bugün

otostopçuluğun kaçınılmaz sonucudur.

--spoiler--

istanbul'a eğitim için gelen Amerikalı bir kız öğrenci, otomobille kaçırıldıktan sonra tecavüze uğradı. Saldırganlar, genç kıza tecavüz ettikten sonra, cep telefonunu gasp ederek kaçtı.
Olaydan sonra harekete geçen polis ekibi, önce şüphelilerin sattığı cep telefonunu buldu, ardından da 2 şüpheliyi gözaltına aldı. Şüpheliler adliyeye sevk edildi.
Alınan bilgiye göre, Mecidiyeköy'de Cumartesi gecesi meydana gelen olayda, ABD'den eğitim için istanbul'a gelen 23 yaşındaki I.D., öğrenci arkadaşlarıyla birlikte gittiği bir partiden tek başına çıktıktan sonra otostop yaparak bir araca bindi. Ancak otomobiline bindiği kişiler tarafından kaçırılan genç kız, Fulya'daki bir arazide tecavüze uğradı.

Saldırganlar, genç kıza tecavüz ettikten sonra, cep telefonunu gasp ederek, kızı yol kenarında bırakıp kaçtılar.

--spoiler--

http://www.haberaktuel.co...ecavuz-haberi-999102.html
uluslararası sorundur. ulan madem tecavüz ediyorsun git kendini sik.

ya abd bu olayı mili dava görür scud füzesi bize atarsa?

ayıptır.
akp'nin turkiyesidir.

her zamanki gibi kravat takti diye indirim falan alip 5 seneye cikarlar.

kiz da tecavuze ugradigi ile kalir.
uçanı kaçanı sikiyorlar. ulan nasıl memleket bu. akıllara (bkz: Pippa Bacca) yı getirmiştir. vahim.
sınırlarında "tecavüz cennetine hoş geldiniz" yazan bir ülkeye gelme cesareti bulunduğu için kendisi suçludur tecavüz eden anasını mı yapacaktı yani?
Eğitim için türkiye'ye gelmiş.
Silkmişler.
Dersini almıştır. Bir daha s*kseler türkiyeye gelmez. Zaten s*kmişler gerçi. O gelmez.