalanın iyi hal reklamları...dikkat millet hazırlanıyorsunuz...kısık ateşte pişiyorsunuz!
--spoiler--
terörist başı haini aklama gayretiyle namazı kullanmaktır. din bezirganlığı ve islama hakaretir.

sonrasında bebekleri, kadınları, öğretmenleri hemşire ve doktorları öldürülme emirlerini verdi ve tüm bu insnalık dışı iğrenç suçları da hiç bir itiraza gerek duymadna kabul etti, ab ve abd'yi kullanarak 30 yıl ülkemize kan kusturdu mehmetçiklerimizi kanlı pusularda öldürttü diye devam etmesi gereken ama belli ki eski kötülükler kapatılıp iyilikleri açma zamanı gelmiş birilerinin.

bu adam için "5 vakit namaz kılardık" demek islama yapılabilecek en büyük hakaretlerdendir. benim dedem babaannem de 5 vakit namaz kılardı ve onlar müslümansa bu abdullah öcalan ve bunu savunan aklamaya çalışanlar nasıl müslüman olabilir.

bu vatan ne hainler ne hain yaltakları gördü ama bugün ne kadar dokunulamaz olsalar da elbette tarihin çöplüğüne gidip geberdiklerindne sonra lanetlerle anılacaklardır diğer tüm hain ve onların yalakaları gibi.
namazla adam kandıran devlet başlarından sonra namazla adam kandıran terörist başları uyarlamasıdır.
Allah'tan korkusu olan iman etmiş bir insan ağzından şu lafları çıkarmaz.
bülent arınç ın abdullah öcalanın serbest kalması için zemin hazırlama çalışmalarıdır.

ağla bülent ağla (bkz: abdullah öcalan anıt mezarı) ilk çelengi de sen koyarsın.
bebek katilini halkın gözünde sempatik gösterme çabalarından biri.

kader kurbanı yaptılar orospu çocuğunu.

yeni anayasayı yumurtlayınca milletin gözleri faltaşı gibi açılacak.
bunlar o anayasanın ön hazırlığı.

5 vakit namaz kılarlarmış,
ben müslümanım elhamdülillah da, siz hangi dinin namazını kılıyordunuz merak ediyorum.
bülent arınç ile namaz kılıp kılmadığını bilmesem de abdullah öcalan denen bebek katili gençliğinde muhafazakar ve milliyetçi bir kişiymiş. kaynak uğur mumcunun yarın kalan kürt sorunu adlı kitaptır.

edit : cılız bir bilgi oldu ama puştu tanımak açısından değerli bilgi.
onca girilen entryden anlıyoruzki sözlük yazarlarının yüzde 90'ı geri zekalı! anlama yoksunu yeni gelin misali saldırma meyilli beyinsizlerden müteşekkil.
biri bir başlık sıçıyor diğerleri sıvama yarışında.

seversiniz sevmezsiniz bülent arınç bir tv programında kendiyle alakalı olmayan üç kişinin ibretlik örneğinden bahsetti.
"durmuş(yılmaz)-yakup(ince)-abdullah(apo namussuzu)" isimli ankarada aynı okulda okuyan anadoludan gelmiş üç çocuk.
bunların o zaman artak yönleri namazda kılıyor olmalarıymmış. sonrasında ne olmuş, apo sonradan köminist stalinist katil vatan haini bir cani olmuş. diğerleride malum (bkz: adam) olmuşlar.

bu çerçevede saçmalayanların kendilerini bir çek edip entrylerini editlemeleri insanlık namına önerilir.

bu videoda ilgililerine girsin.
http://www.youtube.com/watch?v=R5blIvLgVXg

(bkz: mallar yüzünden şekeri fırlayan yazar)